Odvíjače lepiacej pásky, dávkovače lepiacej pásky

Ten, kto pravidelne balí rôzne veci, vie veľmi dobre: odvíjače lepiacich pások a dávkovače lepiacich pások môžu znamenať skutočné uľahčenie, pretože šetria čas – a predovšetkým nervy. Doprajte si teda niečo užitočné a vyberte si profesionálny prístroj, ktorý sa vám najviac hodí!

V kategórii Odvíjače lepiacej pásky, dávkovače lepiacej pásky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic, tesa.

Značka
Typ produktu
Relevantné
Počet výrobkov: 22

Odvíjače lepiacej pásky a dávkovače lepiacej pásky: pomocníci pre priemysel, remeselný sektor a kanceláriuS odvíjačmi lepiacej pásky ušetríte veľa času a práce. Základná požiadavka: odvíjač pásky, lepiaca páska a obal sú vybrané tak, aby sa k sebe hodili. Objavte široký sortiment odvíjačov lepiacej pásky a dávkovačov pre každú potrebu na kaiserkraft – od stolových odvíjačov na samolepiacu pásku až po podávače pásikov na mokré lepenie.Tipy na výber odvíjačov lepiacej páskyPriložiť, odvinúť a je to – so správnym dávkovačom lepiacej pásky je manipulácia s lepiacou páskou oveľa jednoduchšia a efektívnejšia. Dôležitým kritériom výberu prístrojov je šírka lepiacej pásky. Nápomocná je aj integrovaná brzda odvíjania pásky. Pri výbere odvíjača lepiacej pásky alebo dávkovača lepiacej pásky však berte do úvahy predovšetkým účel použitia.Pre zamestnancov, ktorí sa pri balení presúvajú od jednej palety k druhej, je vhodným modelom ručný odvíjač. Tým, ktorí pri balení málokedy menia svoje pracovné miesto, dobre poslúži stolový odvíjač. Tento odvíjač pásky je k dispozícii v mimoriadne elegantnom dizajne do kancelárie alebo so zverákom na pevné upevnenie.Nestačí bežná lepiaca páska? Podávače pásikov na mokré lepenie poskytujú absolútne bezpečné uzavretie: sú odolné proti krádeži, šetrné k životnému prostrediu a necitlivé voči vysokým teplotám, chladu, vlhkosti a svetlu. Na elektronických dávkovačoch lepiacej pásky sa okrem toho dajú nastaviť aj rôzne dĺžky.Odvíjače lepiacej pásky, baliaca páska a ďalšie príslušenstvoOdvíjač lepiacej pásky sa stáva ideálnym pomocníkom až v kombinácii so správnou lepiacou páskou. Na stránke kaiserkraft nájdete aj veľký výber obalových materiálov a produktov príslušenstva.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Zváracie prístroje | Zmršťovacie fólie | Nevratné palety | Presné váhy | Ručné odvíjače | Drevené palety | Oväzovacie pásky HSM | Baliace stoly TRESTON