Havarijné súpravy pre prípady únikov

Únik z nádrže, poškodený sud, vytečená kvapalina? Po prvé: Nepodliehajte panike! Po druhé: Siahnite po havarijnej súprave pre prípady únikov pre malých a veľkých živnostníkov a priemyselný sektor! Tento balík totiž obsahuje všetko, čo v mimoriadnej situácii potrebujete: Utierky z absorpčnej tkaniny, nasiakavé hadice, nasiakavé vankúše, vedrá, stieracie utierky, vrecia na likvidáciu nebezpečných látok, ako aj rukavice. Balík All-Inclusive – v nasledujúcom texte nájdete ďalšie užitočné tipy a triky.

V kategórii Havarijné súpravy pre prípady únikov Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: PIG, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 70

Havarijné súpravy pre prípady únikov: vybavené pre mimoriadnu situáciuNie každá spoločnosť sa musí zaoberať všetkými detailmi manažmentu únikov. Každá spoločnosť by však mala byť pripravená na mimoriadne situácie. Havarijné súpravy pre prípady únikov ponúkajú základné kompletné vybavenie na odstraňovanie olejov, kyselín a iných nebezpečných kvapalín. V prípade pochybností to môže nielen zachrániť životné prostredie, ale vyžaduje to aj zákon.Čo je havarijná súprava pre prípady únikov?Súpravy pre prípady únikov sú ako kufor prvej pomoci pre manipuláciu s nebezpečnými látkami.Obsahujú všetko na okamžitý a bezpečný manažment únikov v prípade uniknutia ohrozujúcich kvapalín. V závislosti od vyhotovenia sa k vám zabalená súprava dostane vo forme skrinky, pojazdnej núdzovej stanice, vedra, nádoby na likvidáciu nebezpečných látok alebo boxu. Môže byť napríklad uložená v dielni alebo garáži, aby sa ušetrilo miesto, a v prípade potreby je okamžite po ruke.Čo obsahuje havarijná súprava pre prípady únikov?Havarijné súpravy pozostávajú z nevyhnutného základného vybavenia a užitočného doplnkového príslušenstva. Základné vybavenie na manažment únikov zahŕňa:

Tieto základné pomôcky sú v ucelenejších súpravách doplnené ďalšími pomôckami, ktorí sú v mnohých podnikoch rovnako nenahraditeľné:

Ako si mám vybrať havarijnú súpravu pre prípady únikov?Analogicky k farebnému kódovaniu absorpčných tkanín a nasiakavých hadíc si môžete objednať havarijné súpravy pre prípady únikov vo vyhotoveniach na chemikálie, oleje a univerzálne úniky. Vyberte si vyhotovenie(-ia), ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou vyskytujú v príslušnej oblasti prevádzky. Univerzálne vyhotovenia sú pritom účelné pre každý podnik.Celková absorpčná kapacita v litroch vyplýva z vybavenia, resp. rozsahu súpravy. Táto hodnota je dôležitým vodítkom pri vašom výbere. Ak pravidelne manipulujete s 50-litrovými kanistrami alebo sudmi, 20-litrové súpravy nie sú dostatočné ani z čisto preventívnych dôvodov.Nezabudnite: Pravidelne kontrolujte obsah svojich havarijných súprav a po použití na odstránenie úniku doplňte všetky komponenty.Ak si želáte, aby sme vám v tejto veci poradili, kontaktujte nás.