Značka
+
Dĺžka
+
Dĺžka plošiny
+

Policové vozíky

Viac poriadku, viac miesta, viac prehľadu – až na piatich poschodiach. Nehovoríme o Vašom novom bydlisku, ale o Vašom novom policovom vozíku. Napríklad pre dielňu. Pretože presne tak ako veľkorysé obydlia ponúkajú aj títo mobilní pomocníci všetko podľa individuálnych potrieb, v mnohých veľkostiach, vyhotoveniach a stupňoch zaťaženia.

V kategórii Policové vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kongamek, HelgeNyberg, EUROKRAFTpro, Treston, QUIPO.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 111
Policové vozíky ako prepravné pomôcky
Policové vozíky a stolové vozíky na Vaše individuálne požiadavky nájdete teraz online. Náš sortiment obsahuje veľkú ponuku stolových vozíkov a policových vozíkov na univerzálne možnosti použitia počas všedného pracovného dňa. Výber siaha od jednoduchého stolového vozíka do kancelárie až po vysoko zaťažiteľné policové vozíky do priemyselných a obchodných oblastí. Vďaka pestrosti veľkostí, vyhotovení a stupňom zaťaženia tu nájdete optimálne prepravné pomôcky pre Vašu firmu. Predmety môžete ukladať a prepravovať na viacerých úrovniach. Prepravné zariadenia, ktoré sa dajú flexibilne naložiť, sú v niektorých podnikoch dokonca v nepretržitej prevádzke.

Policový vozík na zabezpečenie poriadku v sklade a priemysle
So správnymi prepravnými zariadeniami a vozíkmi ide práca ľahšie. Pri policových a stolových vozíkoch sa ponúka top kvalita za top cenu, ako pri všetkých produktoch z nášho online obchodu. Prepravné zariadenia sa vyrábajú zo zaťažiteľných a vysokokvalitných materiálov, ktoré umožňujú aj bezproblémovú prepravu veľkých nákladov. Vďaka svojej vysokej funkčnosti sú stolové a policové vozíky použiteľné takmer všade a predstavujú zhodnotenie pre každú pracovnú oblasť. Na flexibilnú prácu môžete pri niektorých policových vozíkoch ľubovoľne vyberať police, aby ste vždy mali toľko miesta, koľko práve potrebujte. Dosiahnete tým veľkú úsporu času, pretože nemusíte prepravné vozíky vymieňať. Stačí odstrániť alebo pridať požadované dosky. Aj stolové vozíky sú konštruované veľmi funkčne. Zaberajú len minimum miesta a možno ich niekoľkými jednoduchými krokmi poskladať, aby sa dali kompaktne uschovať. So správnou prepravnou pomôckou od KAISER+KRAFT si môžete ušetriť aj množstvo času a priestoru, čo má v modernom svete práce veľký význam.