Manipulácia so sudmi

Nebezpečné látky sa často skladujú v sudoch. S inteligentnými produktami je bezpečná manipulácia so sudmi počas všedného dňa v prevádzke oveľa jednoduchšia – pri zdvíhaní, preprave, otáčaní, sklápaní alebo stáčaní. Ušľachtilá oceľ a iné vysoko kvalitné materiály Vám pritom ponúkajú najlepšiu priemyselnú kvalitu. A to znamená: väčšia ochrana pre ľudí a životné prostredie.

V kategórii Manipulácia so sudmi Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, Pfeifer, Genkinger-bAKA.

Značka
Typ produktu
Hmotnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 75

Manipulácia so sudmi – bezpečná preprava a stáčanieVyzerajú neškodne, majú však čo do seba. V prípade sudov s nebezpečnými látkami sa vyžaduje jemnocit – a správne príslušenstvo, predovšetkým v prípade, keď musíte sud premiestniť z miesta A na miesto B. Jemnocit pri manipulácii so sudmi musíme prenechať na vás, príslušenstvo však dostanete od nás.Všetko pre bezpečnú prepravuNajjednoduchšou prepravnou možnosťou je podvozok na sudy s rukoväťou alebo bez rukoväti. S vozíkmi na sudy zostanete aj pri prepravovaní ťažších sudov dostatočne obratní. Alebo môžete siahnuť po vozíku na sudy. Na ňom môžete prepraviť jeden alebo hneď aj dva sudy. Ak by z nejakého dôvodu došlo pri manipulácii so sudmi k úniku kvapaliny, integrovaná záchytná vaňa sa postará, aby uniknutá kvapalina nespôsobila žiadne škody.Ak aj jazdiť, tak hneď stohovač alebo žeriav? Žiadny problém s našimi kliešťami na sudy, uchopovačmi sudov a zdvíhačmi sudov. Sklápače sudov dokážu to, čo napovedá ich názov, a sú dostupné v stacionárnom alebo mobilnom variante. Tak budú mať vaši zamestnanci aj pri stáčaní a vyprázdňovaní ťažkých sudov všetko pod kontrolou. Ešte komfortnejšie sa to dá s čerpadlami a olejovými čerpadlami z našej predajne.Vozíky na plynové fľaše so zaistenímČo je vhodné pre sud, zďaleka sa ešte nemusí hodiť pre plynovú fľašu. Pre plynové fľaše sa však celkom určite hodia naše vozíky na plynové fľaše. Vďaka zaisteniu na fľaše ostáva náklad fixne na svojom mieste aj v ostrých zákrutách.Okrem toho nájdete u KAISER+KRAFT popri manipulácii so sudmi mnohé ďalšie dopravné zariadenia a dopravné vozíky na najrôznejšie náklady, nádrže, kontajnery a sudy na bezpečné uskladnenie, a všetko ostatné, čo potrebujete na manipuláciu s nebezpečnými látkami. Radi vám poradíme!