Regály na prepravky, prepravkové regály

Vaše prepravky s viditeľným obsahom alebo regálové prepravky túžia po novom „domove''. Najradšej by sa presťahovali do našich regálov na prepravky! Úplne ich chápeme, pretože naše regály určené pre prepravky sú funkčné, s možnosťou variácií, jednoducho praktické. Prejavte teda svoju dobrosrdečnosť a poskytnite svojim regálovým prepravkám pekný nový prístrešok.

V kategórii Regály na prepravky, prepravkové regály Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: mauser, STEMO, eurokraft pro, hofe, SCHULTE.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 25

Regály na prepravky, prepravkové regály: buďte kľudne punktičkári!Najdôležitejšie výrobné materiály v prevádzke často nie sú väčšie ako skrutka alebo podložka. Predstavte si, že by ste museli týchto mini-pomocníkov pravidelne hľadať: na riadny priebeh prác by nebolo ani pomyslenia. Preto sú naše regály na prepravky a prepravkové regály ideálnym riešením na uloženie najdôležitejších drobností v prevádzke.Aké prepravky sa dajú skladovať v regáloch?Ponúkame veľký výber rôznych vyhotovení na skladovanie drobných súčiastok v prepravkách. Obzvlášť obľúbené sú naše stacionárne, pojazdné alebo na stenu montovateľné regály, ako aj naše lišty na skladovanie v prepravkách s viditeľným obsahom. Tieto ponúkajú nielen prehľadné triedenie drobných a najdrobnejších súčiastok. Produkty sa z nich, príp. do nich dajú vďaka účelným držadlám na prepravke jednoducho vyberať alebo napĺňať.Nájdete tu aj pojazdné veže a pojazdné kontajnery na individuálnu a flexibilnú výbavu dielenských, priemyselných a kancelárskych pracovísk. Na väčší sypký materiál, ako sú odrezky rúr alebo hadicové spojky, ponúkame naše zásuvné regály s drôteným mriežkovým košom. A na prehľadné, stacionárne riešenie na stene dielne odporúčame naše prepravkové regály s radmi priehradiek.Na čo by som mal/a dbať pri výbere a objednávaní regálov s prepravkami?Značná časť našej ponuky už obsahuje vhodné prepravky pripravené na okamžité použitie. Pre skutočný poriadok sú však potrebné vhodné etikety na popisovanie, tieto je najlepšie objednať si súčasne.Či si zvolíte pojazdné regály alebo stacionárne riešenia, to závisí v podstate od miesta použitia a potreby drobných súčiastok. Pojazdné modely sú optimálnym doplnením pre dielenské pracoviská a pracoviská vo výrobe, fixne umiestnené varianty sa využívajú v medziskladoch alebo skladoch príslušných dielní. Nástenné lišty sa dajú ideálne nainštalovať nad dielenské stoly a pracovné stoly.Čo sa týka počtu prepraviek platí pravidlo: Toľko, koľko je potrebné, tak málo, ako je možné. To platí predovšetkým pri pojazdných regáloch na každodenné používanie na pracovisku. Ak drobné súčiastky presne prispôsobíte príslušnej potrebe, ušetríte si dlhé hľadanie tej správnej súčiastky a optimalizujete pracovné procesy.Ak by ste potrebovali viac prepraviek, nové regály alebo prepravné zariadenia a vozíky, môžete si u nás kedykoľvek všetko pohodlne objednať.