Policové vozíky

Viac poriadku, viac miesta, viac prehľadu – až na piatich poschodiach. Nehovoríme o Vašom novom bydlisku, ale o Vašom novom policovom vozíku. Napríklad pre dielňu. Pretože presne tak ako veľkorysé obydlia ponúkajú aj títo mobilní pomocníci všetko podľa individuálnych potrieb, v mnohých veľkostiach, vyhotoveniach a stupňoch zaťaženia.

V kategórii Policové vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kongamek, eurokraft pro, HelgeNyberg, Treston, Gmöhling, eurokraft basic, KS Tools.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 93

Policové vozíky: Nenahraditeľné multitalenty na všetkých úrovniachEfektivita práce rastie s kvalitou všetkých zúčastnených faktorov. S našimi policovými vozíkmi vás a vašich zamestnancov kaiserkraft podporuje v tom, aby ste každý deň poskytli – a získali – to najlepšie. Ak ide o mobilitu prepravovaného tovaru akéhokoľvek druhu, rozdiel spočíva v maličkostiach. Či servisné vozíky, montážne vozíky alebo variabilné regálové vozíky, keď ide o uľahčenie práce a zrýchlenie procesov, dôležitý je každý detail. Pritom vždy so zameraním pozornosti na: Bezpečnosť.Form follows function: Policové vozíky koncipované na príslušnú oblasť použitiaÚčel svätí prostriedok – a typ konštrukcie. Pri vychystávaní sa dá prepravovaný tovar na horizontálne umiestnených, hladkých regálových policiach jednoducho posúvať tam a späť. Police sa dajú jednotlivo vybrať a zavesiť do požadovanej výšky, čím sa prispôsobia variabilným veľkostiam napríklad debien a balíkov. Šikmo zavesené regálové police umožňujú lepší prehľad a uľahčujú prístup k otvoreným nádobám na drobné súčiastky. A ak niečo vypadne: Presahujúca oceľová hrana slúži ako zabezpečenie proti odkotúľaniu.Hľadáte pojazdný kontajner na použitie vo výrobe? Montážny pomocný vozík spája mobilitu so stabilitou a štruktúrou. Oceľová konštrukcia s práškovým nástrekom toho vydrží veľa a na vaňových policiach sa občas môže prevrátiť aj fľaša s mazivom. Ako vidíte, požiadavky sú také rôznorodé ako možnosti použitia. A vyhotovenia našich policových vozíkov taktiež.Či ľahkoatletický borec alebo obrnený transportér – jednoduchá manipulácia je bezpečnáPolicové vozíky sú všestranní viacbojári, ktorých potrebuje každá firma. Ideálne na vychystávanie, praktické na dočasné skladovanie, ako stvorené na bezpečnú prepravu tovaru. A to od konštrukčných prvkov až po kancelárske materiály. Otočné kolieska s dvojitou brzdou a pevné kolieska zaručujú ľahké manévrovanie, aj vtedy, ak máte do činenia s nákladom až do 250 kg. A montáž vozíka dodaného v rozobratom stave nie je žiaden problém. Ako optickú čerešničku na torte dostanete váš policový vozík za malý príplatok v želanej farbe RAL. Tak ktorý model bude ten váš? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Rudly na vrecia | Hliníkové transportné boxy | Skladacie kartóny | Pomôcky na zdvíhanie | Nábehové kliny | Váhy na listy | Podvozky magnetoplan