Laminovacie prístroje

Laminovacie prístroje Vám efektne pomôžu chrániť dôležité dokumenty pred znečistením vlhkosťou, opotrebovaním a poškodením. Je jedno, či sú to certifikáty, osvedčenia, cenníky alebo prezentačné materiály – vďaka laminovacím prístrojom, ktoré uschovajú vaše dokumenty do zváranej fólie, sa tieto stanú robustnými, budú mať dlhú životnosť a budú zabezpečené pred falšovaním.

V kategórii Laminovacie prístroje Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: GBC, Leitz.

Laminovacie prístroje – aby mali vaše dôležité dokumenty vždy dobrú ochranuNa ochranu dokumentov pre vonkajšími vplyvmi ich zalaminujte pomocou našich laminovacích prístrojov. Potom budú optimálne chránené a ešte aj o mnoho rokov pôsobiť dobrým dojmom. U kaiserkraft dostanete laminovacie prístroje v rôznych veľkostiach na príležitostné aj časté laminovanie, ktoré spĺňajú akékoľvek nároky. To, v čom je rozdiel, sa dozviete tu.Kedy má používanie laminovacích prístrojov význam?Laminovanie písomností má viacero výhod:  • Vaše dokumenty vyzerajú upravene.

  • Sú odolné proti nečistotám a vlhkosti.

  • Laminované podklady poskytujú ochranu pred falšovaním.


Preto je používanie laminovačov mimoriadne vhodné pre podklady, ktoré prechádzajú množstvom rúk a/alebo majú vyzerať reprezentatívne, napríklad osvedčenia, fotografie, certifikáty, podklady prezentácií a jedálne lístky.Aký prístroj potrebujete, ak laminujete veľa?Laminujete vy alebo vaši zamestnanci pravidelne a veľa? V tom prípade zohráva dôležitú úlohu rýchlosť. Veď napokon, máte aj dôležitejšie veci na práci, ako stráviť polovicu pracovného času pri laminovacom prístroji.Pre tých, ktorí potrebujú laminovať veľa, je rozhodujúca priechodná rýchlosť. Vypovedá o tom, koľko milimetrov maximálne dokáže prístroj zalaminovať za minútu. Pri jednoduchých modeloch je to 300 mm/min, pri prémiových prístrojoch až päťnásobok. Rozdiel, ktorý je hneď vidieť. Snímače, ktoré automaticky nastavia správnu teplotu a rýchlosť, šetria dodatočne čas. Ten, kto laminuje častejšie počas dňa, profituje okrem toho z krátkeho času nahrievania. Pretože vďaka integrovanému automatickému vypínaniu sa laminovacie prístroje od kaiserkraft priebežne vypnú a šetria energiu. Okrem toho dostanete naše prístroje v rôznych veľkostiach na formáty DIN A3 a DIN A4.Prečo je viac valcov výhodou?Máte vysoké nároky na kvalitu? Na dosiahnutie optimálnych výsledkov pri fotografiách, dôležitých podkladoch na prezentácie a pod. odporúčame zohľadniť počet valcov, pomocou ktorých sa podklady presúvajú cez prístroj. Čím ich má laminovací prístroj viac, tým rovnomernejšie a krajšie vyzerá laminát. Naše prémiové modely prinášajú šesť valcov namiesto dvoch a zaručujú výsledky bez záhybov.Čo ešte potrebujete na laminovanie?S laminovačom od kaiserkraft vám už budú chýbať len fólie, respektívne laminovacie tašky. Aj tie dostanete u nás, rovnako ako mnoho ďalších kancelárskych prístrojov a vhodné príslušenstvo na hladký priebeh pracovných procesov, od skartovačiek na spisy až po čističky vzduchu.