Kancelárske otočné stoličky

Ergonomická, flexibilná a pohodlná: s dobrou kancelárskou stoličkou podporíte sedenie v kancelárii, ktoré šetrí chrbát, a zároveň podporíte zdravie svojich zamestnancov. Od klasickej kancelárskej stoličky až po otočnú stoličku s kolieskami: Objavte vysokokvalitné modely pre rôzne potreby na kaiserkraft.

V kategórii Kancelárske otočné stoličky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Topstar, interstuhl, Dauphin, eurokraft pro, TrendOffice, eurokraft basic, Prosedia.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 112

Kancelárske stoličky – pre pohodlnú prácu za pracovným stolom šetriacu chrbátPráca v sede sa stala charakteristickou pracovnou polohou v mnohých priemyselných odvetviach – či už vo výrobe, vo výskume alebo v podnikoch poskytujúcich služby. V záujme ochrany pracovníkov preto zákonodarca vydal normatívy pre kancelárske stoličky. Tie by mali byť navrhnuté tak, aby váš chrbát zostal zdravý. V sortimente kaiserkraft vám ponúkame len také kancelárske a otočné stoličky, ktoré spĺňajú predpísané normatívy. Okrem toho si môžete vybrať z mnohých vizuálne atraktívnych modelov, ktoré budú vyhovovať vášmu firemnému dizajnu.Ďalšie informácie o normatívoch týkajúcich sa kancelárskych stoličiek a otočných kancelárskych stoličiek, ako aj dôležité tipy na úpravu pracoviska nájdete v našom poradcovi „Smernice pre vybavenie pracoviska''.Čo je dôležité pri výbere kancelárskej stoličky?Kancelárske stoličky by sa mali vyberať individuálne pre každého zamestnanca. Na výber má vplyv najmä výška postavy a hmotnosť. Dobrá kancelárska stolička alebo otočná stolička sa vždy flexibilne prispôsobí individuálnym potrebám a fyzickým predpokladom. Pri výbere dbajte na nasledujúce skutočnosti:  • Čím je zamestnanec vyšší, tým vyššie musí byť operadlo a výsuv plynovej pružiny.

  • Hĺbka sedadla kancelárskej stoličky by mala byť zvolená tak, aby nohy zvierali s podlahou uhol 90 stupňov a aby sedacia časť tela dosahovala na operadlo.

  • Čím je zamestnanec ťažší, tým pevnejšie by malo byť čalúnenie.


Čím viac prispôsobiteľných prvkov má kancelárska stolička, tým lepšie sa dá individuálne nastaviť. Produkty prémiovej kvality ponúkajú napríklad nastaviteľné lakťové opierky, ktoré odľahčujú ramená a krčnú chrbticu. Taktiež existujú otočné stoličky s nastaviteľným operadlom a prestaviteľnou opierkou pre spodnú časť chrbtice. Naklápací, otočný kĺb sedadla s možnosťou zaistenia zabezpečuje dobrý kontakt medzi telom a kancelárskou otočnou stoličkou aj pri naklonení dozadu.Materiály pre kancelárske otočné stoličky: koža alebo textil?Pokiaľ ide o výber materiálov pre kancelárske stoličky, môžete sa rozhodovať podľa svojej ľubovôle, alebo sa môžete riadiť požiadavkami na dizajn kladenými vo vašej spoločnosti. Pokým hladké materiály, ako je koža, sa ľahšie čistia a pôsobia obzvlášť kvalitne, sú textilné poťahy priedušné. Model so vzdušným sieťovaným operadlom alebo kancelárska stolička s poťahom z mikrovlákna zaručuje príjemné pohodlie, najmä pri vysokých teplotách. Dbajte tiež na to, že kolieska kancelárskych stoličiek sú určené pre tvrdé alebo mäkké podlahové krytiny. Takto sa vyhnete prípadným škrabancom na podlahe a zabezpečíte, aby sa otočná stolička hladko kotúľala po príslušnom povrchu.Na našom sklade vedieme len vysokokvalitné kancelárske a otočné stoličky od značkových výrobcov, ktorí sa osvedčili ako skúsení výrobcovia nábytku do kancelárie a prevádzky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho sortimentu, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám poradíme!Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Nástenné tabule | Otočné ramená | Zásuvkové kontajnery | Steny so zvukovou izoláciou | Zásobníky na peniaze | Kontajnery na odpad | Skrine na spisy CP