037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Hĺbka
Možnosť naklonenia
Rozsah prestavenia výšky
Šírka
 

Nožné opory

Menšie napnutie v nohách, chrbte a ramenách nie je len otázkou držania tela, ale aj správnych nožných opôr, ktoré zabezpečia pohodlnejšiu a ergonomickejšiu polohu sedenia pri písacom stole. Mimochodom, v ponuke máme aj vyhrievateľné nožné opory, pre všetkých, ktorí majú studené nohy.
Našli sme 10 artikel/-e/-ov
| | |
Výhodná cena
Twinco - Nožná opora s kyvnou funkciou
nášľapná plocha s oceľovým strmeňom, plynulo prestaviteľná
s DPH
od 34,68
bez DPH
od 28,90
EUROKRAFT - Nožná opierka
plynová pružina na prestavenie výšky 110 - 320 mm
s DPH
250,80
bez DPH
209,-
MAUL - Nožná opora, ergonomická
dosadacia plocha š x h 450 x 390 mm, s kobercovým poťahom
s DPH
95,88
bez DPH
79,90
MAUL - Nožná opora, ergonomická
vyhotovenie s funkciou ohrievania a kobercovým poťahom
s DPH
130,80
bez DPH
109,-
MAUL - Nožná opora, ergonomická
štandardné vyhotovenie
s DPH
51,48
bez DPH
42,90
Rohožka, vykurovateľná
šedá, s pripojením na sieť
s DPH
198,-
bez DPH
165,-
Twinco - Nožná opora s pohyblivou spodnou doskou
prestaviteľná v 3 výškach, plast
s DPH
od 37,08
bez DPH
od 30,90
Twinco - Nožná opora z plastu
plynulo prestaviteľná
s DPH
77,88
bez DPH
64,90
s DPH
65,88
bez DPH
54,90
s DPH
154,80
bez DPH
129,-
Našli sme 10 artikel/-e/-ov

Nožné opory – lepšie sedieť, zdravšie pracovaťSkutočne je potrebné to dookola opakovať: kto lepšie sedí, lepšie sa mu pracuje! Pretože so správnou ergonómiou predchádzate poškodeniu opornej sústavy, nadmernému napätiu a pracovnému úrazu následkom chorôb. Ako hravo vniesť ergonómiu a zdravie na pracovisko vám ukážu nožné opory od KAISER+KRAFT.Nožné opory a držanie tela – ako to spolu súvisí?Nie náhodou zamestnáva téma zdravého sedenia pracovný svet tak intenzívne. Ak si vyberiete a nastavíte kancelárske stoličky, písacie stoly a pod. podľa ergonomických požiadaviek, poskytnete telu všetku oporu, ktorú potrebuje pri sedení. Pretože toto držanie tela je najťažšia práca pre chrbát, krvný obeh a svalstvo.Dôležitú úlohu pritom preberajú nohy a chodidlá. Ak visia vo vzduchu alebo sú v nepriaznivom uhle na príliš nízko nastavenej stoličke, stŕpne celé telo zdola nahor. Hlavne na pracoviskách s tradičným písacím stolom, resp. na pracoviskách, ktoré používajú viaceré osoby, nachádzajú naše nožné opory široké uplatnenie. Pretože sa postarajú flexibilne, bez veľkých investícií a maximálne individuálne o perfektné držanie tela pri sedení.Nožné opory pri KAISER+KRAFT: plus aj vo veci komfortuTúto dokonalosť si všimnite hneď: vaše chodidlá stoja pevne a súčasne pohodlne na stabilnej podložke. Nohy, resp. chrbtové svalstvo sa už nemusia napínať proti „hojdaniu'', celé telo sa uvoľní. Zošmyknete sa takmer sami do optimálnej polohy pri sedení, pri ktorej váš chrbát kompletne prilieha na operadlo.Mimoriadne komfortné a ergonomické sú nožné opory, ktoré môžete prestaviť vo výške, ako aj v uhle sklonu. Doplnkové plusové body z hľadiska komfortu prináša napríklad funkcia vyhrievania. Je samozrejmosťou, že všetky ponuky od KAISER+KRAFT sú stabilné, nešmýkajú sa a sú vhodné na každodenné používanie v kancelárii.Pretože táto téma je pre nás mimoriadne dôležitá, zostavili sme rôznych poradcov k téme sedenia v kancelárii:

Okrem toho vám osobitne predstavíme dôležitý prvok mimoriadnej ekonómie sedenia. Náš elektricky výškovoprestaviteľný písací stôl Upliner 2.0 dokazuje, že zdravé sedenie nekončí pri stoličke. Nechajte si poradiť v otázkach ohľadom nožných opôr a pod.!

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov