Zdviháky, zabezpečenia nákladu

Zdvíhajte teraz so zdvíhacími mechanizmami ako profesionál – so šetrením zdravia a bez vynaloženie sily! Tu v internetovom obchode nájdete okrem zdvíhacích pásov, reťazových kladkostrojov a pojazdných mačiek aj produkty na profesionálne zabezpečenie nákladu, ako sú lanové navijaky, viazacie popruhy a upínacie pásy.

Zdvíhacia technika a zabezpečenie nákladu – viazacie prostriedky, upínacie popruhy a viacČi kontajnery alebo oceľové nosníky, ak chcete zdvihnúť ťažké predmety, je správny viazací prostriedok polovičnou výhrou. U kaiserkraft nájdete veľký výber viazacích reťazí, zdvíhacích pásov a zdvíhacích popruhov, takisto ako lanových navijakov, uchopovacích napinákov, magnetov na zdvíhanie bremien, nosných svoriek a mnohé iné. Ale aké zdvíhacie prostriedky a kedy je potrebné použiť? A ako zabezpečíte ťažké náklady, aby bezpečne dorazili do cieľa?Bezpečné a úspešné zdvíhanie so zdvíhacími prostriedkami – tieto kritéria sú pre výber rozhodujúceSprávny výber viazacích prostriedkov sa postará o hladké pracovné procesy v sklade alebo vo výrobe a zabraňujte pádom s rozsiahlymi následkami. Položte si pred nákupom nasledujúce otázky: • Je viazací prostriedok vhodný na bezpečné upevnenie na konkrétnych predmetoch?

 • Postačuje nosnosť?

 • Aké mimoriadne zaťaženia musí viazací prostriedok vydržať? Napríklad vysoké teploty, nárazy alebo silný vietor?

 • Zodpovedá všetkým platným normám a predpisom?


Je potrebné si uvedomiť, že sa niektoré vlastnosti viazacích prostriedkov menia vplyvom vonkajších podmienok. Nosnosť reťazí preto klesá pri vysokom uhle sklonu. To isté platí pre vysoké teploty. A ak chcete prekladať kontajnery v prístave, musí reťaz alebo popruh odolať aj ostrému morskému vetru. Dôležité informácie k týmto faktorom nájdete v našich popisoch k produktom. Nemáte istotu? Opýtajte sa nás. Radi Vám pomôžeme postarať sa o maximálnu bezpečnosť.Reťaz alebo popruh?Oboje má svoje výhody. Viazacie reťaze sú výkonné prostriedky s vysokou nosnosťou a robustnosťou. Preto sa im zdvíhacie pásy a zdvíhacie popruhy nevyrovnajú. Na druhej strane sú posledné uvedené flexibilne použiteľné, nepotrebujú viazací bod a šetria citlivé tovary, pretože sa jednoducho uviažu okolo bremena.Čo to znamená pre výber? Ak chcete zdvihnúť predmety s veľmi vysokou hmotnosťou a/alebo v extrémnych podmienkach, rozhodnite sa pre reťaz. Ak kladiete veľký dôraz na flexibilitu a šetrnú manipuláciu, odporúčame zdvíhacie pásy a zdvíhacie popruhy.Správne zabezpečenie ťažkých bremien na cestáchAk ste ťažké bremená úspešne zdvihli na nákladné vozidlo, mali by ste sa postarať o to, aby zostali na svojom mieste aj pri prejazde ostrými zákrutami. To sa podarí najlepšie s našimi viazacími popruhmi a upevňovacími sieťami. Tieto sú v ponuke s rôznou ťažnou silou a napínacou račňou s dlhou pákou alebo račňou s krátkou pákou. Pomocou nich a správnej techniky sa postaráte o pevné uchytenie v každej situácii.Čo ešte nájdete u kaiserkraftHľadáte možnosti na zabezpečenie nákladov, zdvíhanie oceľových nosníkov bez viazacieho bodu alebo pritiahnutie ťažkých predmetov? Objavte náš veľký výber pomôcok na zdvíhanie, ťahanie a prepravu: • Lanové navijaky

 • Zdvíhacie magnety

 • Uchopovacie napináky

 • Nosné svorky, svorky na plech a ochranné svorky

 • Pružinové, pákové a elektrické reťazové kladkostroje

 • Kladkostroje s čelnými kolesami

 • Viazacie popruhy a upínacie popruhy

 • Zdvíhacie magnety

 • Nosné popruhy

 • Uchopovače

 • Závesné háky


Je to, čo Vám teraz ešte chýba, žeriav? Ten si môžete u nás zakúpiť takisto v stacionárnom alebo mobilnom vyhotovení a ako otočný, stĺpový, dielenský alebo portálový žeriav. To isté platí pre vidlicové zdvíhacie vozíky, minizdvíhače, stohovače a mnohé ďalšie zdvíhacie mechanizmy a zdvíhacie zariadenia.Potrebujete vedieť viac?Žiaden problém. Náš zákaznícky servis rád odpovie na Vaše otázky ohľadom zdvíhacích zariadení a zdvíhacích mechanizmov alebo všetkých iných produktov z nášho sortimentu. Na želanie Vám poskytneme podporu aj pri výbere. Takto zabezpečíte úspešné zdvíhanie v každej situácii.