Likvidátory hmyzu

Bzz… Príliš veľa poletujúceho hmyzu počas práce? Likvidátory hmyzu z kaiserkraft spoľahlivo pomôžu vďaka UV svetlu.

Likvidátory hmyzu – proti lietajúcim votrelcomKeď to na pracovisku bzučí a hučí, máte na výber: môžete sa s tým zmieriť, pustiť sa do lovu s plácačkami na muchy alebo vyriešiť problém elegantným spôsobom pomocou likvidátorov hmyzu od kaiserkraft Slovensko.
Kedy potrebujete likvidátor hmyzuČasto sa to zvláda ťažko. Roje hmyzu v skladoch alebo výrobných halách, ale aj v kanceláriách výrazne narúšajú prácu a skúšajú nervy. V kuchyniach alebo v prevádzkach na spracovanie potravín predstavujú aj hygienické riziko a najneskôr vtedy, keď mucha pristane v polievke, nálada hostí reštaurácie klesá.
Ako fungujú naše likvidátory hmyzuNašťastie pre vás a vašich zamestnancov sú naše likvidátory hmyzu na míle vzdialené od plácačiek na muchy. Nemusíte hmyz loviť sami, ani použiť toxické látky.Naše likvidátory hmyzu fungujú na nasledujúcom princípe:  • Ultrafialové svetlo priťahuje hmyz.

  • Hmyz sa usmrtí pomocou vysokonapäťovej mriežky alebo ho nasaje ventilátor a, v závislosti od modelu, vysuší v záchytnej nádobke.

  • Z času na čas nádobku vyprázdnite. Pri likvidátoroch hmyzu s ventilátorom môžete užitočný hmyz znovu vypustiť.


Dôležité: Používanie likvidátorov hmyzu s UV svetlom je povolené len vo vnútorných priestoroch. Vo vonkajšom prostredí je riziko usmrtenia chránených druhov a užitočného hmyzu príliš vysoké.
Ako si vyberiete likvidátor hmyzuPri výbere je rozhodujúca veľkosť plochy, ktorú chcete udržať bez hmyzu. Vždy dbajte na to, aby sa prístroj dal ľahko čistiť a aby sa s ním dalo ľahko manipulovať. Ak chcete zariadenie používať na mieste, kde poletuje hmyz ako sú včely alebo čmeliaky, siahnite po ventilátore a užitočný hmyz vypustite.Máte nejaké otázky? Radi vám ich zodpovieme. Rýchlo kontaktujte náš zákaznícky servis.