037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Farba dverí
Hĺbka
Šírka
Vyhotovenie
Výška
 

Skrine s vertikálnym výsuvom

Uskladniť náradie, materiál a rôzne drobnosti prehľadne a priestorovo úsporne? To znie jasne ako požiadavka na naše skrine s vertikálnym výsuvom. Jednoducho vytiahnuť príslušnú dierovanú dosku alebo dierovanú stenu – a hotovo. Budete sa čudovať, čo všetko sa do takej skrine s vertikálnym výsuvom zmestí!
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
| | |
Skriňa s vertikálnym výsuvom
v x š x h 1950 x 1000 x 600 mm, bez strednej deliacej steny
s DPH
od 1.770,-
bez DPH
od 1.475,-
Skriňa s vertikálnym výsuvom
v x š x h 1950 x 1000 x 600 mm, so strednou deliacou stenou
s DPH
od 1.494,-
bez DPH
od 1.245,-
s DPH
od 3.228,-
bez DPH
od 2.690,-
s DPH
od 3.300,-
bez DPH
od 2.750,-
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
Skrine s vertikálnym výsuvom
Skrine s vertikálnym výsuvom sú známe aj ako lekárenské skrine, pretože vertikálna zásuvka nájde často využitie v lekárňach. V protiklade k bežným zásuvkovým skriniam sa pri skriniach s vertikálnym výsuvom dajú vytiahnuť celé kolmo nad sebou umiestnené priečinky skrine. Ak ide o skrine na náradie, v týchto sa nenachádzajú vertikálne vysúvateľné zásuvky, ale viaceré kolmo v skrini vedľa seba umiestnené dierované dosky. Principiálne sú skrine s vertikálnym výsuvom výhodné vtedy, ak je v nich potrebné umiestniť veľa drobných materiálov. To sa týka aj náradia, ktoré sa dá prehľadne pripevniť na dierované dosky tak, aby bolo vždy poruke. Vertikálny výsuv sa dá zo skrine vytiahnuť tak, aby ste pohodlne dosiahli na jeho obsah. V ponuke KAISER+KRAFT sa nachádzajú skrine s vertikálnym výsuvom s dverami a bez dverí.

Náradie ľahko prístupné
Skriňa s dverami, v ktorej sa na teleskopických výsuvoch s vedeniami na guľôčkových ložiskách nachádzajú dierované dosky, sa navonok nelíši od bežnej oceľovej skrine. Je vysoká napríklad 1950 mm, hlboká 600 mm a široká jeden meter. S dvomi krídlovými dverami sa skrine s vertikálnym výsuvom dajú bezpečne uzavrieť. Skriňa s vertikálnym výsuvom bez dverí umožňuje rýchly prístup k obsahu. Predovšetkým skrine na náradie tohto druhu majú veľký objem, pretože majú štyri alebo viacero dierovaných dosiek, na ktoré sa na obidve strany dá upevniť náradie a spotrebný materiál na háky a špeciálne držiaky náradia. Pre drobné súčiastky sa dierované dosky dajú vybaviť odkladacími boxmi alebo drôtenými košmi. Skrine s vertikálnym výsuvom sú vyhotovené z oceľového plechu s práškovým nástrekom, sú odolné voči vonkajším vplyvom a poskytujú bezpečnú ochranu obsahu.
Porovnanie produktov