Stolíky pre bistro, vysoké stoly

Či už ide o poradu v stoji alebo prestávku na kávu na seminári: stoly pre bistro sú univerzálnymi stolmi na mnohé príležitosti. Objavte na kaiserkraft tie správne stoly pre bistro a stoly na státie pre vašu spoločnosť – od klasického stola na státie cez elegantný stôl pre bistro až po nízky stôl do vestibulu.

V kategórii Stolíky pre bistro, vysoké stoly Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, MAUL.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 24

Stoly pre bistro – komunikatívne stretávacie miesta vo firmeTieto univerzálne stoly sa už dlho tešia veľkej obľube v oblasti gastronómie. Ako multifunkčné talenty sa však osvedčujú aj vo firmách, dielňach a kanceláriách. Vďaka malému a kompaktnému dizajnu zaberajú stoly pre bistro a stoly na státie veľmi málo miesta. To znamená, že ich možno umiestniť aj do toho najmenšieho priestoru. Ak ich už nepotrebujete, môžete ich ľahko odložiť.Nezáleží však na tom, či chcete stoly na státie vo firme umiestniť natrvalo, alebo ich chcete používať pri určitých príležitostiach, napríklad rôznych podujatiach: Stoly pre bistro poskytujú dobrú možnosť na podporu komunikácie, vzájomného stretávania sa a odbremenenia chrbta od sedenia za písacím stolom.Rôznorodé stoly pre bistro a stoly na státieStoly pre bistro sú k dispozícii v mnohých rôznych vyhotoveniach: od vysokých po nízke, od okrúhlych po hranaté, od skladacích po výškovo nastaviteľné. V závislosti od účelu, na ktorý hľadáte vhodný stôl pre bistro, prichádzajú do úvahy rôzne modely. Ak máte napríklad k dispozícii len malý počet zasadacích miestností a potrebujete kontaktné miesto na krátke stretnutia, dobre vám poslúži jeden alebo viacero vysokých stolov na státie.Stoly na státie sa môžu používať aj ako komunikačné miesta v dielni. Príslušné modely by mali byť robustné a predovšetkým stabilné. Skladacie modely sú vhodné najmä na použitie na konferenciách, zatiaľ čo reprezentatívny stôl pre bistro alebo stôl na státie môžete použiť pri čakaní vo vstupných priestoroch vašej spoločnosti. Môže slúžiť zároveň ako prezentačná plocha pre brožúry a formuláre. So stolmi pre bistro odolnými voči poveternostným vplyvom môžete tiež vytvoriť komunikatívne miesta v exteriéri vo vonkajších priestoroch vašej spoločnosti.Máte ešte otázky týkajúce sa výberu a nákupu stolov pre bistro alebo stolov na státie? V tom prípade neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám poskytneme kompetentné a odborné poradenstvo. Tešíme sa na vás!
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Vozíky na podnosy | Otočné ramená | Zásuvkové kontajnery | Káblové vedenia | Ochranné rohože | Úzke skrinky na šaty | Stoličky k písacím stolom a kreslá pre šéfov Topstar