Stolové vozíky

Naše multitalenty: stolové vozíky ako pojazdná „dielňa''. Dostanú sa všade, sú obratné a ľahké, robustné a majú dlhú životnosť, veľa úložného priestoru a dostatočnú úložnú plochu. A vďaka rozsiahlej výbave môžete svoj stolový vozík navyše aj dokonale prispôsobiť svojim požiadavkám. Dobrý vzhľad a výkonnosť pre vaše nové dielenské vozidlo.

V kategórii Stolové vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Kongamek, B.PRO, eurokraft basic, HelgeNyberg, Rubbermaid, ZARGES, Gmöhling, RAU, Treston.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 210

Vaše nové multitalenty: stolové vozíkyStolové vozíky sú multifunkčné v oblasti prepravných zariadení a vozíkov. Ako mobilný pracovný stôl sú napríklad nevyhnutné v mnohých oblastiach montáže, pretože sa dajú rýchlo a ľahko prenášať z jedného pracoviska na druhé a ponúkajú priestor a bezpečné úložné priestory pre mnohé potrebné materiály a zariadenia. Ideálne je, ak stolové vozíky dopĺňajú vaše pevné pracovné stoly. V niektorých podnikoch sa však pevné pracovné stanice už vôbec nezriaďujú, pretože ich akčný rádius je často obmedzený. Namiesto toho sa môžete spoľahnúť na stolové vozíky a prepravné vozíky na mobilné použitie. V takýchto prípadoch by ste sa však mali uistiť, že používate stolové vozíky, ktoré môžu mať vďaka spúšťanému podvozku stále pohodlie pevného pracovného stola.A aké vybavenie je k dispozícii pre naše stolové vozíky?Pokiaľ ide o vybavenie a príslušenstvo pre stolové vozíky, u nás máte na výber, alebo skôr na výber z mnohých možností. Všetky modely sú v podstate vyrobené z odolných a robustných materiálov, ako sú oceľové plechy, viacvrstvové panely a plasty, a na zabezpečenie mobility slúžia riaditeľné plné gumové kolesá s brzdovými systémami. Okrem sortimentu jednoducho skonštruovaných montážnych vozíkov však existuje široká škála ďalších možností:  1. Kvapalinotesné police na zásobníky a police s protišmykovým povrchom umožňujú čistú a bezpečnú prácu.

  2. Podľa potreby sú k dispozícii stolové vozíky so skriňovými vložkami a zásuvkami, pričom uzamykateľné prvky poskytujú bezpečné uloženie vysokokvalitného náradia a vybavenia.

  3. Na skladovanie malých a objemných dielov sú inteligentným riešením vozíky s integrovanými prepravkami s viditeľným obsahom.

  4. Káble, náradie a iné pracovné materiály nájdu svoje správne miesto na systémoch perforovaných panelov.

  5. Na zabezpečenie ergonomickej práce sú k dispozícii aj stolové vozíky s výškovo nastaviteľnými pracovnými doskami. Optimálne nastavenie pre každú telesnú výšku je tak možné bez akýchkoľvek problémov.

  6. Nosnosť stolových vozíkov je do 500 kg.


S týmto výberom vám ponúkame výkonné stolové vozíky najvyššej kvality pre každú oblasť použitia vo vašom podniku. A ktorý by ste chceli vy?Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Balíkové váhy | Pásky | Gumené rohožky | Ručné zdvíhacie vozíky | Podložky ESD | Lekárnička | Ventilátory LISTA