Poštové schránky

O zmysle a účele poštových schránok nemusíme veľa hovoriť. Skôr už o ich veľkosti, o materiáli, z ktorého sú vyrobené a o ich dizajne. Aká by mala byť vaša nová poštová schránka? Z ušľachtilej ocele alebo z oceľového plechu? So šikmou alebo s rovnou strieškou? Zaoblená alebo hranatá? S veľkou kapacitou alebo štandardná? Možnosti sú rôzne. Teda, dobre sa poobzerajte a nájdite svojho favorita.

Vaše filtre
Typ produktu
Farba
Hĺbka
Relevantné
Počet výrobkov: 14

Poštové schránky – bezpečné miesto pre vašu poštuViete celkom presne, že poštová schránka je nevyhnutná, aby sa k vám vaša pošta dostala bezpečne a rýchlo. Ale vedeli ste, že pre poštové schránky existujú normalizované predpisy, ktoré majú zjednodušiť život doručovateľom pošty aj príjemcom? A uvažovali ste už niekedy o tom, ako môže poštová schránka zjednodušiť vašu poštovú logistiku? Pozrime sa na to celé bližšie!
V správnom čase u správneho príjemcu – začína to poštovou schránkouKeď začnete uvažovať o nákupe novej poštovej schránky do svojich vonkajších zariadení v podniku, dôležitý by nemal byť len materiál, veľkosť a farba. Dôležité je, či sa vám oplatí objednať viaceré modely.Výhody sú zrejmé: Ak umiestnite poštové schránky pre rôzne oddelenia a na svojej internetovej stránke uvediete príslušné oddelenia ako poštovú adresu, ušetríte si časovo náročné triedenie a rozdeľovanie. Ak je váš doručovateľ zasvätený do systému, nebude dochádzať ani k zámenám. Funguje to obzvlášť dobre najmä vtedy, ak si pre poštové schránky jednotlivých oddelení zvolíte rôzne farby. O jednotný vzhľad sa postará rovnaký tvar. Ako dobre, že modely u kaiserkraft sú väčšinou dostupné vo viacerých farbách.Možno sa oplatí nainštalovať okrem štandardných modelov na listy aj veľkoobjemové verzie s druhým priečinkom na neskladné zásielky. Tak sa doručovateľ nedostane do pokušenia zásielky silou-mocou napchať do schránky, alebo ich odložiť alebo odovzdať na nevhodné miesto.
Existujú normalizované predpisy pre poštové schránky a skrinky na poštu?Dobre vedieť: Norma DIN EN 13724 zabezpečuje ako takzvaná norma pre poštové schránky, že sa bežne dostupné skrinky na poštu starajú o plynulý priebeh doručovacej logistiky. Pritom platia okrem iného nasledovné predpisy:  • Prijatie obálky C4 bez prehnutia a poškodenia

  • Vysoká ochrana proti poveternostným vplyvom a korózii na použitie vo vonkajších priestoroch (teda suchá pošta)

  • Stohovacia výška minimálne 40 mm (teda veľa miesta pre veľa pošty)

  • Odolnosť proti vlámaniu


Ak by ste mali ešte ďalšie otázky týkajúce sa ponuky poštových schránok na vybavenie vašich vonkajších zariadení s kaiserkraft, môžete nás kedykoľvek kontaktovať.