Šatníky, stojany na šaty

Funkčné, dekoratívne, všestranné: šatníky sú dostupné v rôznych vyhotoveniach. Výber v internetovom obchode na adrese kaiserkraft je mnohostranný – od voľne stojacich vešiakových stojanov a radových vešiakových stojanov do obchodných priestorov až po modely so stojanmi na dáždniky do reštaurácií. Objavte v našej ponuke tie správne modely pre vašu firmu.

V kategórii Šatníky, stojany na šaty Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, MAUL, hofe, eurokraft basic, Kongamek, Tojo, Wolf.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 82

Šatníky – na prehľadne uložené oblečenieČi už ide o kancelárie, obchodné priestory alebo reštaurácie: šatníky sú nevyhnutným zariadením v najrôznejších podnikoch. Umožňujú zamestnancom a návštevníkom úhľadne si zavesiť bundy a kabáty. Stoličky a stoly tak zostanú bez oblečenia – pre väčší poriadok vo firme. Na stránke kaiserkraft na vás čaká bohatý výber od háčikov na stenu až po viacstĺpové šatníky s integrovaným stojanom na dáždniky.Vešiakové stojany v rôznych vyhotoveniachVešiakové stojany vo vstupnom priestore s klasickým okrúhlym dizajnom sú obzvlášť štýlové. Moderne pôsobia aj modely s gombíkovými háčikmi. Nástenné šatníky alebo jednotlivé nástenné háčiky sú vhodné v prípade obmedzeného priestoru. Môžu byť namontované napríklad aj na stene za dverami. Mnohé vešiakové stojany určené najmä pre reštaurácie majú aj poličku na klobúky a čiapky.Na druhej strane, šatníky do obchodných priestorov alebo na organizované podujatia ponúkajú priestor pre mnoho kusov oblečenia naraz. Na väčšie podujatia sú vhodné najmä radové vešiakové stojany. V našom sortimente nájdete aj modely v obojstrannom vyhotovení, ktoré možno používať z oboch strán. Vešiakové stojany s kolieskami sú obzvlášť praktické vtedy, ak chcete tieto modely umiestniť len v prípade potreby.Doplnenia pre šatníky v zariadeniach sociálnych priestorovOkrem vešiakových stojanov a spol. sú vhodným doplnením do sociálnych miestností aj úzke skrinky a uzamykateľné priehradky. Oblečenie aj cennosti vašich zamestnancov sú v nich bezpečne uložené. Máte otázky týkajúce sa nášho výrobkového sortimentu? Náš priateľský servisný tím vám rád pomôže pri výbere šatníkových systémov a ďalšieho vybavenia pre vašu spoločnosť.
Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Zásuvkové kontajnery | Otočné ramená | Káblové vedenia | Ochranné rohože | Vozíky na podnosy | Úzke skrinky na šaty | Kancelárske stroje IDEAL