037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Rozsah dodávky
Séria
 

Kompletné kancelárie

Čo potrebuje človek, aby mal radosť z kancelárskej práce? Správne! Peknú kanceláriu. Najlepšie takú, kde všetko navzájom ladí a vytvára harmóniu a optickú vyváženosť. Ponúkame Vám perfektne zostavený a navzájom zladený kancelársky nábytok. Objavte teraz náš výber kompletných kancelárií!
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
| | |
PETRA Kompletná kancelária
vrátane otočnej kancelárskej stoličky
s DPH
1.230,-
bez DPH
1.025,-
Novinka
mauser - Kompletná kancelária ARCOS
písací stôl, skriňa s krídlovými dverami, pojazdný kontajner s 3 zásuvkami
s DPH
946,80
bez DPH
789,-
Novinka
mauser - Kompletná kancelária ARCOS
písací stôl, skriňa s krídlovými dverami, pojazdný kontajner so závesnou registratúrou
s DPH
946,80
bez DPH
789,-
JACK Kompletná kancelária
písací stôl, pojazdný kontajner, regál
s DPH
622,80
bez DPH
519,-
Novinka
mauser - Kompletná kancelária ARCOS
písací stôl, skriňa s posuvnými dverami, pojazdný kontajner s 3 zásuvkami
s DPH
1.018,80
bez DPH
849,-
Novinka
mauser - Kompletná kancelária ARCOS
písací stôl, skriňa s posuvnými dverami, pojazdný kontajner so zásuvkou so závesnou registratúrou
s DPH
1.018,80
bez DPH
849,-
JACK Kompletná kancelária
písací stôl, pojazdný kontajner, skriňa
s DPH
742,80
bez DPH
619,-
MULTI Kompletná kancelária
1 stôl, 1 regál, 1 pojazdný kontajner, 1 skriňa na spisy, s kancelárskou otočnou stoličkou čierna
s DPH
838,80
bez DPH
699,-
Rady pre nákup tovaru v kategórii Kompletné kancelárie
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
Kompletné kancelárie za pevnú cenu
Pri zariaďovaní kancelárskych priestorov sú komfortným riešením kompletné kancelárie. Celé zariadenie je tu od jedného výrobcu a je navzájom dokonale zladené. Vaša kancelária bude zariadená rýchlo, skutočne atraktívne a zároveň účelne. Vyhľadajte si jednoducho v online ponuke vhodný model. Aj štvordielne kompletné kancelárie sú tu v ponuke za kompletnú cenu. Pri týchto výrobkoch dostanete presné vysvetlenie týkajúce sa ich jednotlivých komponentov a rozmerov. Kompletné kancelárie sú často dobrým riešením na zariadenie pracoviska novozaložených firiem. Vytvorte si svoju základňu.

Pozoruhodné celky s vysokým praktickým úžitkom
Kvalitné kompletné kancelárie vnesú rýchlo poriadok a systém do obchodných priestorov. Kancelársky nábytok, písacie stoly a pojazdné kontajnery sa dodávajú v praktických súpravách a dajú sa hneď aj vhodne usporiadať. V tejto ponuke nesmú chýbať ani pohodlné otočné kancelárske stoličky. Nemusíte preto investovať množstvo času a dostanete kompletnú kanceláriu s funkčným nábytkom. Aj kompletné kancelárie sa dajú v prípade potreby ďalej rozširovať. Ak budete potrebovať ďalšie písacie stoly alebo kancelárske skrine, môžete si požadované komponenty k existujúcej súprave kedykoľvek prikúpiť. Kompletné kancelárie preto predstavujú flexibilnú základňu, ktorú je možné individuálne ďalej rozširovať. To je praktické predovšetkým vtedy, keď potrebujete rozširovať obchodné priestory. Kompletné kancelárie sa dajú aj členiť. Ak je napríklad plánovaná veľkopriestorová kancelária, spájajú sa viaceré celky, pokým sa nedosiahne požadovaný počet pracovných miest. Výhodou je nemenný dizajn a primerané usporiadanie jednotlivých pracovných priestorov. KAISER+KRAFT kladie pri svojich kompletných kanceláriách veľký dôraz na vynikajúcu kvalitu a atraktívny dizajn. Kompletné kancelárie sú v ponuke pri rovnakej kvalite jednotlivých komponentov za o niečo výhodnejšiu cenu, než porovnateľné kancelárie zostavené z jednotlivých kusov nábytku. Objavte aj Vy početné výhody kompletných kancelárií od KAISER+KRAFT a vyhľadajte si vhodné kancelárske zariadenie pre Vaše obchodné priestory.
Porovnanie produktov