Špendlíkové steny

Špendlíkové steny sú praktické a vhodné na každodenné využitie: sú perfektným miestom na poznámky, nápady, pracovné plány ... a všetko ostatné, čo vám ešte napadne. Kúpte si špendlíkovú stenu!

V kategórii Špendlíkové steny Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: MAUL, magnetoplan, eurokraft basic, eurokraft pro, Chameleon.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 29

Rýchla a jednoduchá informácia – pomocou špendlíkových stienŠpendlíkové steny pre analógovú a rýchlu informáciu: práve v hektickom pracovnom dni, ktorý väčšina zamestnancov v kancelárii trávi z 90 % za svojím počítačom, analógová informácia na špendlíkovej stene odľahčí unavené oči a môžete ju tiež rýchlo a jednoducho aktualizovať!  • Informujte svojich zamestnancov pomocou špendlíkovej steny: na špendlíkovú stenu môžete pripnúť firemné informácie, konkurzy na voľné pracovné miesta a tiež jedálne lístky – a všetci vaši zamestnanci budú neustále aktuálne o všetkom informovaní!

  • Individuálne pracovisko: poznámky, nápady, nákupné zoznamy či fotografie – toto všetko nájde svoje miesto na špendlíkovej stene. Takto máte možnosť pripnúť všetky informácie, ktoré sú dôležité pre vašu prácu, tak, aby ste v nich mali vždy prehľad.Špendlíkové steny: Typy na používanieNa špendlíkové steny nepíšete priamo, nosiče informácií na ne pripínate pomocou zahroteného kolíka. Teda pomocou pripináčika alebo špendlíka. Povrchy špendlíkových stien môžu byť z korku, látky alebo plsti a sú dostupné vo viacerých farbách. Rôzne farby môžete využiť buď ako dekoračný prvok na svoje prezentácie, alebo budete pracovať korešpondujúc s dizajnom a priestorom – napr. pri súhre so stenou: Tak sú korkové špendlíkové steny prírodnej farby vhodné predovšetkým na použitie pred bielym pozadím, pretože špendlíkové steny sa takto obzvlášť zdôraznia – naopak, biela špendlíková stena na bielej stene dáva do popredia prišpendlený materiál.
Tu nájdete pravé alternatívy k špendlíkovej stene!Okrem špendlíkových stien máme v ponuke najrozličnejšie prednáškové steny a tabule, ktoré vám budú nápomocné pri vašej prezentácii alebo prednáške.Čo by ste povedali na

bielu tabuľu

? Na jej povrch môžete písať priamo značkovačmi na biele tabule – po použití tabuľu jednoducho zotrite suchou špongiou a bude opäť žiarivo biela. Ak ako pracovný prostriedok uprednostňujete papier, sú pre vás správnou voľbou

flipcharty

. Pripevnite jednoducho veľký blok na svorku flipchartu a už aj môžete začať písať akýmkoľvek značkovačom.

Projekčné steny

sa využívajú na prezentáciu s projektormi – v našej predajni dostanete mobilné a pevne montované premietacie plátna. V kategórii

Prednáškové steny s premietacím plátnom

dostanete mobilné steny a tabule – presúvanie z jednej miestnosti do druhej tak nie je žiadnym problémom!
Ďalšie užitočné projekty pre vašu prezentáciu a prednáškuVždy optimálne vybavení budete s

kuframi na prednášanie

, pretože v nich budete mať poruke vždy všetko, čo budete potrebovať na prezentáciu: Potrebuje veľa ukazovať? Ukazovadlo je vyťahovateľné. Chcete niečo prirezať? Nožnice, značkovač a papier už na vás čakajú v kufri. A k dispozícii sú aj lepiace body a moderačné karty.V našej predajni nájdete aj príslušenstvo k bielym tabuliam. Našim odporučením sú magnety – pretože tieto sú maximálne flexibilné, jednoducho sa pripevňujú a rovnako rýchlo zase odstraňujú. Okrem toho môžete pomocou rôznych farieb zdôrazňovať rôzne prvky alebo kategorizovať jednotlivé témy.V prípade vašich ďalších otázok vám radi poradíme, kontaktujte nás!