Stieracie mopy, držiaky mopu

Stierací mop patrí k najdôležitejším pomocníkom, ak ide o hygienu a čistotu podláh vo vašom podniku. Praktické držiaky stieracích mopov uľahčujú navyše manipuláciu pri čistiacich prácach. S funkčnými stieracími mopmi z nášho internetového obchodu ušetria osoby poverené čistením silu a čas, pretože môžu pracovať so šetrením chrbta.

V kategórii Stieracie mopy, držiaky mopu Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kärcher, Rubbermaid, Vermop, Vikan.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 49

Stieracie mopy a držiaky stieracích mopov: Ohybní pomocníci na čistenie budovPri rýchlom čistení platí: Kmitajte mopom! So stieračom podlahy, kefou na drhnutie a stieracím návlekom vnesiete čistotu na podlahy a povrchy. Bez elektrického prúdu, bez okolkov a maximálne flexibilne.Aký by mal byť stierací mop?Moderný systém stieracieho mopu zložený z držiaka a vhodných poťahov je pripravený na akékoľvek využitie v priemyselnom čistení. V našom sortimente nájdete poťahy na mokré a suché čistenie, mopy so strapcami, systémy striekacích mopov, ako aj lisy na mop.V závislosti od vlákien poťahu a kombinácie produktov vyčistíte hladké podlahy navlhko, namokro alebo nasucho. Držiaky ručných podložiek zdvojnásobujú radosť z používania. A pomáhajú vám pri rýchlom čistení zrkadlovitej dlažby alebo veľkých stolných plôch.Pri všetkých variantoch platí: Stierací mop zachytí nečistotu bezpečne, zadrží ju a umožňuje jej jednoduché odstránenie. Potrebujete menej času, sily a čistiacich prostriedkov – a zostanete pri čistení flexibilní.Striekací systém, lis na mop alebo flexibilný držiak: Aké sú výhody a nevýhody jednotlivých stieracích mopov?Súpravy na čistenie podláh s nádobami na kvapaliny sú mobilné a postarajú sa o to, aby bolo čistenie nasucho a namokro mimoriadne flexibilné. Integrovaná nádoba je síce menšia ako vedro, na nie príliš veľké plochy však úplne postačuje.Vďaka lisom na mop sa nedostanete do kontaktu so znečistenou vodou a zabránite príliš vlhkému mopu. Tieto súpravy sú veľmi hygienické, len menej mobilné ako striekací systém.Na rýchle čistenie v nie príliš veľkých pracovných oblastiach sú najlepším riešením flexibilné držiaky stieracích mopov. Sú priestorovo úsporné, rýchlo pripravené na použitie a takisto rýchlo znova uschované.Ako si vybrať z držiakov a stieracích mopov?Ak si vyberiete držiak a poťahy od rovnakého výrobcu, bude systém zaručene vzájomne ladiť. Štandardné veľkosti sú však veľmi rozšírené – neváhajte sa nás opýtať, či sa určitý poťah hodí na vaše vlastné držiaky stieracích mopov.Mikrovlákno a bavlna určujú výber z hľadiska vlákna. Mikrovlákno je spoľahlivejší a hygienickejší univerzálny materiál. Tieto poťahy sa hodia na citlivejšie podlahy. Bavlnené vlákna majú silnejší abrazívny účinok, ale práve preto sú ideálne na silnú nečistotu na necitlivých plochách. Ako verzie so strapcami „vydrhnú'' podlahy dôkladne a odstránia odolné zvyšky.Viac o výbere vlákien sa dozviete v nákupnom poradcovi Mikrovlákna v čistení.Ak potrebujete niečo silnejšie, odporúčame pozrieť si naše vysávače a mokré vysávače alebo hygienické vysokotlakové čističe a parné čističe. Máte ešte nejaké otázky? Kedykoľvek nás môžete kontaktovať.