037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
 

Pásové závesy

Pásové závesy sa ideálne hodia na ochranu strojov alebo oddelenie jednotlivých priestorov v hale. Pásové závesy z PVC sa dajú použiť aj ako cenovo výhodné riešenie na uzatvorenie veľkých otvorov v halách. Uzatvárajú maximálne nepriepustne a otvoria sa len na šírku prechádzajúceho vozidla alebo nákladu.


Pásové závesy sú vyhotovené na mieru podľa objednávky. Na účely presného a správneho zadania objednávky kontaktujte, prosím, našu firmu.

Našli sme 9 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 9 artikel/-e/-ov

Pásové závesy: flexibilní garanti správneho pracovného prostrediaPrach, nečistota, hluk, teplotné rozdiely: existuje množstvo faktorov, ktoré chcete v podniku ohraničiť na jasne vymedzenom priestore. Pásové závesy vyriešia tento problém mimoriadne flexibilne a súčasne znižujú náklady a uľahčujú logistiku.Na čo sú potrebné pásové závesy?V mnohých prípadoch sú pásové závesy lepšou alternatívou k dverám a bráne. Pretože prekrývajúce sa plastové lamely tvoria nepriepustný povrch, ktorý zadržiava hluk, chlad, horúčavu a nečistoty. Ak sa však potrebujete dostať so stohovačom z bodu A do bodu B, môžete cez PVC závesy jednoducho prejsť bez toho, aby ste museli myslieť na otváranie a zatváranie.Preto sú lamelové závesy súčasne faktorom zvyšovania produktivity a znižovania nákladov. Spoľahlivo zadržia aj prievan a pod., čo minimalizuje náklady na energie.Pretože pásové závesy sa dajú jednoducho upevniť a takisto jednoducho ovinúť, môžete s nimi ohraničiť aj (dočasné) pracovné oblasti, pre ktoré by ste inak potrebovali napríklad systémy deliacich stien a halové kancelárie alebo špeciálne priestorové systémy.Výber: pásový záves posuvný alebo pevne inštalovaný?Štandardne dodávame pevne inštalované pásové závesy, pri ktorých sú lamely vždy pevne na mieste. Ohraničenie preto ponúka mimoriadne vysoký efekt ochrany a izolácie aj vtedy, ak potrebujete prechádzať s veľkým, robustným zariadením.Na požiadanie vám môžeme dodať pásové závesy na zasúvanie s dĺžkou koľajnice podľa rozmerov QUIPO. Tieto flexibilné ohraničenia sú perfektné do oblastí, cez ktoré sa v rámci skladovacej logistiky jazdí nielen s bežnými dopravnými prostriedkami, alebo aj s veľkými nákladnými vozidlami a pod. Tieto varianty sú navyše optimálne vhodné na flexibilné ohraničenie priestoru.Do ktorých oblastí sa vyžaduje antistatický pásový záves?Antistatické výboje predstavujú riziko hlavne v čistých priestoroch, pri presných strojoch alebo produktoch. Antistatické pásové závesy sú preto lepšou alternatívou všade tam, kde musíte zaobchádzať s takýmito zariadeniami.Radi vám poradíme osobne, ktoré pásové závesy sú vhodné do chladiarní, umývacích liniek alebo iných špeciálnych pracovných oblastí. Jednoducho sa nás opýtajte.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov