Pracovné stoly, pracovné stoly

Spoľahlivosť je dôležitá. Stabilita taktiež. Profesionalita v každom prípade. Myslíte si, že hovoríme o vašich zamestnancoch? Ani zďaleka! Hovoríme o našich vysokokvalitných dielenských a pracovných stoloch!
Rady pre nákup tovaru v kategórii Pracovné stoly, pracovné stoly

Ergonomické pracovné stoly a dielenské stoly v priemyselnom dizajneZamysleli ste sa niekedy nad tým, akú úlohu zohrávajú správne dielenské stoly a pracovné stoly v úspechu vášho podniku? Sú doslova základom precíznych a kvalitných pracovných výsledkov! Pri nákupe sa preto oplatí zohľadniť niekoľko detailov – a vo veciach prevádzkového a dielenského vybavenia dôverovať našim odborným znalostiam. Kúpte si svoj elektricky výškovo prestaviteľný pracovný stôl s kolieskami hneď teraz!
Aké pracovné stoly a dielenské stoly sú k dispozícii?V závislosti od funkcie a predpisov sa v rôznych prevádzkových oblastiach kladú na pracovné stoly rôzne požiadavky. S naším sortimentom na ne odpovedáme v plnom rozsahu a so zmyslom pre detail:  • Systémové pracoviská sú modulárne koncepty, ktoré môžete pomocou príslušenstva a vysokej miery flexibility opakovane prispôsobovať procesom a pracovným postupom. Sú vyjadrením zmien v rámci stratégie Priemysel 4.0 a zároveň finančne nenáročným spôsobom, ako byť vždy moderný.

  • Pracovné stoly sú určené na použitie v dielni, výrobe, sklade a expedícii. Ako univerzálne zariadenia s možnosťou prestavby slúžia ako hlavný stôl, baliaci stôl, vychystávacia stanica a dielenský stôl pre mnohé manuálne operácie. Sú stabilnejšie, robustnejšie a nosnejšie ako kancelárske písacie stoly, ale mali by byť rovnako ergonomické. Preto sa odporúčajú najmä výškovo prestaviteľné alebo tiež mobilné modely.

  • Stoly do čistých priestorov s rámom z nehrdzavejúcej ocele, utesneným povrchom a vyhotovením bez spojov spĺňajú prísne predpisy týkajúce sa koncentrácie častíc v čistých priestoroch a laboratóriách. Tieto varianty sú tiež prvou voľbou všade tam, kde je hygiena jednou z najdôležitejších základných podmienok.

  • Dielenské stoly sa považujú za klasickú pracovnú plochu v každej skrutkovacej a remeselnej prevádzke. Naše dielenské stoly ukazujú rozmanitosť tejto kategórie. Či už ako modulárny systém, ktorý sa dá individuálne zostaviť, alebo ako hotový dielenský stôl s rámami z nehrdzavejúcej ocele, doskami pracovného stola z dreva a s kolieskami a zásuvkami: Robustnosť je tu vždy zaručená aj pri tých najťažších komponentoch.Tímová práca: pracovné miesta v radoch a skupinové pracovné miestaU nás si môžete zakúpiť dielenské stoly so šírkou dosky až 4 metre! Táto dĺžka umožňuje vytvoriť až tri pracovné miesta pri jednom dielenskom stole. Ponúkame aj skupinové pracoviská pre školy, školiace firmy a iné podniky, v ktorých ľudia pracujú v tímoch. Napríklad šesťuholníkový dielenský stôl ponúka dostatok priestoru pre šesť pracovných miest na ploche približne 6 metrov štvorcových! Neváhajte nás kontaktovať, naši poradcovia pre zákazníkov vám ukážu, čo všetko je možné.
Správna doska stola pre váš dielenský stôl – rozhodujúci prvokNa stránke kaiserkraft si môžete vybrať zo širokej ponuky dosiek stola:  1. Dosky Multiplex sú vyrobené z parených bukových alebo brezových dýh a sú to univerzálne a cenovo výhodné dosky pre široké spektrum dielenských aplikácií.

  2. Masívna buková doska je klasikou medzi pracovnými doskami. Bloky z bukového dreva s lepenými zubovými spojmi sú obzvlášť robustné a nedeformujú sa. Dosky sa dajú niekoľkokrát brúsiť, a preto ich možno často používať desiatky rokov. A to nie je jediný dôvod, prečo sú mimoriadne udržateľné – drevo pochádza z udržateľného lesného hospodárstva v bezprostrednej blízkosti našich dodávateľov dielenských stolov.

  3. Dosky s univerzálnym poťahom majú antistatický a oderu odolný plastový, linoleový alebo urphenový poťah. Vďaka tomu sú odolné voči olejom, tukom, vode, teplu a v niektorých prípadoch aj voči slabým kyselinám a zásadám. Okrem toho sú ťažko zápalné.

  4. Krycie panely z oceľového plechu majú drevený panel s krycím pozinkovaným oceľovým plechom. Tieto panely sú ideálne na silné mechanické zaťaženie alebo pri práci s mastnými a zaolejovanými predmetmi.

  5. Tvrdé laminátové dosky majú vysokú odolnosť proti poškriabaniu a nárazom, sú odolné voči slabým kyselinám a zásadám, ako aj bežným chemikáliám a rozpúšťadlám v domácnosti.Na čo musím dbať pri výbere správneho dielenského stola?Kým v minulosti sa pri zariaďovaní dielne alebo výrobného priestoru riešilo predovšetkým to, koľko miesta potrebujete na prácu alebo na nástroje a obrobky, teraz sa pozornosť presunula inam. Dnes sa nákupné oddelenia predovšetkým pýtajú, ako sa tieto potreby zmenia – možno zajtra, možno o rok.Na neistotu neustálych zmien v priemysle a podnikaní je najlepšie reagovať čo najväčšou prispôsobivosťou. Pracovné stoly v modulárnej konštrukcii majú veľkú výhodu; v prípade pochybností malé príslušenstvo vyrieši veľký problém s priestorom za výhodnú cenu.Navyše, ergonómia už nie je stredobodom záujmu len pri písacích stoloch a kancelárskych stoličkách. Pri vytváraní nových pracovných plôch je vždy najlepšie zvoliť si výškovo prestaviteľné stoly. Okrem menších bolestí chrbta a zdravších zamestnancov budete profitovať aj z presnejších výsledkov. Pretože s výškovo prestaviteľnými pracovnými a dielenskými stolmi môže váš zamestnanec vykonávať svoju prácu doslova na úrovni očí. A ešte flexibilnejší budete, ak si vyberiete pracovné stoly na kolieskach.Ste vďační za akúkoľvek dobrú radu? V tom prípade nás kontaktujte. Naši odborníci vám odpovedia na vaše otázky týkajúce sa sortimentu a radi vám poradia, do ktorých prevádzkových priestorov je váš vyhliadnutý stôl vhodný.Mimochodom: Máme aj ESD pracovné stoly a stoličky a PC pracovné stoly!