Katalógy v digitálnej podobe

Chceli by ste si prezrieť náš katalóg ekologickým spôsobom alebo si len rýchlo niečo vyhľadať? Potom sú vám k dispozícii naše digitálne katalógy a online brožúry 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Či už máte záujem o hlavný katalóg kaiserkraft alebo o našu vlastnú výrobu. Tu môžete získať všetky potrebné informácie jediným kliknutím. Prajeme veľa zábavy pri hľadaní, nachádzaní a čítaní.

To najlepšie do nového roka.

Flip katalógy 800

Naše najlepšie produkty sú ideálnymi spoločníkmi na sprevádzanie vás a vašej spoločnosti pri riešení nových výziev, ktoré na vás čakajú v roku 2024

Profesionálne vybavenie a obalové riešenia, ktoré robia to, čo majú.

Najlepšie kancelárske Profesionálne vybavenie a obalové riešenia.
Flip katalógy ler

Či už potrebujete vybavenie pre firmu, dielňu alebo sklad, regionálne, lokálne alebo globálne, vo veľkom alebo malom množstve, každý deň sa staráme o to, aby sme vám poskytli to najlepšie pracovné vybavenie. A robíme všetko pre to, aby vaše náradie robilo to, čo robiť má: svoju prácu. Preto sa prizeráme lepšie, počúvame pozornejšie a konáme opatrnejšie. Ale predovšetkým: udržateľne pre budúce generácie – „enkelfähig“. Na to sa môžete spoľahnúť!*

* Ceny sa môžu počas roka meniť.

Každý deň nové plus.

Empowered to work best.

Poskytujeme empatickú podporu s vysokou úrovňou odborných znalostí v oblasti priemyslu a balenia, rozumieme hodnotovým reťazcom, dodávame kvalitné produkty, ako aj udržateľné alternatívy a ponúkame prvotriedne služby od produktov cez technickú integráciu až po indi viduálne riešenia. Náš sortiment pokrýva všetky požiadavky na profesionálne vybavenie podnikov v oblasti kancelárií, prepravy, skladu, dielne, ako aj obalových riešení.

Flip katalógy ler

Projekt: Nájsť možnosti.

Plánovanie a realizácia priestorov. S projektovým servisom kaiserkraft.
Flip katalógy 800

Dostanete všetko, čo máme: dlhoročné skúsenosti, osobné a prístupné poradenstvo, ako aj ochotu chápať a riešiť aj komplexné situácie. Stručne povedané: naši projektoví experti sú majstri v zvládaní výziev.

Zjednodušenie procesu obstarávania.

eProcurement s kaiserkraft.

Existujú oblasti, kde nie je potenciál na úspory až taký zrejmý. A potom je tu obstarávanie tzv. C tovarov. Pretože: Nekoordinované objednávanie takých drobných položiek vytvára vysoké procesné náklady. O to dôležitejšie je preto získať kontrolu najmä nad touto oblasťou a zabezpečiť transparentnosť.

Cover eProcurement

Vyhovujú perfektne.

Individuálne produkty z vlastnej výroby spoločnosti kaiserkraft.
Výroba brožúry na titulnej strane vo vlastnej réžii

Či už ide o výrobu na mieru alebo sériovú výrobu, naše vlastné výrobné zariadenia kaiserkraft vytvárajú výrobky, ktoré dokonale vyhovujú vašim potrebám - z hľadiska farby, tvaru a absolútne špičkovej kvality Made in Germany.

Kolekcia odborných znalostí.

Produkty, ktoré dlho vydržia: eurokraft.

Preto potrebujete produkty, ktoré vydržia nápor. Už viac ako 75 rokov robíme všetko pre to, aby sme spoločnosti vybavili. Know-how, cit pre kvalitu a vášeň pre kancelárske a obchodné zariadenia - to všetko sa spája s našou vlastnou značkou eurokraft. Výsledkom sú výrobky, ktoré odolávajú času.

Titulná strana brožúry súkromné etikety

Produkt e-modul eurokraft pro NEO.

Ľahkosť prepravy.

E-modul NEO je elektrický pohon, ktorý navzájom kombinuje tri veci: ergonómiu, bezpečnosť pri práci a flexibilitu. Používa sa všade tam, kde sa používajú ručne ovládané dopravné vozíky. E-modul NEO umožňuje premiestňovanie nákladov do hmotnosti 500 kg so značne menšou námahou. Toto odbremení vašich zamestnancov a celkovo zvyšuje ich bezpečnosť.

Flip katalógy ler

E-stojan na materiál eurokraft pro.

Zdvíhanie a spúšťanie stlačením tlačidla.
Flip katalógy wt$

Predstavte si, že by ste mali osobného asistenta, ktorý s vami zvládne všetky vzostupy a pády, ktorý vás odbre mení a pracuje po stlačení tlačidla. A ktorý pri vás stojí spoľahlivo aj po 10 rokoch rovnako ako v prvý deň.