037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Čas zahrievania
Formát max.
Max. hrúbka fólie
 

Laminovacie prístroje

Laminovacie prístroje Vám efektne pomôžu chrániť dôležité dokumenty pred znečistením vlhkosťou, opotrebovaním a poškodením. Je jedno, či sú to certifikáty, osvedčenia, cenníky alebo prezentačné materiály – vďaka laminovacím prístrojom, ktoré uschovajú Vaše dokumenty do zváranej fólie, sa tieto stanú robustnými, budú mať dlhú životnosť a budú zabezpečené pred falšovaním.
Našli sme 7 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
od 102,72
bez DPH
od 85,60
s DPH
od 144,36
bez DPH
od 120,30
s DPH
263,40
bez DPH
219,50
s DPH
355,20
bez DPH
296,-
s DPH
od 110,04
bez DPH
od 91,70
Novinka
Leitz - Laminovací prístroj
systém iLAM TOUCH 2
Cena na vyžiadanie
Novinka
Leitz - Laminovací prístroj
systém iLAM TOUCH TURBO PRO
Cena na vyžiadanie
Našli sme 7 artikel/-e/-ov
Ochrana a zabezpečenie dôležitých podkladov pomocou laminovacích prístrojov
Laminovací prístroj garantuje optickú a praktickú kvalitu dôležitých podkladov. Cenné dokumenty sa laminujú nielen kvôli ich ochrane, ale aj kvôli vzhľadu. Zvýšiť hodnotu dokumentu nie je nezanedbateľnou stránkou. Rozhodujúcim argumentom je však to, pred čím všetkým dokáže dobrá laminácia chrániť. Zatavením do fólie sa podklady stávajú odolné proti nečistotám a vlhkosti a môžu prejsť mnohými rukami bez toho, aby hneď pôsobili opotrebovane alebo zničene. Okrem toho laminovaný dokument sa ťažšie falšuje. Laminovacie prístroje sa nachádzajú takmer v každej firme. Nielen fotografie, vysvedčenia a certifikáty sa podrobujú laminácii, ale aj jedálne lístky, cenníky a kompletné podklady na prezentácie.Dobrý laminovací prístroj sa dá často využiť na to, aby sa dôležité alebo často používané papiere stali odolnejšími a elegantnejšími. Firma na úrovni sa rada prezentuje zo svojej najlepšej stránky, ku ktorej patria aj dobre udržiavané dokumentácie, takže laminovací prístroj je z dnešných kancelárskych prístrojov už neodmysliteľný.

Zvoliť si vhodný laminovací prístroj.
Jednoduché laminovacie prístroje dostanete už za pomerne dobrú cenu. Nielen že spĺňajú svoj účel, ale ponúkajú aj najlepšiu možnú kvalitu. KAISER+KRAFT ponúka modely v sektore BASIC, ktoré sa veľmi dobre hodia na jednoduché používanie pri bežných podkladoch v rozmere DIN A4, modely v často využívanom sektore OFFICE, ktoré už poskytujú veľmi dobrý výkon a modely pre náročný sektor PREMIUM pri častom používaní, až po modely profesionálneho PROFI sektora, v ktorom prístroje samočinne zistia hrúbku fólie a potrebné nastavenia. Všetky ponúkané prístroje sú veľmi efektívne z hľadiska energetickej úspornosti a disponujú praktickým automatickým vypnutím pri nepoužívaní. Okrem laminovacieho prístroja A4 je v ponuke aj laminovací prístroj A3 a laminovacie tašky rôznej hrúbky a funkcie. V závislosti od Vašich potrieb sa môžete rozhodnúť pre zodpovedajúce laminovacie systémy. Nanesením odolnej, priehľadnej fólie na povrch dokumentu sa postaráte o jeho spevnenie, zvýšite jeho odolnosť proti vode, zabezpečíte ho proti falšovaniu a zdokonalíte jeho vzhľad.
Porovnanie produktov