037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Materiál
 

Káblové mostíky

Nájdeme ich na stavenisku, v koncertnom, ale aj priemyselnom areáli: káblové mostíky, ktoré optimálne chránia Vaše vedenia a drôty. Či cez ne prechádzajú nákladné vozidlá, vidlicové stohovače alebo fúriky, máme vhodné káblové mostíky pre každé miesto použitia.
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
| | |
Káblový mostík, veľký
ukončovací prvok
s DPH
24,36
bez DPH
20,30
Káblový mostík, veľký
uhlový prvok 45°
s DPH
75,84
bez DPH
63,20
s DPH
153,-
bez DPH
127,50
Káblový mostík z hliníka
d x š x v 2000 x 80 x 20 mm
s DPH
od 101,88
bez DPH
od 84,90
s DPH
od 113,04
bez DPH
od 94,20
s DPH
od 315,60
bez DPH
od 263,-
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Káblový mostík
VARIO Toploader
Cena na vyžiadanie
Novinka
Káblový mostík z plastu
pre hadice do Ø 7,5 mm
Cena na vyžiadanie
Novinka
Káblový mostík z plastu
pre hadice do Ø 10 mm
Cena na vyžiadanie
Novinka
Cena na vyžiadanie
Mostík na káble a hadice
pre kábel do Ø 45 mm, žltá
s DPH
283,80
bez DPH
236,50
Mostík na káble a hadice
pre kábel do Ø 75 mm, čierna
s DPH
226,20
bez DPH
188,50
Káblový mostík z PVC
d x š x v 1500 x 200 x 35 mm
s DPH
od 131,64
bez DPH
od 109,70
Káblový mostík z hliníka
d x š x v 1500 x 80 x 20 mm
s DPH
od 74,16
bez DPH
od 61,80
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
Káblové mostíky: ochrana káblov a ochrana pred káblami
Káblové mostíky sú profily, ktoré rozdružujú, prekrývajú, upevňujú a vedú káble a sú voľne uložené na podlahe alebo zemi. Sú to v podstate káblové kanále, umiestnené napríklad v kancelári alebo na vonkajšom priestranstve. Na podlahu sa káblový kanál pripevňuje väčšinou pomocou dvojstrannej lepiacej pásky. Cez káblové kanále umiestnené vo vonkajších priestoroch sa dá prechádzať vozidlami, tieto sú vyrobené z ťažkého materiálu odolného proti poveternostným vplyvom. Ak sú káble voľne vedené na podlahe, hrozí nebezpečenstvo poškodenia pripojených zariadení, ako aj nebezpečenstvo úrazov spôsobených zakopnutím o káble. Káblové mostíky káble zafixujú a chránia ich tak pred poškodením ťahom, stlačením a oderom. Káblové mostíky sú na podklade umiestnené plocho v mierne šikmej polohe, jednoducho sa inštalujú a sú dobre viditeľné. Úlohou káblových mostíkov použitých v exteriéri je predovšetkým ochrana káblov, ktoré sú vystavené vysokému zaťaženiu napríklad pri rôznych vonku organizovaných podujatiach alebo na staveniskách. Tieto káblové mostíky sú preto často vyrobené z tvrdého plastu, hliníka alebo gumy. Pevné samostatné segmenty sa podľa potreby umiestňujú do radov. Sú väčšinou z kovu alebo tvrdého PVC. Existujú modely, ktoré sa spájajú s podkladom skrutkovanými alebo lepenými spojmi, ale aj flexibilné systémy, ktoré nie je potrebné fixovať. Vďaka vysokej hmotnosti a vhodnému tvaru sa káblové mostíky a premostenia pre hadice na podklade nešmýkajú. Premostenia pre hadice majú podobnú funkciu ako káblový mostík.

Profesionálne káblové mostíky na vnútorné a vonkajšie použitie
U KAISER+KRAFT nájdete v kategórii zahradenie a označenie vysokokvalitné a odolné káblové mostíky. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti teplotám a poveternostným vplyvom a môžete ich použiť v exteriéri, ale aj v interiéri. Ponuka od KAISER+KRAFT obsahuje zaťažiteľné káblové mostíky z hliníka a PVC, ako aj premostenia pre hadice. Tieto produkty sú navyše vhodné aj na prejazd nákladnými vozidlami. Upevnenie hadicových a káblových mostíkov v exteriéri nie je potrebné, preto sa optimálne hodia na dočasné použitie. Káblové mostíky sa vďaka tomu dajú rýchlo a jednoducho použiť aj na podujatiach a veľtrhoch.
Porovnanie produktov