Príslušenstvo k bielym tabuliam

Ste pripravený na nasledujúci brainstorming? Nie, pretože Vám ešte chýba vhodné príslušenstvo pre bielu tabuľu? Značkovače, kruhové magnety, stierač na tabuľu, hárky pijakov, čistiaca špongia – tu Vám pomôžu všetky tie drobnosti, vďaka ktorým sa Vaša biela tabuľa stane perfektne vybavenou bielou tabuľou.

V kategórii Príslušenstvo k bielym tabuliam Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: magnetoplan, MAUL, eurokraft basic, DURABLE, Chameleon, Axelent.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 171

Príslušenstvo k bielej tabuli – všetko na dosah ruky a rýchlo porukeĎakujeme – rozhodli ste sa pre vhodnú bielu tabuľu. Možno ešte nemáte kompletné vybavenie. Pretože napríklad nemôžete na každú tabuľu písať bežnými popisovačmi. V našom internetovom obchode nájdete všetko, čo potrebujete!Potrebujete správne príslušenstvo k bielej tabuli?Sú značkovače na bielu tabuľu vo farbách červená, modrá, čierna a zelená a s rôznymi hrúbkami špičky. Sú to stierateľné značkovače alebo hárky pijakov, ako aj magnety a magnetické pásiky, magnetické etikety a magnetický papier. A sú to aj stierače na tabule, čistiace spreje a čistiace špongie. Mnohé z toho, čo potrebujete na kreslenie a písanie, prichytenie a čistenie, nájdete tu. Obzvlášť odporúčame naše súpravy príslušenstva k bielym tabuliam – so všetkým, čo potrebujete, aby ste mohli začať.Tip: Zohľadnite, prosím, z akého materiálu je povrch vašej bielej tabule. Je to sklo, plast alebo smalt? Pretože druh čističa závisí od príslušného povrchu.Súprava k bielej tabuli: Magnety vo všetkých variantoch:  • Použite magnetické steny, aby ste informovali svojich zamestnancov. Osobitosť tohto riešenia: môžete vedľa seba zavesiť aj viaceré magnetické steny.

  • Magnetické pásky môžete upevniť na steny alebo iné plochy, pretože ich zadné strany sú samolepiace. Dôležité pri upevňovaní je, aby boli plochy zbavené mastnoty a prachu.

  • Magnetické dosky majú veľkú výhodu, pretože ich môžete prirezať na požadovanú veľkosť alebo tvar.

  • Použite svoju bielu tabuľu jednoducho aj ako flipchart – na to potrebujete len svorku na flipchart, ktorú upevníte na bielu tabuľu a kombinované riešenie je hotové!


Prezentovanie a prednášanie: Ukážte, na čo ste hrdí!Máte inovatívny produkt? Ukážte ho! V našej kategórii prezentácia a prednášanie nájdete vysokokvalitné možnosti na vystavovanie, ako sú vitríny alebo reklamné stojany. V nich bude váš produkt chránený pred prachom a dotykom a napriek tomu bude pre každého viditeľný. Aké by to bolo s umiestnením priamo pri vstupe? Takto uvidia návštevníci, zákazníci a zamestnanci hneď na prvý pohľad, na čo ste hrdí.Nestavajte sa ani pri vašej prezentácii do tieňa, veď máte čo povedať! Naše produkty podporia správny výraz vašej prezentácie. Napríklad na flipchartoch a bielych tabuliach vysvetlíte komplexný obsah prehľadne a zrozumiteľne, s pultom na písanie postojačky budete mať odkladaciu plochu a zároveň takýto pult podčiarkne vašu dôležitosť pri prednášaní. Naše kufre na prednášanie vám poskytnú podporu pri prednášaní, pretože sú vybavené všetkým dôležitým príslušenstvom, ktoré potrebujete pre vydarenú prezentáciu. Vášmu vystúpeniu už nebude nič stáť v ceste. Objavte teraz naše produkty!