Káblové mostíky

Nájdeme ich na stavenisku, v koncertnom, ale aj priemyselnom areáli: káblové mostíky a premostenia pre hadice, ktoré optimálne chránia vaše vedenia a drôty. Či cez ne prechádzajú nákladné vozidlá, vysokozdvižné vozíky alebo fúriky, vhodné káblové mostíky sú k dispozícii pre každé miesto použitia.

V kategórii Káblové mostíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EHA, COBA, VISO.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 26

S káblovými mostíkmi a premosteniami pre hadice koniec nebezpečenstvu zakopnutiaDovtedy, kým sa elektrina nebude dať prepravovať vzduchom, budú káble a vedenia vo vašom podniku, žiaľ, nevyhnutné. V čom spočíva problém: Ak tieto káble a vedenia križujú dopravné cesty alebo chodníky, značne zvyšujú nebezpečenstvo úrazu a zakopnutia. Riešenie: Skryte vedenia a hadice jednoducho do káblových mostíkov, ktoré hneď z viacerých hľadísk zvýšia bezpečnosť nielen vo vonkajších priestoroch.
Káblové mostíky a premostenia pre hadice poskytujú univerzálnu bezpečnosťVôbec sa nemusíte pýtať, aké predpisy platia pre káblové mostíky. Stačí pohľad na areál vášho podniku: ktoré káble prebiehajú cez ktoré cesty a aké dopravné zariadenia alebo vozidlá cez ne prechádzajú? Sú káble alebo hadice dočasným zdrojom zakopnutia, alebo sú tam umiestnené natrvalo?Zodpovedajúc tomu je koncipovaná aj naša ponuka u kaiserkraft: Nájdete tu rôzne verzie pre vnútorné a vonkajšie priestory a môžete si zvoliť medzi verziami na vysoké zaťaženie na prejazd vozidlami a produktmi na zabezpečenie chodníkov a chodieb v kanceláriách.Práve na cestách, po ktorých často prechádzajú vozidlá, spĺňajú káblové mostíky a premostenia pre hadice nielen jediný účel. Pretože keď sa na to pozrieme bližšie, sú aj šikovným príslušenstvom na lepšiu orientáciu a zvýšenie prevádzkovej bezpečnosti nielen z hľadiska nebezpečenstva, ktoré predstavujú káble.
Káblové mostíky a premostenia pre hadice vedia viac, ako len chrániťObzvlášť užitočné sú vtedy, keď práve vo vonkajších priestoroch s príslušnými káblovými mostíkmi musíte riešiť aj výzvu týkajúcu sa zahradenia a označenia. V našom sortimente nájdete rôzne vyhotovenia pre rôzne odporúčané rýchlosti. Pretože každý káblový mostík núti vodičov k tomu, aby stlmili tempo. To je zas nevyhnutné pre bezpečnosť dopravy.Okrem toho sú príslušné káblové mostíky aj niečím takým ako vodiacim systémom, ktorý areál vášho podniku spolu s ďalšími prvkami, ako sú ochrany pre nájazdom a ochrany hrán, ako aj výstražnými upozorneniami a závorami, rozdeľuje do rôznych zón. Tieto bez zbytočných slov už pri vstupe do areálu oznamujú, kade ísť – a kadiaľ nie.Radi vám osobne poradíme ohľadom všetkých bezpečnostných otázok týkajúcich sa káblových mostíkov, premostení pre hadice, zahradení a spol.