Katalógy v digitálnej podobe

Chceli by ste si prezrieť náš katalóg ekologickým spôsobom alebo si len rýchlo niečo vyhľadať? Potom sú vám k dispozícii naše digitálne katalógy a online brožúry 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Či už máte záujem o hlavný katalóg kaiserkraft alebo o našu vlastnú výrobu. Tu môžete získať všetky potrebné informácie jediným kliknutím. Prajeme veľa zábavy pri hľadaní, nachádzaní a čítaní.

Best of Profesionálne vybavenie a obalové riešenia

Najlepšie kancelárske Profesionálne vybavenie a obalové riešenia
Flip katalógy ler

Či už potrebujete vybavenie pre firmu, dielňu alebo sklad, regionálne, lokálne alebo globálne, vo veľkom alebo malom množstve, každý deň sa staráme o to, aby sme vám poskytli to najlepšie pracovné vybavenie. A robíme všetko pre to, aby vaše náradie robilo to, čo robiť má: svoju prácu. Preto sa prizeráme lepšie, počúvame pozornejšie a konáme opatrnejšie. Ale predovšetkým: udržateľne pre budúce generácie – „enkelfähig“. Na to sa môžete spoľahnúť!

* Ceny sa môžu počas roka meniť.

Brožúra o vlastnej značke.

Výrobky, ktoré vydržia nápor: EUROKRAFT

Nič vás nesmie zastaviť.

Preto potrebujete produkty, ktoré vydržia nápor. Už viac ako 75 rokov robíme všetko pre to, aby sme spoločnosti vybavili. Know-how, cit pre kvalitu a vášeň pre kancelárske a obchodné zariadenia - to všetko sa spája s našou vlastnou značkou EUROKRAFT. Výsledkom sú výrobky, ktoré odolávajú času.

Titulná strana brožúry súkromné etikety

Projekt: Nájsť možnosti.

Plánovanie a realizácia priestorov. S projektovým servisom kaiserkraft.
Flip katalógy 580

Dostanete všetko, čo máme: dlhoročné skúsenosti, osobné a prístupné poradenstvo, ako aj ochotu chápať a riešiť aj komplexné situácie. Stručne povedané: naši projektoví experti sú majstri v zvládaní výziev.

Vyzvite nás. Tešíme sa na to.

Produkt e-modul EUROKRAFTpro NEO

Ľahkosť prepravy

E-modul NEO je elektrický pohon, ktorý navzájom kombinuje tri veci: ergonómiu, bezpečnosť pri práci a flexibilitu. Používa sa všade tam, kde sa používajú ručne ovládané dopravné vozíky. E-modul NEO umožňuje premiestňovanie nákladov do hmotnosti 500 kg so značne menšou námahou. Toto odbremení vašich zamestnancov a celkovo zvyšuje ich bezpečnosť.

Flip katalógy ler

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro

Zdvíhanie a spúšťanie stlačením tlačidla
Flip katalógy wt$

Predstavte si, že by ste mali osobného asistenta, ktorý s vami zvládne všetky vzostupy a pády, ktorý vás odbre mení a pracuje po stlačení tlačidla. A ktorý pri vás stojí spoľahlivo aj po 10 rokoch rovnako ako v prvý deň.

Vlastná výroba.

Equipped for manufacturing
Výroba brožúry na titulnej strane vo vlastnej réžii

Či už ide o výrobu na mieru alebo sériovú výrobu, naše vlastné výrobné zariadenia kaiserkraft vytvárajú výrobky, ktoré dokonale vyhovujú vašim potrebám - z hľadiska farby, tvaru a absolútne špičkovej kvality Made in Germany.

Zjednodušenie procesu obstarávania

eProcurement s kaiserkraft

Existujú oblasti, kde nie je potenciál na úspory až taký zrejmý. A potom je tu obstarávanie tzv. C tovarov. Pretože: Nekoordinované objednávanie takých drobných položiek vytvára vysoké procesné náklady. O to dôležitejšie je preto získať kontrolu najmä nad touto oblasťou a zabezpečiť transparentnosť.

Cover eProcurement

kaiserkraft: Váš partner pre budúcnosť

Equipped for tomorrow
Flip katalógy ler

Sme spoločnosť kaiserkraft. Hlavnými atribútmi našej práce sú vášeň a kompe tencia. Dennodenne sa staráme o to, aby sme Vám poskytli čo najlepšie vybavenie pre Vašu prácu. Pritom nikdy nezabúdame na svoju zodpovednosť voči životnému prostrediu a ľuďom. Pretože: udržateľnosť a podnikanie jednoducho patria k sebe. Preto sme sa zaviazali znížiť svoj negatívny vplyv na životné prostredie a klímu a prevziať sociálnu zodpovednosť.