Značka
+
Dĺžka
+
Dĺžka plošiny
+

Plošinové vozíky

Balíky, hromady spisov, ťažké tovary a stroje – kto u Vás prepravuje takéto predmety? Dopravný vozík od KAISER+KRAFT. Snáď. A ak nie, teraz je najvyšší čas: Získate flexibilného, stabilného pomocníka na prepravu. A pre úplne ťažké prípady existujú prepravné vozíky aj s elektromodulom.

V kategórii Plošinové vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kongamek, EUROKRAFTpro, HelgeNyberg, QUIPO, PRESTAR, EUROKRAFTbasic, ZARGES.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 133
Prepravné vozíky so stabilnou plošinou
Prepravné vozíky sa dajú použiť na úplne rozmanité účely a pritom vždy slúžia na rovnaký hlavný cieľ: prepravu predmetov z jedného miesta na iné. Dopravné vozíky alebo aj plošinové vozíky sa môžu pritom odlišovať podľa materiálu a nosnosti. V ponuke nájdete vhodné prepravné zariadenia na prepravovanie ťažkých bremien, ako aj bežných nákladov. Plošinové vozíky sa výborne hodia na zjednodušenie vnútropodnikovej prepravy tovarov, debien a nádrží. Po prispôsobení na druh prepravovaných predmetov majú tieto prepravné pomôcky rôzne nosnosti, aby sa dali ťažké predmety prepravovať bez veľkého vynakladania sily. Okrem nosnosti sa odlišuje aj veľkosť ložnej plochy, ktorú si môžete zvoliť podľa potreby. Prepravné zariadenia a vozíky poskytujú cenné služby pri skladovaní a v predajných priestoroch, ale slúžia aj zákazníkom ako pohodlná pomôcka pri nakupovaní. Či už ako nákupný vozík, vozík na nápoje alebo podnikové zariadenie – dopravné vozíky sú potrebné všade tam, kde je potrebné prepravovať predmety.

Konštrukcia dopravných vozíkov
Od jednoduchých, malých, sklápacích plošinových vozíkov až po ťažké skladové vozíky, dopravné zariadenia a vozíky od KAISER+KRAFT ponúkajú veľkú pestrosť rôznych vyhotovení. Variabilné ložné plochy, ako aj robustné materiály s dlhou životnosťou sú zárukou vysokej kvality dopravných vozíkov. O bezproblémovú manipuláciu s prepravnými prostriedkami sa postará manipulačná rukoväť, ktorá vďaka antistatickému poťahu umožňuje pevné uchopenie. Prídavná čelná stena, ktorá je k dispozícii pri niektorých modeloch dopravných vozíkov od KAISER+KRAFT, sa postará o bezpečnú prepravu tovarov každého druhu. Plošinové vozíky presviedčajú, samozrejme, vysokou nosnosťou. Umožňujú prepravu tovarov do hmotnosti 900 kg alebo aj viac. Modely s výškovo prestaviteľnými ložnými plochami umožňujú ergonomickú prácu. Termoplastické gumové obruče zabezpečujú tichý chod dokonca aj na nerovných podkladoch. Otočné a brzdené kolieska zaručujú ľahkú ovládateľnosť a zastavenie vozíka aj pri ťažkom náklade. Vďaka ochrane proti nárazu po celom obvode je robustná konštrukcia ešte stabilnejšia a zabraňuje poškodeniu pri prípadných nárazoch. Protišmyková vrstva na ložnej ploche zabezpečuje náklad a bráni zošmyknutiu alebo strate naloženého tovaru.