037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Kvalita kolesa
Nosnosť
Priemer kolesa
Rozmery upevnenia
Spôsob upevnenia
 

Kolieska pre nábytok

Chcete vymeniť poškodené koleso alebo jednoducho len hľadáte kvalitné nábytkové kolieska? Gratulujeme, tu ste na správnom mieste. Poprezerajte si našu ponuku rôznych nábytkových koliesok a rozhodnite sa pre model, ktorý Vám bude najlepšie vyhovovať.
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
| | |
Proroll - Koliesko pre stoličku
so závitom M 10 x 15, pochrómované, OJ 5 ks
s DPH
od 51,48
bez DPH
od 42,90
Proroll - Koliesko pre stoličku
so závitom M 10 x 15, čierna, OJ 5 ks
s DPH
od 19,14
bez DPH
od 15,95
Proroll - Koliesko pre stoličku
so zásuvným čapom s upínacím krúžkom, čierna, OJ 5 ks
s DPH
od 19,14
bez DPH
od 15,95
Proroll - Koliesko pre stoličku
so zásuvným čapom s upínacím krúžkom, pochrómované, OJ 5 ks
s DPH
od 51,48
bez DPH
od 42,90
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
Kolieska pre nábytok
Kolieska pre nábytok spravia z pevného predmetu v kancelárii mobilnú alternatívu. Pojazdný kancelársky nábytok je vhodný v tých prípadoch, keď sa potrebujete so svojimi podkladmi často presúvať na prezentácie alebo na rokovania. Kolesá a kolieska v internetovom obchode dokážu vytvoriť zo stolov, počítačových vozíkov, pojazdných kontajnerov a kancelárskych stoličiek mobilné zariadenia. Zničené kolesá sa dajú rýchlo nahradiť, alebo je možné kus nábytku vďaka kolieskam spojazdniť. Takmer každá kancelárska stolička je vybavená kolieskami. Umožňuje to flexibilnú a nerušenú prácu. Mnohé pracovné úseky sú zložené z jedného alebo viacerých širokých kancelárskych stolov, skríň a regálov, ktoré sa používajú pravidelne. Bez kancelárskych otočných stoličiek by to bez stáleho vstávania nebolo možné. Kolesá a kolieska na stoličkách podstatne uľahčujú prácu. Kolieska pre nábytok a kolieska pre stoličky sú k dispozícii v rôznych materiáloch a vyhotoveniach vyhovujúcim rôznym požiadavkám. Hlavným kritériom, ktoré sa zohľadňuje pri výbere koliesok pre stoličky a nábytok, je podlaha miestnosti, v ktorej sa má tento kus nábytku používať. Mäkké podlahy, ako napríklad kobercová podlaha, si vyžadujú skôr tvrdé kolieska pre nábytok. Pri tvrdých podlahách sú naopak vhodnejšie kolieska pre kancelárske stoličky z mäkkých materiálov. V niektorých prípadoch má význam dbať na to, aby boli kolieska pre stoličky a nábytok antistatické. Dnes už ani to nie je problém. Tu v internetovom obchode nájdete kolieska pre nábytok, ktoré zohľadňujú tieto kritériá.

Individuálne kolieska pre nábytok
V našom online sortimente sa nachádzajú rôzne vyhotovenia koliesok pre stoličky a koliesok pre nábytok. Výber správnych koliesok by mal prebiehať podľa určitých kritérií. Na začiatku sa zvolí správny druh upevnenia. Kolieska pre nábytok sa dodávajú buď so závitom alebo s násuvným čapom a upínacím krúžkom. Druhá možnosť výberu je podľa materiálu koliesok. Tu je potrebné rozhodovať sa podľa vlastností podlahy. Ako tretie kritérium sa berie do úvahy vzhľad. Kolieska pre kancelárske stoličky a nábytok môžu byť vyrobené zo zvyčajného čierneho polyamidu alebo ako štýlovo pôsobiaci pochrómovaný zinkový tlakový odliatok. Všetky výrobky sú, samozrejme, testované z hľadiska bezpečnosti a boli skonštruované podľa nemeckých DIN noriem.
Porovnanie produktov