Katalógy v digitálnej podobe

Chceli by ste si prezrieť náš katalóg ekologickým spôsobom alebo si len rýchlo niečo vyhľadať? Potom sú vám k dispozícii naše digitálne katalógy a online brožúry 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Či už máte záujem o hlavný katalóg KAISER+KRAFT alebo o našu vlastnú výrobu. Tu môžete získať všetky potrebné informácie jediným kliknutím. Prajeme veľa zábavy pri hľadaní, nachádzaní a čítaní.

KAISER+KRAFT Hlavný katalóg

EQUIPPED FOR TOMORROW
Flip katalógy ler

Prečo čakať, kým ho môžete držať v rukách? Pozrite si náš aktuálny katalóg už teraz! *

* Ceny sa môžu počas roka meniť.

Produkt e-modul EUROKRAFTpro NEO

Ľahkosť prepravy

E-modul NEO je elektrický pohon, ktorý navzájom kombinuje tri veci: ergonómiu, bezpečnosť pri práci a flexibilitu. Používa sa všade tam, kde sa používajú ručne ovládané dopravné vozíky. E-modul NEO umožňuje premiestňovanie nákladov do hmotnosti 500 kg so značne menšou námahou. Toto odbremení vašich zamestnancov a celkovo zvyšuje ich bezpečnosť.

Flip katalógy ler

E-stojan na materiál EUROKRAFTpro

Zdvíhanie a spúšťanie stlačením tlačidla
Flip katalógy wt$

Predstavte si, že by ste mali osobného asistenta, ktorý s vami zvládne všetky vzostupy a pády, ktorý vás odbre mení a pracuje po stlačení tlačidla. A ktorý pri vás stojí spoľahlivo aj po 10 rokoch rovnako ako v prvý deň.

KAISER+KRAFT BEST OF

To najlepšie z viac ako 80.000 produktov
Flip katalógy ler

Rýchlejšie, ĉoraz rýchlejšie

Východná Európa sa v súčasnosti zbližuje. A to vďaka spoločnosti KAISER+KRAFT. Vďaka novému logistickému centru v Brne skracujeme dodacie trasy a objednávky dokážeme doručiť do 48 hodín. Na necelých 10 000 m2 skladujeme viac ako 1 500 najpredávanejších produktov, ktoré sa k vám dostanú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Logistické centrum je vzorom aj z hľadiska udržateľnosti. Je vybavené solárnym systémom na zásobovanie teplou vodou, rýchlonabíjacími stanicami na elektromobily a LED osvetlením so senzorom pohybu. A to hodnotíme ako vynikajúce nielen my, ale aj osoby zo skupiny BREEAM, ktoré udeľujú certifikáty a ktoré toto sídlo ohodnotili ako „Sehr gut“ (Veľmi dobré). *

* Ceny sa môžu počas roka meniť.

Brožúra o vlastnej značke.

Výrobky, ktoré vydržia nápor: EUROKRAFT

Nič vás nesmie zastaviť.

Preto potrebujete produkty, ktoré vydržia nápor. Už viac ako 75 rokov robíme všetko pre to, aby sme spoločnosti vybavili. Know-how, cit pre kvalitu a vášeň pre kancelárske a obchodné zariadenia - to všetko sa spája s našou vlastnou značkou EUROKRAFT. Výsledkom sú výrobky, ktoré odolávajú času.

Titulná strana brožúry súkromné etikety

Vlastná výroba.

Equipped for manufacturing
Výroba brožúry na titulnej strane vo vlastnej réžii

Či už ide o výrobu na mieru alebo sériovú výrobu, naše vlastné výrobné zariadenia KAISER+KRAFT vytvárajú výrobky, ktoré dokonale vyhovujú vašim potrebám - z hľadiska farby, tvaru a absolútne špičkovej kvality Made in Germany.

Zjednodušenie procesu obstarávania

eProcurement s KAISER+KRAFT

Existujú oblasti, kde nie je potenciál na úspory až taký zrejmý. A potom je tu obstarávanie tzv. C tovarov. Pretože: Nekoordinované objednávanie takých drobných položiek vytvára vysoké procesné náklady. O to dôležitejšie je preto získať kontrolu najmä nad touto oblasťou a zabezpečiť transparentnosť.

Cover eProcurement

KAISER+KRAFT: Váš partner pre budúcnosť

Equipped for tomorrow
Flip katalógy ler

Sme spoločnosť KAISER+KRAFT. Hlavnými atribútmi našej práce sú vášeň a kompe tencia. Dennodenne sa staráme o to, aby sme Vám poskytli čo najlepšie vybavenie pre Vašu prácu. Pritom nikdy nezabúdame na svoju zodpovednosť voči životnému prostrediu a ľuďom. Pretože: udržateľnosť a podnikanie jednoducho patria k sebe. Preto sme sa zaviazali znížiť svoj negatívny vplyv na životné prostredie a klímu a prevziať sociálnu zodpovednosť.