Šatňové lavice

Až keď nám chýbajú, uvedomíme si, aký komfort nám poskytujú: Lavice pre šatne! My to vieme už dávno, a preto Vám ponúkame veľký výber rôznych modelov, s operadlom alebo lištou s háčikmi, jednostranné alebo obojstranné. Vyberte si lavice pre šatne, ktoré Vám najviac vyhovujú.

V kategórii Šatňové lavice Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Sypro, C+P, Wolf, eurokraft basic, eurokraft pro.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Dĺžka
  Výška
  Výška sedadla
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 82

  Šport, kultúra, biznis alebo wellnes: Sadnite si na lavice pre šatne  Šaty robia človeka – predovšetkým správne šaty na konkrétnu príležitosť.


  Aby si mohli zamestnanci pri obliekaní alebo prezliekaní sadnúť, nájdete u nás vysokokvalitné lavice pre šatne v rôznych vyhotoveniach. Investícia do správneho modelu sa oplatí viacnásobne, pretože šatník slúži nielen ako funkčný stojan na šaty s možnosťou na sedenie a odkladacia plocha. Šatňa predstavuje v kvalite svojej výbavy takisto vizitku pre inštitút, podnik alebo úrad.  Strong Buy: Investujte teraz do lavice pre šatne  V našom portfóliu sú prostredníctvom značiek Wolf a EUROKRAFT zastúpení poprední výrobcovia a barometer trendov v oblasti lavíc pre šatne poukazuje na rozmanitosť: na jednej strane na montáž na stene, na druhej strane na voľné postavenie v miestnosti, dĺžky od 1000 do 2000 mm, s operadlom alebo bez operadla a s roštom na obuv. Nuž, kto sa potrebuje rozhodnúť… poteší sa z našej širokej ponuky. A rôzne prvky sú po zoskrutkovaní navyše ľubovoľne kombinovateľné.  Tip pre insiderov: stavte na správne suroviny! Police z lakovaného buka, smreka alebo borovice ponúkajú množstvo miesta, umývateľné plastové lišty sú vhodné aj do mokrého priestoru alebo exteriéru. Pričom stabilita a flexibilita produktov idú ruka v ruke. Rôzne materiály a dizajny našich lavíc pre šatne sa dajú bez problémov integrovať do koncepcie zariadenia vášho podniku. Výškovo prestaviteľné plastové nohy pod štvorhrannými profilmi z ušľachtilej ocele s práškovým nástrekom vyrovnávajú prípadné nerovnosti podlahy. Aby bolo všetko, ako má byť – alebo má to nejaký háčik? Protiotázka: Prečo len jeden? Zaveste kabáty, bundy alebo košele až na desať šatníkových háčikov na stranu, otvorene alebo skryto za lištami. Chýbajú ešte ramienka na šaty? Vzdialené len na jedno kliknutie od lavíc pre šatne.  Rozsiahla ponuka do vašich sociálnych miestností  Neboli by sme kaiserkraft, ak by sme vám nevedeli ponúknuť komplexnú starostlivosť vo všetkom, čo potrebujete na vybavenie vašich sociálnych miestností. Od veľkého celku až po lásku k detailu. Náš sortiment obsahuje takisto šatníky bez lavíc, na želanie takisto mobilné na kolieskach. Potrebujete nejaké nápady pre svoju wellness oblasť? Máme to, čo hľadáte, od kompletného vybavenia umyvární až po jednoduchú rohožku do mokrých priestorov. Ako vám ešte môžeme pomôcť? Spýtajte sa nás, postaráme sa o to.