Pásové závesy

Pásové závesy sa ideálne hodia na ochranu strojov alebo oddelenie jednotlivých priestorov v hale. Pásové závesy z PVC sa dajú použiť aj ako cenovo výhodné riešenie na uzatvorenie veľkých otvorov v halách. Uzatvárajú maximálne nepriepustne a otvoria sa len na šírku prechádzajúceho vozidla alebo nákladu.


Pásové závesy sú vyhotovené na mieru podľa objednávky. Na účely presného a správneho zadania objednávky kontaktujte, prosím, našu firmu.

Pásové závesy: flexibilní garanti správneho pracovného prostrediaPrach, nečistota, hluk, teplotné rozdiely: existuje množstvo faktorov, ktoré chcete v podniku ohraničiť na jasne vymedzenom priestore. Pásové závesy vyriešia tento problém mimoriadne flexibilne a súčasne znižujú náklady a uľahčujú logistiku.Na čo sú potrebné pásové závesy?V mnohých prípadoch sú pásové závesy lepšou alternatívou k dverám a bráne. Pretože prekrývajúce sa plastové lamely tvoria nepriepustný povrch, ktorý zadržiava hluk, chlad, horúčavu a nečistoty. Ak sa však potrebujete dostať so stohovačom z bodu A do bodu B, môžete cez PVC závesy jednoducho prejsť bez toho, aby ste museli myslieť na otváranie a zatváranie.Preto sú lamelové závesy súčasne faktorom zvyšovania produktivity a znižovania nákladov. Spoľahlivo zadržia aj prievan a pod., čo minimalizuje náklady na energie.Pretože pásové závesy sa dajú jednoducho upevniť a takisto jednoducho ovinúť, môžete s nimi ohraničiť aj (dočasné) pracovné oblasti, pre ktoré by ste inak potrebovali napríklad systémy deliacich stien a halové kancelárie alebo špeciálne priestorové systémy.Výber: pásový záves posuvný alebo pevne inštalovaný?Štandardne dodávame pevne inštalované pásové závesy, pri ktorých sú lamely vždy pevne na mieste. Ohraničenie preto ponúka mimoriadne vysoký efekt ochrany a izolácie aj vtedy, ak potrebujete prechádzať s veľkým, robustným zariadením.Na požiadanie vám môžeme dodať pásové závesy na zasúvanie s dĺžkou koľajnice podľa rozmerov. Tieto flexibilné ohraničenia sú perfektné do oblastí, cez ktoré sa v rámci skladovacej logistiky jazdí nielen s bežnými dopravnými prostriedkami, alebo aj s veľkými nákladnými vozidlami a pod. Tieto varianty sú navyše optimálne vhodné na flexibilné ohraničenie priestoru.Do ktorých oblastí sa vyžaduje antistatický pásový záves?Antistatické výboje predstavujú riziko hlavne v čistých priestoroch, pri presných strojoch alebo produktoch. Antistatické pásové závesy sú preto lepšou alternatívou všade tam, kde musíte zaobchádzať s takýmito zariadeniami.Radi vám poradíme osobne, ktoré pásové závesy sú vhodné do chladiarní, umývacích liniek alebo iných špeciálnych pracovných oblastí. Jednoducho sa nás opýtajte.