Nožné opory

Menšie napnutie v nohách, chrbte a ramenách nie je len otázkou držania tela, ale aj správnych nožných opôr, ktoré zabezpečia pohodlnejšiu a ergonomickejšiu polohu sedenia pri písacom stole. Mimochodom, v ponuke máme aj vyhrievateľné nožné opory, pre všetkých, ktorí majú studené nohy.

V kategórii Nožné opory Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Twinco, MAUL, bimos, eurokraft pro.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť

Nožné opory – lepšie sedieť, zdravšie pracovaťSkutočne je potrebné to dookola opakovať: kto lepšie sedí, lepšie sa mu pracuje! Pretože so správnou ergonómiou predchádzate poškodeniu opornej sústavy, nadmernému napätiu a pracovnému úrazu následkom chorôb. Ako hravo vniesť ergonómiu a zdravie na pracovisko vám ukážu nožné opory od kaiserkraft.Nožné opory a držanie tela – ako to spolu súvisí?Nie náhodou zamestnáva téma zdravého sedenia pracovný svet tak intenzívne. Ak si vyberiete a nastavíte kancelárske stoličky, písacie stoly a pod. podľa ergonomických požiadaviek, poskytnete telu všetku oporu, ktorú potrebuje pri sedení. Pretože toto držanie tela je najťažšia práca pre chrbát, krvný obeh a svalstvo.Dôležitú úlohu pritom preberajú nohy a chodidlá. Ak visia vo vzduchu alebo sú v nepriaznivom uhle na príliš nízko nastavenej stoličke, stŕpne celé telo zdola nahor. Hlavne na pracoviskách s tradičným písacím stolom, resp. na pracoviskách, ktoré používajú viaceré osoby, nachádzajú naše nožné opory široké uplatnenie. Pretože sa postarajú flexibilne, bez veľkých investícií a maximálne individuálne o perfektné držanie tela pri sedení.Nožné opory pri kaiserkraft: plus aj vo veci komfortuTúto dokonalosť si všimnite hneď: vaše chodidlá stoja pevne a súčasne pohodlne na stabilnej podložke. Nohy, resp. chrbtové svalstvo sa už nemusia napínať proti „hojdaniu'', celé telo sa uvoľní. Zošmyknete sa takmer sami do optimálnej polohy pri sedení, pri ktorej váš chrbát kompletne prilieha na operadlo.Mimoriadne komfortné a ergonomické sú nožné opory, ktoré môžete prestaviť vo výške, ako aj v uhle sklonu. Doplnkové plusové body z hľadiska komfortu prináša napríklad funkcia vyhrievania. Je samozrejmosťou, že všetky ponuky od kaiserkraft sú stabilné, nešmýkajú sa a sú vhodné na každodenné používanie v kancelárii.Pretože táto téma je pre nás mimoriadne dôležitá, zostavili sme rôznych poradcov k téme sedenia v kancelárii:

Okrem toho vám osobitne predstavíme dôležitý prvok mimoriadnej ekonómie sedenia. Náš elektricky výškovoprestaviteľný písací stôl Upliner 2.0 dokazuje, že zdravé sedenie nekončí pri stoličke. Nechajte si poradiť v otázkach ohľadom nožných opôr a pod.!