Zdvíhacie stoly

Zdvihnúť, opäť spustiť, a zdvihnúť a ešte raz dole … Zdvíhacie stoly sú už neodmysliteľnou súčasťou výrobných a logistických procesov. Vďaka ich univerzálnej použiteľnosti sú zdvíhacie stoly perfektnými pomocníkmi v sklade alebo dielni a ergonomickými „odbremeňovačmi''.

V kategórii Zdvíhacie stoly Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Edmolift, Flexlift, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 56

Zdvíhacie vozíky – pre zdravé výškové pomeryNahor-nadol, nahor-nadol – práca v sklade alebo montážnej dielni je niekedy samé stúpanie hore a klesanie dole. Teda postaviť do každého kúta stôl rôznej výšky? Máme lepší nápad: So zdvíhacím stolom od kaiserkraft prispôsobia vaši zamestnanci flexibilne a bez veľkej námahy príslušnú pracovnú výšku. Šetrí to chrbát. Okrem toho sú naše zdvíhacie stolíky skutoční siláci a sú dostupné dokonca aj v mobilnom vyhotovení.Prečo je práca so zdvíhacím vozíkom efektívnejšia a zdravšiaSkúšali ste už niekedy zdvihnúť 100-kilogramový predmet na stôl? Pre naše zdvíhacie stoly je to ľahká úloha. V závislosti od modelu vyzdvihnú do výšky až 8000 kilogramov – garantovane bez príznakov únavy. Do akej výšky, to závisí od vás. Výška zdvíhacieho stola sa vďaka hydraulickému alebo elektro-hydraulickému pohonu dá plynule nastaviť. Takto môžu vaši zamestnanci pri každej činnosti a nezávisle od svojej telesnej výšky zaujať zdravú a uvoľnenú polohu. Okrem toho musia mať menší strach z toho, že im nejaký predmet spadne na nohy. Zdvíhacie stoly sú dokonale vhodné aj na prekonávanie výškových rozdielov v rámci dopravného zariadenia.Aké rôzne druhy zdvíhacích stolov existujú?Rozlišujeme ploché zdvíhacie stoly a kompaktné zdvíhacie stoly. Zásadný rozdiel medzi nimi je konštrukčná výška. Táto je pri kompaktných zdvíhacích stoloch väčšia, pretože sa pod plošinou nachádza hydraulický agregát. Ploché zdvíhacie stoly sú nižšie. V závislosti od vyhotovenia sa dajú naložiť pomocou rampy alebo pomocou vidlicového zdvíhacieho vozíka. Ako mobilný variant s kolieskami zjednocujú zdvíhacie plošinové vozíky výhody zdvíhacieho stola a bežných zdvíhacích vozíkov. Ak chcete prepravovať palety, odporúčame model s vidlicami. Zdvíhacie stoly s uzavretou plošinou sú ideálnym riešením pre jednotlivé predmety.Pri väčšine zdvíhacích stolov a zdvíhacích stolových vozíkoch ide o nožnicové zdvíhacie stoly. Obzvlášť vysoko sa dostanete s dvojitými alebo trojitými nožnicami. Zdvíhacie sklápacie stoly sú napríklad cennou pomôckou vtedy, keď vaši zamestnanci vyberajú počas práce predmety z vyšších nádob alebo mriežkových boxov.Ako funguje obsluha?Zdvíhanie stacionárnych alebo mobilných zdvíhacích stolov funguje v závislosti od modelu pomocou nožných pedálov a ručných pák, prípadne stlačením tlačidla. Ak sa požaduje obzvlášť veľká rýchlosť, vyplatí sa funkcia Quicklift. Zdvíhacie stoly s vretenom nie sú tak komfortné, sú však cenovo výhodné, extrémne pevné a nastaviteľné s presnosťou na milimetre.Ako si vyberiete správny zdvíhací stôlZdvíhacie stoly dostanete u kaiserkraft v mnohých vyhotoveniach. Zodpovedanie nasledujúcich otázok vám pomôže skrátiť vyhľadávanie:  • Akú hmotnosť má zdvíhací stôl uniesť?

  • Aká dĺžka a šírka je ideálna?

  • Chcete predmety len zdvíhať, alebo aj prepravovať?

  • Chcete dvíhať palety, jednotlivé predmety alebo oboje?

  • Aká výška je dostatočne vysoká?

  • Profitujete z možnosti nakláňať zdvíhací stôl do strany? Máte ešte ďalšie otázky k zdvíhacím stolom alebo iným zdvíhacím mechanizmom alebo zdvíhacím zariadeniam?


Spýtajte sa nás. Radi vám pomôžeme pri výbere. Koniec koncov, chceme, aby ste sa dostali nahor.A, samozrejme, sú vám kedykoľvek k dispozícii odborní poradcovia kaiserkraft, aby prijali a zrealizovali vaše špeciálne požiadavky.