Istota poctivosti

Záruka a právo na vrátenie

Záruka až do 15 rokov? Prečo nie!

Najkratšia možná záruka? S tým sa u nás nestretnete: U KAISER+KRAFT môžete vždy rátať s minimálnou zárukou 3 roky. Ale ponúkame aj záruku 15 rokov. Na to sa môžete spoľahnúť! A pokiaľ predsa nebudete spokojní, môžete využiť svoje právo na bezplatné vrátenie tovaru až do 30-tich dní.

Záruka

30 dní právo na vrátenie tovaru

Aj napriek vysokej kvalite nášho tovaru sa môže stať, že nebudete spokojní alebo vám vybraný produkt nebude vyhovovať. Žiadny problém: jednoducho využijete právo na vrátenie tovaru 30 dní – len prosím, nezabudnite, že tovar musí byť v originálnom balení a bez známok použitia.

Po vyzdvihnutí tovaru u vás a jeho prijatí na náš sklad vám vrátime plnú cenu vráteného tovaru.

Servis dokupovania produktov a ich dielov

Spoľahlivé plánovanie je zahrnuté v cene. Garantujeme vám, že výrobky, ktoré ste si objednali, budete môcť bez problémov kedykoľvek dokúpiť, doplniť alebo rozšíriť. V prípade výrobkov našich výkonných značiek Eurokraft, Active Green, Quipo a office akktiv vám poskytujeme dokonca 5-ročný servis na dokupovanie dielov.

Ak plánujeme produkty niektorých výrobcov vyradiť zo sortimentu ponuky, samozrejme vás o tom budeme informovať, aby ste mali dostatok času rozhliadnuť sa alebo prípadne niektoré diely z tohoto sortimentu doobjednať. A čo ak by ste výrobok, ktorý hľadáte, u nás vôbec nenašli? … neexistuje takmer nič, čo by sme pre vás nevedeli zaobstarať. Jednoducho nás kontaktujte. Alebo využite náš objednávací servis.

Zaruka a pravo vratenia tovaru wt$