037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Nosnosť
Vytiahnutie lana
 

Pružinové navijaky

Reorganizujte – na ergonomické pracoviská s pružinovými navijakmi. Čo je ich výhodou? Vaši zamestnanci zdvíhajú a presúvajú obrobky a pracovné materiály šmahom ruky, bez vynakladania sily, a tým aj s ochranou zdravia. Porovnajte pružinové navijaky teraz!
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
od 150,-
bez DPH
od 125,-
Pružinový navijak
vytiahnutie lana 1700 mm
s DPH
od 47,88
bez DPH
od 39,90
Polohovací navijak
vytiahnutie lana 2000 mm
s DPH
od 418,80
bez DPH
od 349,-
s DPH
od 58,68
bez DPH
od 48,90
Profesionálny pružinový navijak
so zabezpečením proti pádu a automatickou aretáciou
s DPH
od 238,80
bez DPH
od 199,-
Polohovací navijak
dĺžka lana 2000 mm, manuálne blokovanie bubna
s DPH
od 874,80
bez DPH
od 729,-
Našli sme 6 artikel/-e/-ov

Pružinové navijaky – práca šetriaca chrbátErgonomická práca znamená minimalizáciu zdravotnej záťaže. S pružinovými navijakmi od KAISER+KRAFT sa to podarí aj pri montáži a na montážnom páse.Takto fungujú pružinové a polohovacie navijakyPružinový navijak, respektíve vratný mechanizmus, tvorí lanový bubon s pružinou. Hore má závesné zariadenie, na konci lana je upevnená karabína, do ktorej môžete zavesiť bremeno. Takto máte možnosť udržiavať náradie, ako je napríklad skrutkovač, visiaco v správnej výške a v prípade potreby pritiahnuť k sebe. Ak náradie uvoľníte, vráti sa automaticky do východiskovej polohy – minimálne vtedy, ak ide o tradičný pružinový navijak.Inak je to pri vratnom mechanizme s kužeľovým bubnom, ktorý udržiava bremeno po uvoľnení vo visiacej polohe. Aj vtedy, ak sa rozhodnete pre pružinový navijak s funkciou aretácie, môžete svoje náradie zafixovať vo vzduchu – ideálne pri dlhšie trvajúcich prácach, pri ktorých sa vyžaduje presnosť.Preto pružinové navijaky uľahčujú prácuAko je jednoduchý základný princíp, tak všestranné sú výhody pružinových navijakov a vyvažovacích mechanizmov:


  • Ergonomická práca: pružinové navijaky uľahčujú nepotrebné náklony pri montážnych prácach a znižujú hmotnosť náradia. Týmto spôsobom zamedzujú jednostranným zaťaženiam a únave.

  • Hladké pracovné postupy: Ak je všetko potrebné na dosah ruky, ide práca rýchlejšie a je produktívnejšia.

  • Poriadok na pracovisku: Koniec dlhému upratovaniu. Pružinový navijak vráti náradie automaticky do východiskovej polohy.

  • Vyššia bezpečnosť: Pri viachodinovej montáži sa môže ľahko stať, že sa náradie vyšmykne z ruky. Pružinové navijaky zabraňujú tomu, aby dopadlo na nohy Vašich zamestnancov, modely so zabezpečením proti pádu dokonca aj vtedy, ak praskne pružina. Zamedzí sa poraneniam a šetrí sa cenné náradie.


Naše pružinové navijaky sa dajú namontovať a demontovať niekoľkými pohybmi ruky, podľa toho, kde ich potrebujete.Dôležité kritéria výberu pre pružinové navijakyZákladnou vlastnosťou pružinových navijakoch je ich nosnosť. Jednoduché pružinové navijaky udržia bremená s hmotnosťou do 14 kilogramov, vyvažovacie mechanizmy sú vhodné aj pre podstatne ťažšie náradia. Dĺžka lana zohráva takisto dôležitú úlohu. Pri výbere zohľadnite, v akej výške chcete upevniť pružinový navijak a aké pohyby vykonávajú Vaši zamestnanci pri práci, resp. koľko priestoru potrebujete.Napokon, KAISER+KRAFT ponúka pružinové navijaky s funkciou aretácie a zaistením proti pádu alebo bez nich. Ak sa neviete rozhodnúť, aký pružinový navijak je najvhodnejší na Vaše požiadavky, opýtajte sa nás. Pomôžeme Vám aj pri výbere iných zdvíhacích zariadení, od elektrických reťazových kladkostrojov cez lanové navijaky až po žeriavy.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov