Plošinové vozíky

Balíky, hromady spisov, ťažké tovary a stroje – kto u Vás prepravuje takéto predmety? Dopravný vozík od kaiserkraft. Snáď. A ak nie, teraz je najvyšší čas: Získate flexibilného, stabilného pomocníka na prepravu. A pre úplne ťažké prípady existujú prepravné vozíky aj s elektromodulom.

V kategórii Plošinové vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, HelgeNyberg, MATADOR, PRESTAR, B.PRO.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 138

Dopravné vozíky – obratné a všestrannéMá byť váš nový pomocník štíhly a obratný? Alebo radšej poriadny silák? U nás dostanete obidva druhy dopravných vozíkov, v závislosti od toho, či chcete prepravovať spisy alebo cisterny a sudy. V čom spočívajú ďalšie rozdiely, to vám prezradíme hneď.Kde môžete používať plošinové vozíkyDopravné vozíky ako jednoduchá kombinácia plošiny, koliesok a manipulačnej rukoväti sú použiteľné všestranne, v sklade, vo výrobných halách alebo administratívnych budovách. Obľúbené sú aj kvôli ich obratnosti. Vďaka kĺbovým kolieskam s guľkovými ložiskami sa dajú plošinové vozíky od kaiserkraft skvele manévrovať cez uličky a otáčať na mieste.Ľahké alebo ťažké, sklopné, so stenami – tipy na výberHľadáte dopravný vozík na prepravu papierov v kancelárii? V tom prípade vám odporúčame malé a ľahké modely z hliníka. Sklopná manipulačná rukoväť a sklopné kolesá minimalizujú miesto potrebné na uskladnenie. Stačí sklopiť dokopy, postaviť za dvere a hotovo.Má sa váš nový vozík používať v sklade a prepravovať ťažké stohovacie prepravy alebo konštrukčné diely? Naše plošinové vozíky na vysoké zaťaženie unesú hmotnosť viac ako jednej tony. Ideálne na vychystávanie sú vychystávacie vozíky s dvomi úrovňami, jednou hore na ľahké predmety a jednou dole na niečo ťažšie. Môžete s nimi, samozrejme, takisto nakupovať. Na to si však radšej zoberte vozíky priamo na mieste.Aby ľahké predmety nepadali z vozíka, dostanete u nás aj dopravné vozíky so stenami, podľa želania s dvomi, tromi alebo štyrmi. Prepravovaný tovar tak zostane na vozíku a bude chránený. Nechce sa vám ťahať? Plošinový vozík s elektromodulom sa dá pohodlne ovládať aj diaľkovo, kompletne bez akéhokoľvek vynaloženia sily.Celogumové alebo predsa so vzduchom? Rozdiely medzi kolieskamiTaký dopravný vozík je celý deň na nohách, prepáčte, na kolieskach. Tu hrajú správne kolieska, resp. kolesá rozhodujúcu úlohu. Skutočne univerzálnymi pomocníkmi, ktorí sa aj pri zlých podlahových podmienkach postarajú o plynulú jazdu, sú celogumové obruče. Pneumatiky majú, naopak, predstih z hľadiska tlmenia. Zabezpečí sa tým dodatočná ochrana citlivých tovarov. Dostupné taktiež: kolieska z mimoriadne odolného polyuretánu a polyamidu.Užitočným doplnkom je dvojitá brzda. S ňou je vozík zaistený do všetkých strán proti samovoľnému pohybu.Máte ďalšie špeciálne želania?Podeľte sa s nami o ne. My u kaiserkraft sa špecializujeme na individuálne riešenia v záujme maximálnej účinnosti. Platí to nielen pre dopravné zariadenia a vozíky, ale aj pre mnohé iné produkty na vybavenie vašej prevádzky.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Váhy na listy | Lepiace pásky na mokré lepenie | Paletové vozíky | Kanistre | Kolieska pre dopravné zariadenia | Transportné kufre | Podvozky magnetoplan