037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Hĺbka
Možnosť naklonenia
Rozsah prestavenia výšky
Šírka
Vykurovateľnosť
 

Nožné opory

Menšie napnutie v nohách, chrbte a ramenách nie je len otázkou držania tela, ale aj správnych nožných opôr, ktoré zabezpečia pohodlnejšiu a ergonomickejšiu polohu sedenia pri písacom stole. Mimochodom, v ponuke máme aj vyhrievateľné nožné opory, pre všetkých, ktorí majú studené nohy.
Našli sme 11 artikel/-e/-ov
| | |
MAUL - Nožná opora, ergonomická
vyhotovenie s funkciou ohrievania a kobercovým poťahom
s DPH
133,44
bez DPH
111,20
EUROKRAFT - Nožná opierka
plynová pružina na prestavenie výšky 110 - 320 mm
s DPH
243,60
bez DPH
203,-
MAUL - Nožná opora, ergonomická
dosadacia plocha š x h 450 x 390 mm, s kobercovým poťahom
Cena na vyžiadanie
MAUL - Nožná opora, ergonomická
štandardné vyhotovenie
s DPH
51,48
bez DPH
42,90
Rohožka, vykurovateľná
šedá, s pripojením na sieť
s DPH
198,96
bez DPH
165,80
Twinco - Nožná opora s pohyblivou spodnou doskou
prestaviteľná v 3 výškach, plast
s DPH
od 37,56
bez DPH
od 31,30
Twinco - Nožná opora z plastu
plynulo prestaviteľná
s DPH
81,24
bez DPH
67,70
s DPH
67,20
bez DPH
56,-
Twinco - Nožná opora s kyvnou funkciou
nášľapná plocha s oceľovým strmeňom, plynulo prestaviteľná
s DPH
od 35,52
bez DPH
od 29,60
s DPH
156,48
bez DPH
130,40
Rohožka, vykurovateľná
z plastu, so sieťovou prípojkou
s DPH
189,72
bez DPH
158,10
Našli sme 11 artikel/-e/-ov
Nožné opory – aby ste vždy stáli oboma nohami pevne na zemi!
Nožné opory sú vždy vítanou pomôckou, ak sa písacie stoly v kancelárii nedajú jednoducho prispôsobiť telesnej výške používateľa. Môže tomu tak byť napríklad vtedy, keď sa rôzne osoby delia o jedno pracovisko alebo jeden písací stôl. Ale aj vtedy, ak je potrebné naďalej využívať starší písací stôl, ktorý sa nedá výškovo prestavovať, sú nožné opory praktickým riešením. Slúžia na potrebné vyrovnanie medzi výškou stola a podlahou, aby chodidlá mohli dosadať celou svojou plochou. Nožné opory takto prispievajú ako súčasť výbavy kancelárie k zdravému a ergonomickému držaniu tela pri sedení – a tento efekt by ste nemali podceňovať, pretože uvoľnená poloha nôh pomáha predchádzať nielen poruchám krvného obehu a cievnym ochoreniam, ale aj bolestiam chrbta a pliec. Zbohom, nohy visiace vo vzduchu!

Nožné opory – pre ergonomické držanie tela pri sedení.
Nie je však jedno, pre akú nožnú oporu sa rozhodnete. Nožné opory sú v ponuke v nespočetnom množstve variant. Každopádne by ste mali dbať na to, aby sa pri Vašej novej nožnej opore dala nastavovať nielen jej výška, ale aj jej sklon. Takto budú totiž Vaše chodidlá vždy vo viac alebo menej šikmej polohe, čo účinne pomáha zabraňovať vytváraniu krvných zrazenín, kŕčovým žilám a iným nepríjemným javom. Niektoré nožné opory majú dokonca nakláňaciu alebo kolískovú mechaniku, takže Vaše držanie nôh a poloha chodidiel sa bude prirodzene meniť – skutočné dobrodenie pre Váš pocit pohody. Dôležité je aj to, aby Vaša nožná opora bola podľa možnosti stabilná a nešmýkala sa a aby Vám okrem toho poskytovala dostatočné veľké miesto pre Vaše chodidlá, aby nebola zbytočne obmedzovaná Vaša voľnosť pohybu. A pre všetkých, ktorí trpia chronicky studenými chodidlami, existuje tiež riešenie: vyhrievateľné nožné opory, ktoré taktiež prispejú k zvýšeniu pohodlia a dobrého pocitu na pracovisku. V tomto zmysle: Nech Vám je práca zároveň aj potešením!
Porovnanie produktov