037 – 65 23 633 

Regálové systémy

Vzpriamený. Pevný. Robustný. Atraktívny. A inteligentný. Reč nie je o ideálnych mužoch … Ale o regáloch. Na spisy a palety. Do kancelárií alebo skladov. V stavebnicovom systéme alebo samostatné. Ponúkame Vám mnohé individuálne riešenia, prispôsobené Vašej vnútropodnikovej organizácii a Vašim priestorovým danostiam.
Naše produktové kategórie
Kancelárske regály
Mal by vyzerať dobre, mal by byť robustný a podľa možnosti nekomplikovaný. ...
Paletové regály
Paletové regály udržia aj tie najťažšie bremená a sú extrémne robustné. Tým viac ...
Pojazdné regály
Hora prichádza k Mohamedovi – alebo povedané inak: sklad sa približuje k ...
Regály na prepravky, prepravkové regály
Vaše prepravky s viditeľným obsahom alebo regálové prepravky túžia po novom ...
Regály na spisy
Čo by sme si len počali bez regálov na spisy? Pravdepodobne by sme boli dosť ...
Regály na špeciálne náklady, regály na pneumatiky
Kam len so všetkými tými pneumatikami, sudmi či malými nádobami? Bežné regály ...
Regály na tabuľový materiál
Ako dobre, že existujú stojany na dosky a regály na tabuľový materiál, pretože v ...
Regály pre vysoké zaťaženie
Naše regály pre vysoké zaťaženie to berú na ľahko. Vďaka oporným rámom, ...
Regály s konzolovými ramenami
Dlhý, dlhší, najdlhší: Váš skladovaný tovar. Dobre, lepšie, najlepšie: Naše ...
Regály s veľkým rozpätím
„Veď to postav touto hranou nahor.'' „Nieé, naopak!'' „To sa tam musí vojsť.'' ...
Regály v modulovom systéme
Čo nie je potrebné, to sa podľa potreby upraví: Regály v stavebnicovom systéme ...
Skrutkovacie regály
Naše skrutkovacie regály sa dajú veľmi jednoducho zoskrutkovať a stoja tak pevne ...
Zásuvné regály
Zásuvné regály sa dajú použiť oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. ...

Regálové systémy: ako pracovať so stohovačom!Pohrajme sa trochu s predstavami: Mohol by nejaký podnik vôbec fungovať bez regálových systémov? Pravdepodobne nie. Pretože pomocou organizovaného stohovania splníte všetky požiadavky organizácie procesov, logistiky a bezpečnosti. A pretože tieto aspekty sú tak dôležité, venujeme sa téme regálové systémy v našej sekcii produktov sklad zo všetkých strán.Na čo musím dbať pri výbave môjho skladu regálovými systémami?Aj keď sú naše regálové systémy maximálne všestranné, požiadavky skladovaného tovaru vždy určujú, aké regály by vo vašom sklade nemali chýbať: • Regály s konzolovými ramenami sú nevyhnutné na dlhé predmety ako drevené dosky alebo rúry.

 • Regály na vysoké zaťaženie sa hodia nielen na skladovaný tovar s vysokou vlastnou hmotnosťou, ale aj na skladovanie mnohých malých tovarov, ktoré majú vysokú hmotnosť až vo väčšom množstve.

 • Paletové regály robia všetku česť svojmu menu a ponúkajú navyše tú výhodu, že dokážu paletovať a triediť tovary priamo pri dodávke alebo v stave pripravenosti na expedovanie – bez akýchkoľvek medzikrokov.


To, čo platí v sklade, pokračuje v kancelárii: pre každý tovar existuje správny kancelársky regál.
Ktoré predpisy o zabezpečení regálových systémov musím dodržiavať?Tieto tri základné princípy inštalácie, kontroly a údržby regálových systémov by ste mali poznať: • pravidlo DGUV 108-007 (pôv. BGR 234)

 • nariadenie prevádzkovej bezpečnosti (Betr. SichV)

 • DIN EN 15635 (pre regály z ocele)


Okrem toho platí: aj keď neexistujú žiadne zákonné obmedzenia ohľadom výšky alebo rozpätia regálových systémov, v niektorých nemeckých spolkových krajinách sa od výšky regálov 7 metrov vyžaduje stavebné povolenie.Naši zamestnanci vám radi poskytnú komplexnú podporu pri vašom projekte skladových regálov a pritom nezabudnú ani na takéto jemnôstky v zákonoch.Ako nájdem perfektnú strednú cestu medzi štandardizáciou a špeciálnymi požiadavkami pre regálové systémy?Práve pri obmedzenej skladovej ploche by sme chceli miesto na regály využívať čo najefektívnejšie a najflexibilnejšie. Ale nie každý tovar sa dá bezpečne uskladniť bezmyšlienkovito a rutinne.Na tieto nároky máme v programe nielen regály na špeciálne tovary. Môžete sa spoľahnúť aj na našu skúsenosť. Okrem iných sme už mali možnosť realizovať aj projekt kompletného vybavenia skladu pre firmu Vishay Electronic a zrealizovali sme nezvyčajný projekt „Regály pod morom''.Naši projektoví manažéri pritom vždy sledujú základné kľúčové otázky: • Ktoré tovary si vyžadujú v sklade najviac miesta?

 • Aké sú ich rozmery, hmotnosť a požiadavky na skladovanie?

 • Ako sa prepravujú do regálu a ako sa odtiaľ odoberajú?

 • Ktoré tovary sa používajú často, ktoré zriedkavo?

 • Ako sa tieto tovary prepravujú v rámci skladu z bodu A do bodu B?


Výrobcovia regálov často navrhujú vybaviť sklad podľa možností štandardnými regálmi, pretože tieto regály sa dajú používať flexibilne a dajú sa prestavať, resp. doplniť bez akýchkoľvek problémov.Ak sa vaše požiadavky na regálové systémy odlišujú od štandardov a hľadáte možnosti čo najefektívnejšieho skladovania, určite sa vyplatí konzultácia s naším CAD plánovacím servisom.Ako vám ešte môžeme pomôcť?Radi sa budeme zaoberať vašimi otázkami ohľadom regálových systémov a optimálneho vybavenia skladov. A k tomu nemusíte urobiť nič viac, ako nás kontaktovať. Radi z vás spravíme skúseného odborníka na regálové systémy.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov