037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Materiál
 

Káblové mostíky

Nájdeme ich na stavenisku, v koncertnom, ale aj priemyselnom areáli: káblové mostíky a premostenia pre hadice, ktoré optimálne chránia vaše vedenia a drôty. Či cez ne prechádzajú nákladné vozidlá, vysokozdvižné vozíky alebo fúriky, vhodné káblové mostíky sú k dispozícii pre každé miesto použitia.
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
| | |
Káblový mostík z hliníka
d x š x v 1500 x 80 x 20 mm
s DPH
od 74,16
bez DPH
od 61,80
Káblový mostík, veľký
ukončovací prvok
s DPH
24,36
bez DPH
20,30
Káblový mostík, veľký
uhlový prvok 45°
s DPH
75,84
bez DPH
63,20
Káblový mostík z hliníka
d x š x v 2000 x 80 x 20 mm
s DPH
od 101,88
bez DPH
od 84,90
s DPH
153,-
bez DPH
127,50
s DPH
od 113,04
bez DPH
od 94,20
s DPH
od 315,60
bez DPH
od 263,-
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Káblový mostík
VARIO Toploader
Cena na vyžiadanie
Novinka
Káblový mostík z plastu
pre hadice do Ø 7,5 mm
Cena na vyžiadanie
Novinka
Káblový mostík z plastu
pre hadice do Ø 10 mm
Cena na vyžiadanie
Novinka
Cena na vyžiadanie
Mostík na káble a hadice
pre kábel do Ø 45 mm, žltá
s DPH
283,80
bez DPH
236,50
Mostík na káble a hadice
pre kábel do Ø 75 mm, čierna
s DPH
226,20
bez DPH
188,50
Káblový mostík z PVC
d x š x v 1500 x 200 x 35 mm
s DPH
od 131,64
bez DPH
od 109,70
Našli sme 15 artikel/-e/-ov

S káblovými mostíkmi a premosteniami pre hadice koniec nebezpečenstvu zakopnutiaDovtedy, kým sa elektrina nebude dať prepravovať vzduchom, budú káble a vedenia vo vašom podniku, žiaľ, nevyhnutné. V čom spočíva problém: Ak tieto káble a vedenia križujú dopravné cesty alebo chodníky, značne zvyšujú nebezpečenstvo úrazu a zakopnutia. Riešenie: Skryte vedenia a hadice jednoducho do káblových mostíkov, ktoré hneď z viacerých hľadísk zvýšia bezpečnosť nielen vo vonkajších priestoroch.
Káblové mostíky a premostenia pre hadice poskytujú univerzálnu bezpečnosťVôbec sa nemusíte pýtať, aké predpisy platia pre káblové mostíky. Stačí pohľad na areál vášho podniku: ktoré káble prebiehajú cez ktoré cesty a aké dopravné zariadenia alebo vozidlá cez ne prechádzajú? Sú káble alebo hadice dočasným zdrojom zakopnutia, alebo sú tam umiestnené natrvalo?Zodpovedajúc tomu je koncipovaná aj naša ponuka u KAISER+KRAFT: Nájdete tu rôzne verzie pre vnútorné a vonkajšie priestory a môžete si zvoliť medzi verziami na vysoké zaťaženie na prejazd vozidlami a produktmi na zabezpečenie chodníkov a chodieb v kanceláriách.Práve na cestách, po ktorých často prechádzajú vozidlá, spĺňajú káblové mostíky a premostenia pre hadice nielen jediný účel. Pretože keď sa na to pozrieme bližšie, sú aj šikovným príslušenstvom na lepšiu orientáciu a zvýšenie prevádzkovej bezpečnosti nielen z hľadiska nebezpečenstva, ktoré predstavujú káble.
Káblové mostíky a premostenia pre hadice vedia viac, ako len chrániťObzvlášť užitočné sú vtedy, keď práve vo vonkajších priestoroch s príslušnými káblovými mostíkmi musíte riešiť aj výzvu týkajúcu sa zahradenia a označenia. V našom sortimente nájdete rôzne vyhotovenia pre rôzne odporúčané rýchlosti. Pretože každý káblový mostík núti vodičov k tomu, aby stlmili tempo. To je zas nevyhnutné pre bezpečnosť dopravy.Okrem toho sú príslušné káblové mostíky aj niečím takým ako vodiacim systémom, ktorý areál vášho podniku spolu s ďalšími prvkami, ako sú ochrany pre nájazdom a ochrany hrán, ako aj výstražnými upozorneniami a závorami, rozdeľuje do rôznych zón. Tieto bez zbytočných slov už pri vstupe do areálu oznamujú, kade ísť – a kadiaľ nie.Radi vám osobne poradíme ohľadom všetkých bezpečnostných otázok týkajúcich sa káblových mostíkov, premostení pre hadice, zahradení a spol.

Porovnanie produktov