037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Dĺžka
Farba
Materiál
Objem
Šírka
Vybavenie
Výška
 

Biznis kufríky na kolieskach

Poznáte alternatívny výraz pre mobilnú kanceláriu? Biznis kufríky na kolieskach. Ideálne pre všetkých, ktorí sú často na obchodných cestách alebo veľa cestujú. Do praktických kufrov a tašiek môžete uložiť takmer všetko: spisy, zakladače, laptopy, podklady, ktoré potom pohodlne prepravíte na kolieskach. Perfektný sprievodca na obchodných cestách.
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
| | |
Pilotný kufor
5 priehradiek, 2 bočné vrecká
s DPH
142,80
bez DPH
119,-
Pilotný kufor s trolejom
hlavný priečinok, priečinok na laptop polstrovaný
s DPH
166,80
bez DPH
139,-
Biznis kufrík na laptop s trolejom
priečinok na laptop polstrovaný
s DPH
142,80
bez DPH
119,-
Biznis kufrík s trolejom
polstrovaný priečinok na laptop, vyberateľný
s DPH
119,88
bez DPH
99,90
Biznis kufrík s trolejom
priehradka overnight, 2 upevňovacie pásy
s DPH
154,80
bez DPH
129,-
Boardcase
OJ 2 ks, priečinok na laptop polstrovaný
s DPH
119,88
bez DPH
99,90
Našli sme 6 artikel/-e/-ov

Biznis kufríky na kolieskach: presvedčte aj na cestách s profesionalitou!Podklady, kancelárske materiály, notebook, potrebné pomôcky… K vydarenej obchodnej ceste patrí celkom pekné množstvo batožiny. A tú nenosia obchodní zástupcovia v akomkoľvek kufri, ale v štýlových biznis kufríkoch na kolieskach zo sortimentu KAISER+KRAFT. Prečo? Pretože tým vytvoríte perfektný dojem profesionality. A pritom si aj trocha uľahčíte svoj život biznismena.Aké nároky musia spĺňať biznis kufríky na kolieskach?Vysokokvalitná batožina pre obchodných cestujúcich má ponúkať čo najviac miesta na čo najmenšej ploche. A to nielen čo sa týka objemu batožiny, ale predovšetkým aj poriadku a organizácie. Tu získa svoje miesto každá dôležitá pomôcka, od kancelárskeho materiálu až po zubnú kefku na cestu s prenocovaním, a dá sa nájsť jedným siahnutím – bez toho, aby ste museli prehľadávať celý kufor.Pilotné kufre navyše plnia svoju biznis funkciu z vizuálneho a materiálového hľadiska veľmi vážne a s premyslenými detailmi:  • Vysokokvalitné materiály so serióznou úpravou podčiarkujú váš (prvý) profesionálny dojem.

  • Vďaka robustnej výrobe a komfortnej manipulácii (heslo kolieska) sú biznis kufríky na kolieskach ideálne na časté používanie a mnoho kilometrov.

  • Rozmery často zodpovedajú požiadavkám leteckých spoločností na ručnú batožinu. Vyhnete sa časovo náročnému checkingu!


Aký biznis kufrík na kolieskach je vhodný na moju cestu?Až do určitého bodu je to vec vkusu, pre aký model od KAISER+KRAFT sa rozhodnete. Rôzne vyhotovenia pritom vždy poskytujú osobitné vlastnosti pre rôzne typy obchodných ciest:Tvrdé škrupinové kufre sú optimálne pre servisných pracovníkov, pretože napríklad najlepšie odolávajú častému vyťahovaniu a vkladaniu kufrov do batožinového priestoru a pritom takisto chránia citlivý obsah, ako sú vzorky.Varianty zo softshellu sú skutočné multitalenty, ktoré presviedčajú hlavne pri viacdňových služobných cestách. Pretože v rôznych priehradkách uložíte všetky pomôcky na deň a noc oddelene. Vďaka tomu zostane oblečenie neviditeľné, ak chcete predložiť svojmu obchodnému partnerovi najnovšie portfólia.Klasický pilotný kufor je zázrak úložného priestoru na podklady a technické prístroje. Je mimoriadne vhodný pre mediátorov, hovorcov atď., ktorí si chcú kompaktne pripraviť svoju seminárnu jednotku a napríklad prepravovať aj dôležité obsahy kufra pre prednášajúcich.Apropo: ak hľadáte trocha podpory vo veciach prednášania, nájdete u nás poradcu ku prezentácii. V prípade otázok k nášmu sortimentu biznis kufríkov na kolieskach vám kedykoľvek radi osobne pomôžeme.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov