037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Šírka
Materiál
Hĺbka
 

Menovky, stolové informačné tabuľky

Aby ste vedeli, kto to je! Vďaka menovkám má protisediaci možnosť vedieť, s kým má do činenia. Stolové informačné tabuľky informujú decentne.
Našli sme 74 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 74 artikel/-e/-ov

Poznáme sa? Ale áno! So štítkami na menovky a stolovými informačnými tabuľkami od KAISER+KRAFTNeuveriteľný deň: zatiaľ čo ste sa zoznámili s účtovnou manažérkou a programátorom, opäť ste zabudli meno prokuristky. A akože sa to vlastne volá kontrolór? Nie je podstatné, či veľtrh, rokovanie alebo príjem, vždy keď príde k stretnutiu s viacerými neznámymi, určite sa vyplatia

štítky na menovky všetkých druhov. Vezmite svoj biznis osobne: ak sa budete oslovovať menom, bude obchodný rozhovor alebo rokovanie prebiehať určite lepšie.Štítky na menovky – a otázka „Kto je kto'' sa stane outfitomU KAISER+KRAFT získate vynikajúci pútač pozornosti, z optického hľadiska raz prominentný, raz decentný, v každom prípade vždy vhodný na konkrétnu príležitosť. Vo firme alebo na podujatí sa osobný kontakt zintenzívňuje rýchlejšie, ak môžete svojich partnerov pri rozhovore oslovovať menom. To sa vyplatí, napríklad na rokovaniach. A upevnenie je vecou uzáveru, vyberte si svoje štítky na menovky s upevnením svorkami, na nasunutie, magnetické alebo na textilnej páske, celkom podľa vašich podnikových požiadaviek. Jedno je pritom jasné: ako sa voláte. Chránené za vysokotransparentným akrylom alebo tvrdou fóliou sú meno, pozícia alebo titul vždy dobre čitateľné.U nás sa dočítate, čo bude na stole: stolové informačné tabuľky od KAISER+KRAFTAk ste sa dostali do bližšieho kontaktu, tak určite budete čoskoro sedieť pri spoločnom stole. So stolovými informačnými tabuľkami z nášho rozsiahleho sortimentu vedia zamestnanci a zákazníci, ako môžu osobne osloviť svojich obchodných partnerov, či už na mítingu, alebo počas školenia. Apropo školenie, ako to teda vyzerá s vaším vybavením? Kufre na prednášanie, flipchart, stôl na projektor alebo magnetické špendlíky, v našom online obchode nájdete, samozrejme, všetko, vďaka čomu sa z vašej jednotky ďalšieho vzdelávania, prezentácie, alebo prednášky stane úspešná akcia. Silný osobný dojem sa nedá ničím nahradiť. S vybavením od KAISER+KRAFT už vôbec nie. Hľadáte niečo určité? My to pre vás nájdeme. Spýtajte sa nás!

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov