Systémy dierovaných dosiek

Teraz prichádza poriadok do systému – so systémami dierovaných dosiek. S nimi rýchlo a prakticky vytvoríte lepší poriadok na pracovisku. Dobré riešenie priestorovo úsporného a prehľadného uschovania pracovných materiálov, náradia a drobných súčiastok.

V kategórii Systémy dierovaných dosiek Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, LISTA, ANKE, RAU, eurokraft basic, Treston.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 70

Vertikálny princíp usporiadania – systémy dierovaných dosiekDovolíte nám, aby sme vás vyzvali na poriadok? So systémami dierovaných dosiek od kaiserkraft majú obchod, dielňa a priemysel k dispozícii neprekonateľné skladovacie moduly. Také jednoduché, také dobré: Oceľový plech s práškovým nástrekom s dierovaným rastrom udržuje náradie na dosah ruky, či prezentuje tovar vo výške očí. Ako to funguje? Množstvo držiakov a boxov fixuje predmety na matrici štvorcových alebo okrúhlych otvorov v systéme dierovaných dosiek. A práve to je dobre: Jednoduchý prístup k prehľadne usporiadaným pracovným materiálom zvyšuje produktivitu vašich zamestnancov.Systémy dierovaných dosiek sú také cenné vďaka množstvu praktického príslušenstvaDielenský stôl sa stáva funkčnou jednotkou až so systémom dierovaných dosiek. Na stránke kaiserkraft si môžete zakúpiť dierované dosky v najrozličnejších formátoch až do dĺžky 2019 milimetrov. Najdôležitejším prvkom tejto koncepcie je inteligentný sortiment príslušenstva, ktoré sa vyrába podľa špecifických potrieb výroby alebo údržby. Okrem špeciálne vyrobených držiakov, napríklad na vŕtačku alebo odvíjač lepiacej pásky ponúkame v našom internetovom obchode až 74-dielne súpravy držiakov nástrojov na jednoduchú montáž. Okrem toho máme na sklade aj svorky, strmeňové háčiky, prídržné kolíky – skladové kontajnery na drobné diely, alebo závesné lišty pre vaše boxy s viditeľným obsahom. A ak chcete nádoby na kvapaliny alebo objemné obaly na časté používanie pripraviť v dosahu systémov dierovaných dosiek: Úložná polica z oceľového plechu alebo drôtený kôš priskrutkovaný k dierovanej doske – perfektné.Systémy dierovaných dosiek ako rozdeľovače priestoru, dierované dosky pre mobilné dielenské zariadenieNaše priečky z dierovaných dosiek, ktoré sú pripravené na obojstranné použitie a dajú sa rozšíriť, sú ideálne ako rozdeľovače priestoru. Obzvlášť výhodné je, že si môžete vybrať zo štyroch farieb RAL, ktoré sa hodia k danému stavu na plánovanom mieste použitia. Okrem spojenia s dielenským stolom odporúčame aj vyhotovenie pre pracovný stôl, najmä pokiaľ ide o prehľadné uloženie drobných dielov. Na mobilné použitie sa ponúka dierovaná doska ideálna pre modulárne dielenské zariadenie. A to, čo treba z bezpečnostných dôvodov uložiť za zatvorené dvere, si nájde miesto v našich skriniach na náradie. Hľadáte niečo špeciálne? Potom nás kontaktujte. Sme tu pre vás a radi vám poradíme.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Uloženie kľúčov | Rezačky | Gumené rohožky | Dvojité rebríky | Podložky ESD | Stropné ventilátory | Náradie VIGOR | Dielenské stoly TRESTON