Equipped for manufacturing

Vyhovujú perfektne: Individuálne výrobky z vlastnej výroby kaiserkraft.

Vy si to predstavíte.

My to zrealizujeme.

Či už vyrobené na mieru alebo štandartné produkty, v našom vlastnom výrobnom závode kaiserkraft vznikajú výrobky, ktoré perfektne spĺňajú vaše potreby – čo sa týka farby, tvaru a hlavne vysokej kvality "Made in Germany"

Ako to robíme? Dokážeme to vďaka kvalifikovaným odborníkom, ktorí veľmi pozorne načúvajú všetkému, čo sa týka Vašich želaní. A pracujú ešte presnejšie, keď tieto želania realizujú vo výrobe. Čokoľvek Vy potrebujete, my vyrobíme.

Logo EUROKRAFTpro
Zvárači a nanášači práškového nástreku v akcii
List v kalendári 1954
Odborné kompetencie v oblasti vývoja a výroby od roku 1954
Mapa Nemecka
Špičková kvalita s označením Made in Germany
Symbol listov
Trvalo udržateľné produkty a procesy

Od začiatku až do konca.

 • Poradenstvo a vývoj
  Neoddeliteľnou súčasťou našej práce je pozorne Vám načúvať. Len tak dokážeme vytvárať produkty, ktoré si obľúbite.
 • Individuálny prístup
  Vaše možnosti na individualizovanie produktov sú takmer nekonečné: tvar, farba, rozmery, doplnky.
 • Farebnosť
  Individuálne pre nás znamená aj farebné zladené. V našej vlastnej prevádzke na nanášanie práškových nástrekov dokážeme splniť takmer každé želanie ohľadom farby.
 • Zabezpečenie kvality
  Aby sme udržali vysokú kvalitu, po vyrobení produktu, vždy všetko ešte raz dôkladne skontrolujeme.
 • EUROKRAFT
  V našom vlastnom výrobnom závode vznikajú produkty vlastnej značky EUROKRAFT pre spoločnosť kaiserkraft.
 • Trvalá udržateľnosť
  Trvalá udržateľnosť je téma, ktorá je nám obzvlášť blízka. Zistite viac o našej filozofii a tiež o tom, čo sme už dosiahli.
 • Certifikáty
  Naše produkty a procesy podstupujú pravidelné kontroly a certifikácie. Vytvorili sme pre Vás zoznam všetkých certifikátov.

Zhmotnite svoje nápady.

Od požiadavky až po 3D model.

Máte už presnú predstavu a potrebujete len niekoho, kto by ju zrealizoval? Alebo máte prvé, neurčité nápady a hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý by ich dokázal pretaviť do podrobného plánu. Naši dizajnéri precízne zobrazia Vaše požiadavky pomocou najnovšieho softvéru.

Dvaja muži plánujú spoločne.

Kvalita začína pri načúvaní.

Plánovaný výrobok na obrazovke.

Ako je možné produkt vylepšiť ešte viac? Aké nákladné je prispôsobenie? Ako dlho trvá zhotovenie želaných modelov? Aby ste na záver získali produkt, s ktorým ste spokojní na 100 %, pozorne Vás počúvame v priebehu všetkých fáz procesu plánovania a výroby. Aby Vám neunikli žiadne informácie, môžete sa obrátiť na kontaktnú osobu.

Tak jedinečné ako odtlačok prsta.

Produkty, ktoré zodpovedajú Vašim požiadavkám.

Predstavte si čokoľvek, čo si želáte. My vytvoríme, zafarbíme a upravíme produkty tak, aby na 100 % vyhovovali Vašim požiadavkám. Nezávisle od toho, či sa pritom jedná o kusovú výrobu alebo o produkt, ktorý má ísť do sériovej výroby. Vy si želáte a my realizujeme.

864

možností kombinácií s prémiovou rudlou na vrecia GO zo série EUROKRAFTpro.

Modulárna rudla na vrecia GO zo série EUROKRAFTpro

Osobitné je u nás štandardom.

Farby RAL vo vzorkovníku farieb

Špeciálne farby

Chceli by ste, aby Vaše nové produkty EUROKRAFTpro vynikali nielen svojou kvalitou, ale aj aby farebne zapadli do Vašej spoločnosti? Žiadny problém: ponúkame Vám takmer akýkoľvek odtieň farieb RAL. Ktorá to bude?

Voliteľná dĺžka montážnych vozíkov

Špeciálne rozmery

Chceli by ste prispôsobiť už existujúci produkt svojim potrebám? Potrebujete ho zväčšiť, zmenšiť alebo vybaviť niekoľkými doplnkami? Vašim prianiam nie sú kladené takmer žiadne hranice.

Individuálna výroba v 3D modeli

Špeciálne modely

Ak v našej ponuke nenájdete vhodný produkt, jednoducho ho pre Vás vymyslíme. Vytvárame koncepty a zhotovujeme výrobky od úplného počiatku. Už len odtlačky prstov sú individuálnejšie.

Priznať farbu.

Aby produkty perfektne zapadli do Vašej spoločnosti.

Chceli by ste, aby Vaše nové produkty vynikali jednotným vzhľadom? Nezáleží na tom, o ktorú farbu ide: v našej vlastnej prevádzke na nanášanie práškových nástrekov dodáme všetkým požadovaným produktom príslušnú požadovanú farbu. Zo všetkých možných farieb RAL si môžete vybrať tú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Je Vaša spoločnosť pestrofarebná? To tiež nie je problém: zmenu farby dokážeme nastaviť do 10 minút. Flexibilnejšie to už nemôže byť.

