037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Materiál
Šírka
Vlastnosť
 

Rohožky do mokrých priestorov

Pri používaní našich rohožiek do mokrých priestorov nemajú baktérie a plesne žiadnu šancu na prežitie. Pri tomto tovare ponúkame rôzne modely pre sprchovacie priestory, bazény a prezliekárne.
Našli sme 10 artikel/-e/-ov
| | |
Výhodná cena
PVC profilová rohožka, na bežný m
pojazdná plocha z tvrdého PVC, protišmyková
s DPH
od 49,08
bez DPH
od 40,90
Protišmyková rohožka, PVC
šírka 600 mm, na bežný m
s DPH
89,88
bez DPH
74,90
Protišmyková rohožka, PVC
šírka 900 mm, na bežný m
s DPH
138,-
bez DPH
115,-
s DPH
od 670,80
bez DPH
od 559,-
Protišmyková rohožka, PVC
šírka 1200 mm, na bežný m
s DPH
178,80
bez DPH
149,-
s DPH
od 95,88
bez DPH
od 79,90
s DPH
od 778,80
bez DPH
od 649,-
s DPH
od 89,88
bez DPH
od 74,90
s DPH
od 1.054,80
bez DPH
od 879,-
s DPH
od 130,80
bez DPH
od 109,-
Našli sme 10 artikel/-e/-ov
Rohože do mokrých priestorov – ochrana a hygiena v priestoroch pre chôdzu naboso
Rohože do mokrých priestorov sa používajú predovšetkým v sanitárnych priestoroch a prezliekarňach vo firemných budovách, plavárňach a iných športových zariadeniach. Či vo fitnes štúdiu, zážitkových kúpaliskách alebo na pracovisku, zdravie a spokojnosť zákazníkov a zamestnancov by Vám pri stvárnení mokrých zón mali vždy ležať na srdci. Rohože do mokrých priestorov s protišmykovou funkciou zabraňujú pádom a zraneniam, otvorené povrchy umožňujú šikovné odtekanie vody a nekĺzavá spodná povrchová úprava zabezpečuje, aby ste sa nešmýkali spolu s rohožou. Naša internetová predajňa však ponúka oveľa viac ako len odvádzanie vody a protišmykový efekt. Antibakteriálne rohože do mokrých priestorov zabraňujú infekciám a neposkytujú živnú pôdu pre baktérie a choroboplodné zárodky. Koniec koncov, hygiena je v saunách, wellness centrách a verejných kúpeľoch vždy alfou a omegou. S rohožami do mokrých priestorov sa budete aj navonok prezentovať ako firma orientovaná na zákazníkov a vedomá si svojej zodpovednosti. Bezpečne nášľapná a na dotyk príjemná podlahová krytina okrem toho zvyšuje pocit komfortu zákazníkov.

Rohože do mokrých priestorov – funkčné a prispôsobiteľné
Aj naše rohože do mokrých priestorov dostanete rovnako ako priemyselné rohože buď v pevných rozmeroch alebo ako metrový tovar podlahových rohožiek. Práve pri veľkých plochách a dráhach, ktoré je potrebné vyložiť rohožami, sú vhodné práve prírezy požadovaných rozmerov. Takto povediete kúpeľných hostí bezpečne od vírivkového bazéna do bufetu bez toho, aby im pri tejto prechádzke hrozilo nebezpečenstvo pošmyknutia. Poprezerajte si aj našu ponuku rôznorodých farieb v našej online predajni. Aj rohože do mokrých priestorov sa dajú farebne prispôsobiť interiéru a celkovému vzhľadu. Vďaka rôznym šírkam sa podlahové rohožky môžu prispôsobiť individuálnym danostiam Vašich priestorov. Okrem typických protišmykových rohoží a antibakteriálnych podlahových rohožiek v tejto kategórii nájdete v našom online sortimente aj rohožky pre pracoviská odolné voči teplotám a korózii, ktoré sú rezistentné voči chemikáliám a kyselinám v bežnom množstve. Tieto rohože sa často používajú aj v prevádzkach a dielňach. A aj na iných miestach, napríklad umývacích linkách, nachádzajú pevné a prejazdné podlahové rošty často uplatnenie. Výroba z vysokokvalitného materiálu zaručuje odolnosť voči poveternostným vplyvom, stabilnosť a dlhú životnosť. Teda aj z ekonomického hľadiska sa oplatí zaobstarať si kvalitné rohože do mokrých priestorov. Náš poradca k podlahovým rohožkám Vám pomôže nájsť vhodnú rohožku na Vaše účely použitia. Okrem toho máte samozrejme k dispozícii náš bezplatný poradenský servis. Rohože do mokrých priestorov sa dajú čistiť s bežnými čistiacimi prostriedkami.
Porovnanie produktov