Servisné práce

Kde je uvedený servis, tam je servis súčasťou. Chceme, aby ste s našimi službami boli spokojní a objednávali u nás s radosťou. Preto sa pri téme servis všetko točí okolo Vás. Poskytujeme Vám naše poradenstvo nielen počas nákupu, radi Vám poradíme aj pred samotným nákupom, prípadne po ňom. Ste pre nás dôležití, Váš šťastný úsmev, mimochodom, tiež.

Vaše filtre
Typ produktu
Servisné služby
Servisné služby si môžete pri mnohých produktoch z našej online ponuky jednoducho priobjednať. Všedný pracovný deň prináša so sebou často problémy, ktoré sa s vlastným vybavením nedajú vyriešiť, alebo sa dajú vyriešiť len veľmi ťažko. Treba odviezť starý trezor a nahradiť ho novým. Má byť dodaný nový kancelársky nábytok, ale montáž nie je súčasťou dodávky. Treba vyložiť kamión, ale nie je možný priamy vjazd do haly skladu. Alebo sa vyžaduje CAD plánovanie. V takýchto prípadoch je účelné objednať si servisné služby, aby ste nepôsobili problémy vlastnej výrobe odstavením potrebného personálu a vybavenia. Školené pracovné sily s profesionálnym pracovným zariadením a príslušenstvom vybavia zadané úlohy cieľavedome a odborne. To šetrí čas a peniaze.

Naša pomoc je Vaším ziskom
Stačí jedno kliknutie a môžete si priobjednať profesionálne servisné služby, ktoré rýchlo a hospodárne vyriešia prípadné úlohy mimo oblasti Vašej činnosti. Na jednorazovo sa vyskytujúce práce je účelné objednať si príslušné servisné služby. Spoľahnite sa na spoločnosť kaiserkraft, ktorá efektívne vybaví neplánované úlohy. Ponúkané servisné služby zahŕňajú bezpečné prepravy trezorov, rovnako ako odbornú vykládku kamiónu pomocou vysokozdvižného vozíka. Zručná údržba a odborný montážny servis pre kancelársky nábytok akéhokoľvek druhu, ako aj zaobstaranie náhradných dielov patria taktiež k servisným službám kaiserkraft.