Produkty budú opatrené modrým práškovým nástrekom

Naša obľúbená farba: zelená.

Časti výrobku so žltým práškovým nástrekom

Pri lakovaní zohráva u nás dôležitú úlohu udržateľnosť. Kontrolujeme a optimalizujeme naše procesy rovnako ako zdroje, ktoré využívame. Napríklad sme sa zriekli mokrého lakovania a namiesto toho staviame na práškový nástrek. Výhoda: Prášok neobsahuje rozpúšťadlá, a preto je ekologickejší ako mokré lakovanie. Farba sa navyše vypaľuje pri nízkych teplotách – a tým šetrí cennú energiu.

190 °C

Taká nízka teplota pri vypaľovaní. Tým sa šetrí energia v porovnaní s obvyklým procesom vypaľovania.

Dobre pre nás nie je dostatočne dobré.

Tak sa staráme o najvyššiu kvalitu

Čo je dobré, môže byť vždy ešte lepšie. S týmto cieľom používame proces plynulého zlepšovania (CIP) – dôležitý stavebný prvok na našej ceste k udržateľne lepším produktom a optimalizovaným procesom výroby.

Aby naše najnovšie novinky EUROKRAFTpro dokázali čeliť požiadavkám sériovej výroby, musia najskôr zvládnuť prísnu kontrolu. Výsledky zaznamenávame v správach o kontrolách prvých vzoriek, ktoré slúžia ako základ pre ďalšiu optimalizáciu.

Nenechávame nič na náhodu.

Pri počte takmer 1000 produktov denne, ktoré vyrábame, kladieme veľký dôraz na kvalitu. Ale aj potom, čo opustili výrobu, ich posudzujeme veľmi pozorne: je spracovanie kvalitné, zhoduje sa farba, sú rozmery presné? Nenechávame nič na náhodu, ale spoliehame sa na jasné smernice riadenia kvality certifikované TÜV SÜD (ISO 9001).

Produkt Takktor z vlastnej výroby
E-modul EUROKRAFTpro NEO

Multitalent.

Objavte inovatívny E-modul EUROKRAFTpro NEO. Elektrický pohon, ktorý uľahčuje presun nákladu. Napríklad na našom E-plošinovom vozíku EUROKRAFTpro.

Radi ho necháme ťahať.

Elektrický ťahač EUROKRAFTpro TAKKTOR prémiovej kvality.

Produkt, ktorý dokonale prepája ergonómiu a bezpečnosť pri práci. Elektrický ťahač TAKKTOR vás podporuje pri bezpečnej preprave ťažkých nákladov z bodu A do bodu B. Znamená to pre Vás menšiu únavu a väčšiu bezpečnosť počas každodennej práce. A dokonca je získal ocenenie. Model TAKKTOR T 2000 dosiahol druhé miesto na súťaži Best of Industry Award 2019 v kategórii Bezpečnosť pri práci. Ak teda potrebujete niečo nové do svojho skladu, stavte s modelom TAKKTOR na istotu.

Ktorý model TAKKTOR to bude?

Berieme to veľmi vážne.

V krátkosti naše certifikáty.

Tri certifikáty vedľa seba

Vynikajúca trvalá udržateľnosť.

Podporujeme trvalú udržateľnosť v našej prevádzke v meste Haan. Vďaka prestavbe zváracej haly na inteligentný systém osvetlenia ročne ušetríme až 81% elektrickej energie. To považujeme nielen my za vynikajúce.

Klimaticky neutrálne produkty.

CO2, ktorý vzniká pri výrobe veľkej časti našich produktov, kompenzujeme investíciami do certifikátov na znižovanie minimálne v rovnakom množstve z registrovaných projektov na ochranu podnebia.

Riadenie kvality so systémom.

Spĺňame požiadavky normy riadenia kvality ISO 9001:2015 pre oblasť platnosti vo sfére vývoja, výroby a predaja vybavenia pre prepravu a skladovanie.

Produkty, ktoré niečo vydržia: EUROKRAFT.

Už viac ako 75 rokov robíme všetko pre to, aby sme poskytli vybavenie pre firmy. Know-how, cit pre kvalitu a nadšenie pre vybavenie pre kancelárie a továrne – to všetko preniká do našej vlastnej značky EUROKRAFT. Výsledkom sú produkty, ktoré majú dlhú životnosť. Zvládajú zaťaženie pri každodennej práci, ako aj Vaše požiadavky.
A to najlepšie je: pri značke EUROKRAFT si môžete vybrať medzi cenovo výhodnými modelmi v značkovej kvalite a prémiovými modelmi, ktoré Vám ponúknu niečo naviac. Ale čo vždy platí: záruka, na tri a desať rokov, ktorá presahuje minimálne zákonné požiadavky.

Logo Eurokraft pro

activeGREEN: Naša značka pre trvalo udržateľnejšie produkty.

Neustále rozširujeme našu ponuku trvalo udržateľných výrobkov a označujeme ich naším štítkom activeGREEN. Pomocou najnovších technológií, výrobných postupov a kompenzačných projektov zabezpečujeme, aby naša CO2 stopa zostala čo najmenšia. A možno dokonca čoskoro aj zmizla.

Vlastná výroba u {cms.var.company_name} 701
Vlastná výroba u {cms.var.company_name} mg$

Kontaktujte nás!

Na Vaše otázky sme Vám kedykoľvek bezplatne k dispozícii.