037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
 

Pásové závesy

Pásové závesy sa ideálne hodia na ochranu strojov alebo oddelenie jednotlivých priestorov v hale. Pásové závesy z PVC sa dajú použiť aj ako cenovo výhodné riešenie na uzatvorenie veľkých otvorov v halách. Uzatvárajú maximálne nepriepustne a otvoria sa len na šírku prechádzajúceho vozidla alebo nákladu.


Pásové závesy sú vyhotovené na mieru podľa objednávky. Na účely presného a správneho zadania objednávky kontaktujte, prosím, našu firmu.

Našli sme 5 artikel/-e/-ov
| | |
QUIPO - Pásový záves, cena/m²
šírka x hrúbka 300 x 3 mm
s DPH
od 59,88
bez DPH
od 49,90
QUIPO - Pásový záves, cena/m²
šírka x hrúbka 200 x 2 mm
s DPH
od 57,48
bez DPH
od 47,90
QUIPO - Pásový záves, cena/m²
šírka x hrúbka 400 x 4 mm
s DPH
od 71,88
bez DPH
od 59,90
QUIPO - Pásový záves, cena/m²
šírka x hrúbka 300 x 2 mm
s DPH
od 51,48
bez DPH
od 42,90
s DPH
od 274,80
bez DPH
od 229,-
Našli sme 5 artikel/-e/-ov
Pásové závesy, priehľadná ochrana
Pásové závesy sú tvorené priehľadnými plastovými pásmi so zaoblenými hranami, čím umožňujú priechod bez nebezpečenstva zranenia. Každý PVC pás je upevnený samostatne na špeciálnej lište. Preto sa tieto pásy dajú aj jednotlivo bez problémov vymieňať. V našom internetovom obchode dostanete náhradné pásy vo forme cenovo výhodných 50-metrových kotúčov, čo vám umožní jednoduchú výmenu poškodených plastových pásov. V závislosti od stupňa prekrytia jednotlivých pásov vám pásové závesy poskytujú ochranu pred nečistotou, chladom, čiastočkami prachu a hlukom. Vyberte si z rôznorodej ponuky online obchodu váš individuálny pásový záves ako výkyvný, fixný alebo bočne posúvateľný model. Pásové závesy sa dajú umiestniť pred alebo pod dverný preklad a sú k dispozícii vo výške od 2000 do 5000 mm. Dodáva sa kompletne potrebná dĺžka lišty aj s bočnou koncovou zarážkou s praktickou zvieracou pružinou. Pri vašej objednávke zohľadnite priestor potrebný na obidvoch stranách.

Pásové závesy pre prefabrikované miestnosti a chladiace boxy
Pásové závesy sú ideálnym oddeľovacím prvkom pre prefabrikované miestnosti, jednotlivé priestory vo výrobných halách, ako aj do chladiacich boxov a vyhrievaných priestorov. Tvorené sú plastovými pásmi, ktoré môžu byť podľa výberu priehľadné alebo farebné. Lamelové plastové pásy sa dajú ako PVC záves umiestniť pred vstupy alebo otvory miestností. Pásový záves umožňuje súčasne vytvorenie kompletných priestorových systémov, keďže sa dá upevniť v hornej aj v dolnej časti, čím vytvorí fixné oddelenie halového priestoru. Možnosť použitia závesov z PVC pásov je skutočne rôznorodá. Tak ako cez „záclonu'' umožňujú voľný priechod alebo prejazd vozidiel napríklad vidlicových stohovačov. Keď závesom prejdete, lamely sa hneď zatvoria a chránia vnútorný priestor pred vstupujúcim chladom alebo prachovými čiastočkami. Pásové závesy sú preto obľúbené aj v priestoroch, v ktorých sa pracuje s citlivými materiálmi. Oddeľujú napríklad lakovne, chránia však aj zamestnancov pred prípadnými škodlivými látkami, ktoré by mohli unikať z oddeleného priestoru. Pásové závesy preto môžete použiť ako praktické riešenie a alternatívu na vytvorenie kompletných deliacich stien.
Porovnanie produktov