Etikety, zásobníky na etikety

Poďme na vec, zvládneme to! Čo sa týka etikiet, niet času na strácanie. Ako dobre, že naše zásobníky na etikety a etikety sú tak praktické a spoľahlivé, že si vôbec nemusíte robiť starosti s timingom …

V kategórii Etikety, zásobníky na etikety Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: magnetoplan.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 13

Etikety a zásobníky na etikety: Rýchly trik na lepenie namiesto komplikovanej expedičnej taškyAk máte dojem, že „etiketové šialenstvo'' v logistike neustále narastá, tak máte skutočne pravdu. Ale toto šialenstvo má metódu: etikety a závesné etikety sú vytlačené a nalepené za niekoľko sekúnd a poskytujú digitálne čitateľné informácie o zásielke. Na takýto informačný obsah bol niekedy potrebný siahodlhý expedičný lístok a prehnane dlhé dodacie listy. Preto by ste si mali rýchle lepiace triky pozrieť ešte raz novými očami.
Prečo sú etikety dôležité?Každá etiketa na kartóne alebo prepravke s viditeľným obsahom spĺňa v najlepšom prípade jasnú úlohu: poskytuje všetky dôležité informácie o obsahu, a to v presne správnej forme zobrazenia.Vďaka digitálnej revolúcii už expedičné alebo produktové informácie nemusíte udržiavať vo forme dlhých textov na obsiahlych nálepkách s údajmi na balíkoch, ale môžete použiť úsporné etikety s QR kódmi alebo čiarovými kódmi a inými formami kódovania.Po doplnení potrebnými výstražnými etiketami alebo indikátormi nárazu už pri dobre označenom balíku už niet žiadnych pochybností o tom, kam má balík smerovať a čo sa s ním má (nemá) robiť.Kódované etikety navyše nepoznajú jazykové bariéry, ani nemajú pri príslušnej povrchovej úprave žiadne problémy pri rôznych klimatických pásmach alebo zmene počasia. Ktorý iný fyzikálny nosič informácií, ktorý má dokonca cestovať okolo celého sveta, môže také niečo jednoducho o sebe tvrdiť?
Sú zásobníky na etikety potrebné?Ak nechcete strácať čas s odlepovaním a nalepovaním priľnavých samolepiacich etikiet, tak áno! Platí to hlavne vtedy, ak chcete napríklad malé fóliové vrecká označiť cenovkou.Ručne by to bola veľmi časovo náročná záležitosť. S „cenovkovou pištoľou'' to ide nielen podstatne rýchlejšie. Etiketu môžete jednoducho nalepiť aj bez toho, aby ste sa pritom fóliového vrecka rukami vôbec dotkli.A pretože mnohé zásobníky na etikety obsahujú už aj vhodné počítadlo, môžete podstatne jednoduchšie preverovať a kontrolovať zásoby. Viac argumentov už asi netreba, alebo áno?Ďalší obalový materiál a nevyhnutné expedičné príslušenstvo, ako sú váhy nájdete v našom online obchode. Radi vám osobne pomôžeme pri výbere.