Šatníky, stojany na šaty

S úložným priestorom na klobúky alebo stojanom na dáždniky, na stene alebo na podlahe, s háčikmi alebo gombíkmi… reč je o šatníkoch a stojanoch na šaty. Určite ich možno považovať aj za vizitky vášho podniku, pretože sú často tým prvým, čo vaši návštevníci, hostia a zákazníci zaregistrujú. Ako dobre, že u nás nájdete veľký výber rôznych šatníkov!

V kategórii Šatníky, stojany na šaty Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, MAUL, hofe, EUROKRAFTbasic, Kongamek, Tojo, Wolf.

Značka
Typ produktu
Farba
Relevantné
Počet výrobkov: 83

Šatníky a stojany na šaty – viac ako len odkladací priestorExperti majú na to rovnaký názor: cibuľový vzhľad je trendy. A pritom je nosenie viacerých vrstiev už dávno známe. Počas daždivých dní alebo v zime sa bez toho nezaobíde nikto. Ale kam s vetrovkou, čiapkou a dáždnikom, keď prídete do teplej a suchej kancelárie? Šatníky a stojany na šaty od KAISER+KRAFT vám poskytnú možnosť na uloženie nadbytočných kusov odevu. A tak sa nemusíte ani celý deň potiť, ani naskladať svoj odev na stoličku alebo na písací stôl.Šatníky a stojany na šaty v rôznych vyhotoveniachVešiakové stojany v klasickom dizajne dodajú každej vstupnej miestnosti štýlový vzhľad a zanechajú dobrý dojem u návštevníkov. O upútanie pozornosti sa postarajú moderné varianty z dreva alebo s gombíkovými háčikmi. Máte k dispozícii len málo miesta? Úzke nástenné šatníky a jednotlivé nástenné háčiky sa dajú vynikajúco umiestniť v mŕtvom uhle za dverami a kombinovať so samostatnými stojanmi na dáždniky. Aby ani nositelia klobúkov a čiapok neboli odkázaní na parapety, nájdu si v našom obchode modely s odkladacími možnosťami.A čo v prípade, ak potrebujete miesto na mnoho kusov odevu? Do veľkých miestností, čakární a šatníkov na podujatiach odporúčame radové šatníkové stojany. Tieto si môžete zakúpiť u KAISER+KRAFT aj v dvojstrannom vyhotovení. A tak sa dajú používať z dvoch strán. Šatníkové stojany s kolieskami môžete jednoducho používať na rôznych miestach a po používaní znova odstrániť.Alternatívy na zariadenie sociálnych priestorovAk chcete, aby si mohli vaši zamestnanci bezpečne uložiť viaceré vrstvy odevu a svoje cenné veci počas pracovného času, ponúkajú sa vám úzke skrinky a uzamykateľné priehradky. Sú dostupné v rôznych vyhotoveniach a veľkostiach, sú vhodné aj do verejných zariadení, ako sú kúpaliská a knižnice. Máte nejaké otázky k nášmu kancelárskemu nábytku a predmetom zariadenia? Radi vám pomôžeme pri výbere šatníkových stojanov a ďalšieho vášho kancelárskeho vybavenia.