Menovky, stolové informačné tabuľky

Aby ste vedeli, kto to je! Vďaka menovkám má protisediaci možnosť vedieť, s kým má do činenia. Stolové informačné tabuľky informujú decentne.

V kategórii Menovky, stolové informačné tabuľky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: DURABLE, magnetoplan.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 69

Poznáme sa? Ale áno! So štítkami na menovky a stolovými informačnými tabuľkami od kaiserkraftNeuveriteľný deň: zatiaľ čo ste sa zoznámili s účtovnou manažérkou a programátorom, opäť ste zabudli meno prokuristky. A akože sa to vlastne volá kontrolór? Nie je podstatné, či veľtrh, rokovanie alebo príjem, vždy keď príde k stretnutiu s viacerými neznámymi, určite sa vyplatia

štítky na menovky všetkých druhov. Vezmite svoj biznis osobne: ak sa budete oslovovať menom, bude obchodný rozhovor alebo rokovanie prebiehať určite lepšie.Štítky na menovky – a otázka „Kto je kto'' sa stane outfitomU kaiserkraft získate vynikajúci pútač pozornosti, z optického hľadiska raz prominentný, raz decentný, v každom prípade vždy vhodný na konkrétnu príležitosť. Vo firme alebo na podujatí sa osobný kontakt zintenzívňuje rýchlejšie, ak môžete svojich partnerov pri rozhovore oslovovať menom. To sa vyplatí, napríklad na rokovaniach. A upevnenie je vecou uzáveru, vyberte si svoje štítky na menovky s upevnením svorkami, na nasunutie, magnetické alebo na textilnej páske, celkom podľa vašich podnikových požiadaviek. Jedno je pritom jasné: ako sa voláte. Chránené za vysokotransparentným akrylom alebo tvrdou fóliou sú meno, pozícia alebo titul vždy dobre čitateľné.U nás sa dočítate, čo bude na stole: stolové informačné tabuľky od kaiserkraftAk ste sa dostali do bližšieho kontaktu, tak určite budete čoskoro sedieť pri spoločnom stole. So stolovými informačnými tabuľkami z nášho rozsiahleho sortimentu vedia zamestnanci a zákazníci, ako môžu osobne osloviť svojich obchodných partnerov, či už na mítingu, alebo počas školenia. Apropo školenie, ako to teda vyzerá s vaším vybavením? Kufre na prednášanie, flipchart, stôl na projektor alebo magnetické špendlíky, v našom online obchode nájdete, samozrejme, všetko, vďaka čomu sa z vašej jednotky ďalšieho vzdelávania, prezentácie, alebo prednášky stane úspešná akcia. Silný osobný dojem sa nedá ničím nahradiť. S vybavením od kaiserkraft už vôbec nie. Hľadáte niečo určité? My to pre vás nájdeme. Spýtajte sa nás!