Priemyselné čistiace prostriedky

Silné znečistenie, citlivé povrchy alebo špeciálne požiadavky na hygienu? Ponúkame Vám profesionálne čistiace prostriedky od základného čističa až po špeciálne čističe určené pre najrôznejšie oblasti použitia. A všetko bude znova pekne čisté!

V kategórii Priemyselné čistiace prostriedky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Bio-Circle, IBS Scherer, Kärcher, Rubbermaid, Ampere, CWS, NOTRAX, Unger.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 80

Priemyselné čistiace prostriedky – žiadna šanca pre prach a špinuBoj proti špine a prachu je pevnou súčasťou pracovného života. Do tohto boja by ste sa mali púšťať len vyzbrojení. S priemyselnými čistiacimi prostriedkami od kaiserkraft udržíte svojich protivníkov úspešne v šachu.Profesionálne čistiace prostriedky – účinné a výdatnéČi pri výlete zameranom na prežitie v džungli alebo pri čistení výrobných hál a dielní, správne vybavenie je to, čo robí rozdiel. Zatiaľ čo predaj sietí proti hmyzu prenecháme iným, u nás nájdete všetko, čo potrebujete na žiarivú čistotu za sťažených podmienok – predovšetkým veľký výber profesionálnych čistiacich prostriedkov.To, čo ich odlišuje od ich príbuzných v supermarkete, je predovšetkým ich vysoká účinnosť. Vďaka nej sú zázračnou zbraňou proti odolným nečistotám a choroboplodným zárodkom. Okrem toho máme v našom obchode k dispozícii priemyselné čistiace prostriedky od značiek ako

Kärcher

vo veľkých nádobách na veľké plochy, vo forme kvapaliny alebo prášku, koncentrátu, oleja alebo na gélovom základe. Na ošetrovanie a čistenie malých dielov odporúčame praktické spreje.Základné čističe, čističe na koberce a omnoho viacLen sotva postačí jeden na všetko. Preto u kaiserkraft nájdete základné čističe, takisto ako ultrazvukové čističe, rozpúšťadlá na tuky a bielkoviny alebo čističe na koberce. Aktívne čističe sú ideálne do sanitárnej oblasti, bezpečnostné čističe na ťažko prístupné diely strojov a kovové diely a čističe na grafity na neželané nástenné maľby. S čističmi šetriacimi materiál môžete bez obáv ošetrovať citlivé povrchy, kobercové impregnácie zapečatia vaše koberce a ochránia ich pred nečistotou. Uschovajte si svoj arzenál priemyselných čistiacich prostriedkov v skrini na čistiace prostriedky a všetko potrebné bude vždy na dosah ruky.Ešte ste na niečo zabudli? Možno čistič malých dielov alebo vysokotlakový čistič? Alebo čistiaci vozík, aby sa vaše čistiace komando dostalo rýchlo a bez bolestí chrbta z jedného miesta používania na iné? Pozrite si jednoducho náš veľký výber produktov pre potreby čistenia a sanity. O lepšiu orientáciu sa postará náš nákupný poradca k vodiacemu systému Priemyselné čistenie. Alebo sa nás opýtajte osobne.