037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Dĺžka
Zaťažiteľnosť
 

Viazacie popruhy, napínacie pásy

Na profesionálne zabezpečenie pri preprave veľkých nákladov odporúčame viazacie popruhy a upínacie pásy. Materiály, polyester a oceľ, majú nízku rozťažnosť a sú odolné proti starnutiu, preto Vám zaručujú dlhú životnosť produktov. Zaistite si svoj náklad teraz pomocou viazacích popruhov a upínacích pásov!
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
| | |
Viazací popruh
štandardná račňa, max. ťažná sila 2000 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 29,88
bez DPH
od 24,90
Viazací popruh
štandardná račňa, max. ťažná sila 5000 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 59,88
bez DPH
od 49,90
Viazací popruh
štandardná račňa so špicatým hákom, max. nosnosť 500 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 41,88
bez DPH
od 34,90
Viazací popruh
štandardná račňa, max. nosnosť 500 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 27,48
bez DPH
od 22,90
Viazací popruh
štandardná račňa so špicatým hákom, max. nosnosť 2000 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 45,48
bez DPH
od 37,90
Viazací popruh
štandardná račňa so špicatým hákom, max. nosnosť 5000 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 69,48
bez DPH
od 57,90
Viazací popruh
napínacia račňa a špicatý hák, max. ťažná sila 5000 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 87,48
bez DPH
od 72,90
Viazací popruh
napínacia račňa a hák s karabínkou, max. ťažná sila 500 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 37,08
bez DPH
od 30,90
Viazací popruh
štandardná račňa s hákom s karabínkou, max. nosnosť 2000 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 53,88
bez DPH
od 44,90
Viazací popruh
štandardná račňa s hákom s karabínkou, max. nosnosť 5000 kg, OJ 2 ks
s DPH
od 89,88
bez DPH
od 74,90
Viazací popruh
upínací zámok, max. nosnosť 500 kg, OJ 10 ks
s DPH
od 59,88
bez DPH
od 49,90
Viazací popruh na bočnice
zaťažiteľnosť 1000 kg
s DPH
87,48
bez DPH
72,90
Pfeifer - Viazací popruh
univerzálne kovanie pre ukotvovacie lišty 1826, max. nosnosť 750 kg
s DPH
21,54
bez DPH
17,95
Gumový upínací pás KRANE
čierna / červená, OJ 2 ks
s DPH
20,99
bez DPH
17,49
Novinka
Viazací popruh s račňou
pre kombinovanú viazaciu koľajničku, OJ 2 ks
s DPH
od 33,48
bez DPH
od 27,90
Našli sme 15 artikel/-e/-ov

Viazacie popruhy a upínacie pásy – s bezpečnosťou na cestáchPripútanie je povinnosť, nielen pre osoby. Pretože ten, kto dostatočne nezaistí prepravovaný tovar, riskuje, že sa náklad prevráti v ďalšej zákrute alebo sa bude presúvať naprieč ložnou plochou. V najhoršom prípade dôjde k nehodám s rozsiahlymi následkami. Ako dobre, že u KAISER+KRAFT nájdete viazacie popruhy a upevňovacie siete, ktoré odolajú aj vysokým silám.Ako sa používajú viazacie popruhy, resp. viazacie pásy?S viazacími popruhmi, resp. viazacími pásmi upevníte svoj náklad, aby zostal tam, kde patrí. Na to máte k dispozícii viaceré metódy. Mimoriadne obľúbené je previazanie. Viazací popruh pritom upnete cez náklad a upevníte ho na oboch stranách na ložnej ploche. S račňou na popruhu zabezpečíte dostatočné napnutie, ktoré tlačí prepravovaný tovar nadol a zabraňuje zošmyknutiu. Ešte lepšie sa to podarí prídavným použitím protišmykovej podložky.Ak sú na prepravovanom tovare viazacie body, môžete sa rozhodnúť aj pre diagonálne alebo šikmé viazanie. V oboch prípadoch zafixujete popruh priamo na náklade a na ložnej ploche. Rozhodnutie o tom, koľko viazacích popruhov je potrebných, závisí od viacerých faktorov: hmotnosti nákladu, jeho rozmerov a materiálu nakladacieho priestoru. Aj nosnosť viazacích popruhov zohráva dôležitú úlohu. V spornom prípade platí: radšej o jeden popruh viac ako menej.Aké druhy uzatvorenia existujú pre viazacie popruhy?Viazacie popruhy získate s rôznymi druhmi uzatvorenia.  • Upínací zámok: v tomto prípade sa dá pás ťahať jedným smerom cez zámok, v druhom sa zablokuje.

  • Račňa: Stlačením páky račne nadol napnete popruh. Týmto spôsobom sa dajú už aj pomocou rační s krátkymi pákami dosiahnuť pozoruhodné predpínacie sily. Ešte viac to platí pre račne s dlhými pákami.


Upevnenie upínacích pásov na bočnici alebo na ložnej ploche uľahčujú koncové spoje so špicatým hákom alebo s karabínkou.Ako dlho sa dajú používať viazacie popruhy?Vysokokvalitné viazacie popruhy majú dlhú životnosť, ak ich chránite pred poškodením. Môžete tak urobiť napríklad použitím ochrany hrán. Ale pretože aj napriek maximálnej pozornosti môže dôjsť niekedy k nehode, je zákonne predpísaná každoročná kontrola viazacích popruhov vykonaná odborníkmi. Ak pritom vyjdu najavo deformácie alebo iné poškodenia, nastal čas vymeniť starý popruh za nový.To isté platí aj vtedy, ak chýba označovacia etiketa alebo už nie je čitateľná. V opačnom prípade riskujete v prípade policajnej kontroly značné pokuty.Ako sa dá ešte zafixovať prepravovaný náklad?Namiesto popruhu môžete použiť aj sieť. Naše upevňovacie siete s integrovanými rýchloupínačmi sa dajú upevniť jednoducho. Predstavujú praktické riešenie, ak prepravujete viaceré tovary na jednej palete a chcete zabrániť uvoľneniu malých dielov počas prepravy.Máte ešte otázky k viazacím popruhom a upevňovacím sietiam? Opýtajte sa nás. Radi Vám poskytneme odpovede na otázky týkajúce sa zabezpečenia nákladu, ale aj k zdvíhacím mechanizmom a zdvíhacím zariadeniam, viazacím reťaziam, zdvíhacím pásom a našim ďalším produktom na hladký priebeh pracovného dňa.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov