037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Farba
Hĺbka
Materiál
Šírka
Výška
 

Prezentačné kufre

Na scénu prichádzajú prezentačné kufríky! Tieto sú prítomné totiž vždy vtedy, keď je potrebné odprezentovať alebo prediskutovať nejakú napínavú tému. Prezentačné kufríky sú okrem toho praktické, pretože v nich môžete mať pekne usporiadané všetky kartičky, písacie potreby, značkovače a špendlíky. Takto máte so sebou vždy všetko, čo potrebujete.
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
| | |
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Cena na vyžiadanie
s DPH
226,80
bez DPH
189,-
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
Kufor na prednášanie pre profesionála
Kufre na prednášanie používajú predovšetkým profesionáli. Ak prednášajúci nesú so sebou kufor, bude ich prednáška určite veľmi zaujímavá. Kufor na prednášanie je optimálnym doplnením Vašich flipchartov, bielych tabúľ a prednáškových stien. Nezáleží na tom, či si vyberiete box pre prednášajúcich alebo kufor na prednášanie, budete dokonale vybavení a svoje prezentačné materiály si môžete vždy nosiť so sebou. Či workshop, prednáška alebo školenie, s kufrom na prednášanie v batožine bude Vaša prezentácia interaktívna: Zaznamenajte si otázky, heslá a ciele a označte podstatu pomocou značkovacích bodov. Zapojte svoje publikum a aj iných nechajte popisovať a zaznamenávať, zatiaľ čo Vy prednášate. V interakcii so všetkými zúčastnenými bude prezentácia veľmi živá.

Kufre na prednášanie: Jeden za všetky
Kufre na prednášanie v našom online internetovom obchode sú bohato vybavené a obsahujú väčšinou viac ako 1000 dielov. Toto číslo sa dosahuje predovšetkým pomocou kariet pre prednášajúcich a označovacích bodov. Komunikačné karty môžete upevniť buď pomocou lepiacej tyčinky alebo špendlíkov. V závislosti od materiálu Vašej prednáškovej steny. Naše kufre na prednášanie obsahujú spravidla aj značkovače a ukazovadlo pre prednášajúcich. V našej online ponuke si môžete vybrať medzi boxom pre prednášajúcich alebo hliníkovým kufrom. Kufre na prednášanie Magnetoplan sú takisto súčasťou sortimentu. Okrem toho Vám ponúkame konštrukciu s kolieskami, na ktorú môžete upevniť svoj prezentačný kufor a takto prepravovať ho. A keby Vám došiel materiál pre prednášajúcich, máme pre Vás aj súpravu na doplnenie.
Porovnanie produktov