037 – 65 23 633 

Zdviháky, zabezpečenia nákladu

Zdvíhajte teraz so zdvíhacími mechanizmami ako profesionál – so šetrením zdravia a bez vynaloženie sily! Tu v internetovom obchode nájdete okrem zdvíhacích pásov, reťazových kladkostrojov a pojazdných mačiek aj produkty na profesionálne zabezpečenie nákladu, ako sú lanové navijaky, viazacie popruhy a upínacie pásy.
Naše produktové kategórie
Lanové navijaky, ťažné lanká
S lanovými navijakmi zdvíhate obrobky a pracovné materiály s hmotnosťou až do ...
Nakladacie tyče
Je náklad menší ako príslušná nakladacia plocha na vašom nákladnom vozidle? ...
Podložné kliny
S podložnými klinmi bude vaše nákladné vozidlo stáť bezpečne, zatiaľ čo vy ...
Prísavkové zdviháky
Teraz trochu zatlačíme, teda presnejšie povedané, vytvoríme podtlak. Podtlak je ...
Protišmykové podložky na zabezpečenie nákladu
Takto udržíte počas prepravy všetko bezpečne na svojom mieste: s protišmykovými ...
Pružinové navijaky
Reorganizujte – na ergonomické pracoviská s pružinovými navijakmi. Čo je ich ...
Reťazové kladkostroje
Ťažké bremená je možné voľne zdvíhať a spúšťať pomocou reťazových kladkostrojov ...
Siete na zabezpečenie nákladu
So sieťami na zabezpečenie nákladu budú vaše tovary počas prepravy bezpečne ...
Upínacie zariadenia, pojazdné mačky
Pojazdné mačky – také ohybné a obratné ako mačka – zapojte tieto zdvíhacie ...
Viazacie popruhy, napínacie pásy
Na profesionálne zabezpečenie pri preprave veľkých nákladov odporúčame viazacie ...
Viazacie prostriedky
Vždy ten správny viazací prostriedok na dvíhanie, prepravovanie a zabezpečenie. ...
Závesné háky
So závesnými hákmi rozšírite stohovač na žeriav – využite aj vy silu závesných ...
Zdvíhacie magnety
Ťažké zdvíhanie s ľahkosťou: S magnetmi na zdvíhanie bremien môžete celkom ...
Zdvíhacie pásy
So zdvíhacími pásmi zdvíhate, upevňujete alebo presúvate obrobky a pracovné ...
Zdvíhacie popruhy
Zdvíhacie popruhy sú uzatvorené popruhy z textilu s mimoriadne dlhou životnosťou ...

Zdvíhacia technika a zabezpečenie nákladu – viazacie prostriedky, upínacie popruhy a viacČi kontajnery alebo oceľové nosníky, ak chcete zdvihnúť ťažké predmety, je správny viazací prostriedok polovičnou výhrou. U KAISER+KRAFT nájdete veľký výber viazacích reťazí, zdvíhacích pásov a zdvíhacích popruhov, takisto ako lanových navijakov, uchopovacích napinákov, magnetov na zdvíhanie bremien, nosných svoriek a mnohé iné. Ale aké zdvíhacie prostriedky a kedy je potrebné použiť? A ako zabezpečíte ťažké náklady, aby bezpečne dorazili do cieľa?Bezpečné a úspešné zdvíhanie so zdvíhacími prostriedkami – tieto kritéria sú pre výber rozhodujúceSprávny výber viazacích prostriedkov sa postará o hladké pracovné procesy v sklade alebo vo výrobe a zabraňujte pádom s rozsiahlymi následkami. Položte si pred nákupom nasledujúce otázky: • Je viazací prostriedok vhodný na bezpečné upevnenie na konkrétnych predmetoch?

 • Postačuje nosnosť?

 • Aké mimoriadne zaťaženia musí viazací prostriedok vydržať? Napríklad vysoké teploty, nárazy alebo silný vietor?

 • Zodpovedá všetkým platným normám a predpisom?


Je potrebné si uvedomiť, že sa niektoré vlastnosti viazacích prostriedkov menia vplyvom vonkajších podmienok. Nosnosť reťazí preto klesá pri vysokom uhle sklonu. To isté platí pre vysoké teploty. A ak chcete prekladať kontajnery v prístave, musí reťaz alebo popruh odolať aj ostrému morskému vetru. Dôležité informácie k týmto faktorom nájdete v našich popisoch k produktom. Nemáte istotu? Opýtajte sa nás. Radi Vám pomôžeme postarať sa o maximálnu bezpečnosť.Reťaz alebo popruh?Oboje má svoje výhody. Viazacie reťaze sú výkonné prostriedky s vysokou nosnosťou a robustnosťou. Preto sa im zdvíhacie pásy a zdvíhacie popruhy nevyrovnajú. Na druhej strane sú posledné uvedené flexibilne použiteľné, nepotrebujú viazací bod a šetria citlivé tovary, pretože sa jednoducho uviažu okolo bremena.Čo to znamená pre výber? Ak chcete zdvihnúť predmety s veľmi vysokou hmotnosťou a/alebo v extrémnych podmienkach, rozhodnite sa pre reťaz. Ak kladiete veľký dôraz na flexibilitu a šetrnú manipuláciu, odporúčame zdvíhacie pásy a zdvíhacie popruhy.Správne zabezpečenie ťažkých bremien na cestáchAk ste ťažké bremená úspešne zdvihli na nákladné vozidlo, mali by ste sa postarať o to, aby zostali na svojom mieste aj pri prejazde ostrými zákrutami. To sa podarí najlepšie s našimi viazacími popruhmi a upevňovacími sieťami. Tieto sú v ponuke s rôznou ťažnou silou a napínacou račňou s dlhou pákou alebo račňou s krátkou pákou. Pomocou nich a správnej techniky sa postaráte o pevné uchytenie v každej situácii.Čo ešte nájdete u KAISER+KRAFTHľadáte možnosti na zabezpečenie nákladov, zdvíhanie oceľových nosníkov bez viazacieho bodu alebo pritiahnutie ťažkých predmetov? Objavte náš veľký výber pomôcok na zdvíhanie, ťahanie a prepravu: • Lanové navijaky

 • Zdvíhacie magnety

 • Uchopovacie napináky

 • Nosné svorky, svorky na plech a ochranné svorky

 • Pružinové, pákové a elektrické reťazové kladkostroje

 • Kladkostroje s čelnými kolesami

 • Viazacie popruhy a upínacie popruhy

 • Zdvíhacie magnety

 • Nosné popruhy

 • Uchopovače

 • Závesné háky


Je to, čo Vám teraz ešte chýba, žeriav? Ten si môžete u nás zakúpiť takisto v stacionárnom alebo mobilnom vyhotovení a ako otočný, stĺpový, dielenský alebo portálový žeriav. To isté platí pre vidlicové zdvíhacie vozíky, minizdvíhače, stohovače a mnohé ďalšie zdvíhacie mechanizmy a zdvíhacie zariadenia.Potrebujete vedieť viac?Žiaden problém. Náš zákaznícky servis rád odpovie na Vaše otázky ohľadom zdvíhacích zariadení a zdvíhacích mechanizmov alebo všetkých iných produktov z nášho sortimentu. Na želanie Vám poskytneme podporu aj pri výbere. Takto zabezpečíte úspešné zdvíhanie v každej situácii.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov