Mydlá, krémy

Čisté ruky sú nevyhnutnosť – to vie každý. Ale rovnako dôležité je aj ošetrenie rúk. Preto moderné mydlá a krémy ponúkajú viac než len jednoduchý účinok. Máme na sklade mydlá a dezinfekčné prostriedky na ruky pre priemyselné umývacie zariadenia od renomovaných výrobcov, ktoré šetria pokožku a sú šetrné k životnému prostrediu.

V kategórii Mydlá, krémy Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: CWS, Rubbermaid, AIR-WOLF, Kimberly-Clark, SC Johnson, TORK.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 38

Mydlá a krémy: Umývanie rúk s hygienou a ošetrením navyšeOleje, tuky, nečistoty alebo jednoducho zvyšky celodennej práce: v priemysle a remeslách musia mydlá a krémy podať lepší výkon ako doma v kúpeľni. U nás nájdete šetrné k pokožke a žiarivo čisté čistiace prostriedky na ruky, čističe na ruky a tekuté mydlá do umyvární a WC.
Aké by mali byť tekuté mydlá a krémové mydlá pre priemysel?Sortiment mydiel pre profesionálne umývacie zariadenia je síce široký, ale ľahko kategorizovateľný: Tekuté mydlá, penové mydlá a prostriedky na čistenie rúk sú prispôsobené konkrétnym oblastiam použitia, stupňom znečistenia a potrebám pokožky:  • Abrazívne mydlá a čistiace prostriedky na ruky obsahujú rozpúšťadlá alebo mikrogranuly, ktoré odstraňujú najsilnejšie znečistenie. Sú vhodné najmä do dielní a priemyselnej výroby.

  • Premasťovacie penové mydlá alebo tekuté mydlá chránia pokožku aj pri častom umývaní rúk – najmä v chladnejšom pracovnom prostredí.

  • Hygienické penové mydlá alebo antibakteriálne tekuté mydlá znižujú záťaž baktériami v hygienicky citlivých pracovných priestoroch od opatrovateľských služieb až po veľké kuchyne.

  • Opaľovacie krémy a krémy na ochranu pokožky sú dôležitým krokom starostlivosti po umytí rúk pri všetkých extrémnych pracovných podmienkach alebo pri práci vo vonkajšom prostredí.

  • Emulzie na umývanie rúk a tekuté mydlá zabezpečujú čisté ruky v kanceláriách, administratíve, na toaletách pre zákazníkov atď.Na zabezpečenie jednoduchého a hygienického dávkovania a zvýšenie výdatnosti sú krémové mydlá optimalizované pre dávkovače mydla.Okrem fliaš štandardizovaných podľa európskej normy na použitie pre rôzne značky sú k dispozícii aj prispôsobené systémy dávkovačov mydla a možnosti náplní pre konkrétne značky. Výhoda? S týmito mydlami pre dávkovače mydla dávkujete ešte presnejšie a využívate napríklad bezdotykové dávkovanie.
Ako nájsť správne mydlo do dávkovačov mydla v rôznych prevádzkových priestoroch?Tak agresívne, ako je to potrebné, tak šetrne, ako je to možné: hoci umývanie rúk zvyšuje hygienu v kancelárii a v celej firme, je pre pokožku stresujúce. Odpoveďou na rôzne potreby – najmä pokiaľ ide o náchylnosť na alergie – sú vždy pH neutrálne mydlá bez parfumácie.Čím intenzívnejší je umývací výkon mydiel, tým dôležitejšie je poskytnúť prípravky na následné ošetrenie. Aby sa aj tu zaručila optimálna hygiena, mali by byť tieto možnosti ošetrenia dostupné aj v dávkovačoch.Máte naliehavé otázky týkajúce sa našich penových mydiel a čistiacich prostriedkov na ruky? Neváhajte nás kontaktovať. Ak chcete získať ešte viac tipov na zdravú prácu, zostavili sme poradcu k hygienickým opatreniam v kancelárii a na pracovisku. Nahliadnite doň!