Celosvetový dosah

Medzinárodná podpora

Dodávame po celom svete

Vedeli ste o tom, že vytvoriť objednávku u kaiserkraft môžete kdekoľvek na svete? Či už ste v Taliansku, Číne alebo v Nemecku naše produkty nájdete vždy pod tým istým produktovým číslom: a to robí objednávanie u nás ešte jednoduchším. Náš obchod nájdete v 18 krajinách, pričom tovar vieme doručiť do každej krajiny na svete.

Poďte s nami na cestu okolo sveta

Medzinárodná podpora wt$Keď vravíme, že objednávku môžete urobiť kdekoľvek na svete, myslíme tým aj to, že sa na nás môžete kdekoľvek vo svete obrátiť. Poradia vám naši profesionáli. Radi sa s vami podelia o svoje vedomosti, pretože naši experti poznajú rozdiely a očakávania typické pre jednotlivé krajiny.


Osobne sme zastúpení v 18 krajinách. Každá z našich pobočiek vám ponúka montážny servis, naplánovanie dodania a asistenciu pri plánovaní. Všetko, čo potrebujete urobiť je zavolať nám alebo napísať mail.

A to najlepšie: tovar sa snažíme dodávať ekologickým spôsobom. Prostredníctvom UPS dodávame uhlíkovoneutrálnym spôsobom a tak šetríme našu klímu. Ide o výpočet celkových emisií CO2 spôsobených našimi dodávkami. Čím vyššie sú emisie, tým viac investujeme do environmentálnych projektov.