Biele tabule, tabule na záznamy

Názorne vysvetlite, čo prezentujete – vaše publikum tak pochopí aj obsahovo náročné témy. Okrem toho majú biele tabule a tabuľky na záznamy mnohé výhody! Ktoré to sú, to sa dozviete tu.

V kategórii Biele tabule, tabule na záznamy Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: MAUL, eurokraft pro, magnetoplan, Chameleon, nobo, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 107

Biele tabule a tabuľky na záznamy: Analógové médiá pre vašu úspešnú prezentáciuObrovské displeje, takmer bezúdržbový hardvér, okrem toho ovládateľný intuitívne a bez akýchkoľvek aplikácií – to znie skutočne dobre. Čo je však ešte lepšie: Stačí ich raz nainštalovať, a budú k dispozícii nepretržite. A čo je najlepšie: Od pohotovostného režimu až po najnáročnejšiu trvalú prevádzku je v energetickej bilancii pod čiarou konštante zelená nula. Biele tabule a iné tabuľky na záznamy sú aj v digitálnych časoch prémiovými médiami, keď ide v prevádzke o vizualizáciu informácií. Dobré dôvody sú pre jeden aj pre druhý povrch, alebo aj pre oba spoločne.
Nekonečné možnosti s bielymi tabuľami a tabuľkami na záznamyBiele tabule (whiteboards) sú biele, magnetické tabuľky na záznamy s atraktívnym plastovým alebo hliníkovým rámom – nazvime ich jednoducho konferenčným vydaním školskej tabule. Tieto biele tabule zo smaltovanej ocele sú pritom kvalitnejšie a koncipované na silnejšie zaťaženie – biele tabule z lakovanej ocele sú vhodné na príležitostné používanie.Vaším prirodzeným partnerom je kancelársky značkovač: Pri mítingoch, školeniach alebo prednáškach prezentujete svojim poslucháčom najnovšie fakty voľnou formou „čiernou na bielom''. Alebo práve farebne, jednoducho podľa potreby a konceptu. A s jednoduchou handričkou na stieranie za sucha sa dá znovu všetko znovu rýchlo zotrieť. Chcete ukázať nejaký vytlačený dokument? Na to dokonale stačí magnetický špendlík. Je na vašu prednášku s projektorom rezervovaná malá miestnosť? Biele tabule sú vhodné aj ako projekčná plocha, napríklad pre projektory s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou.V našej online predajni dostanete biele tabule v mnohých veľkostiach, formátoch a vyhotoveniach. Dajú sa neobmedzene v rade zavesiť na stenu, navzájom spojiť na prestavovacie steny alebo používať mobilne na podvozkoch osadených kolieskami. Povedzte nám, čo potrebujete, my vám radi pomôžeme!
Typy na čistenie bielych tabúľVaša biela tabuľa sa už nedá dôkladne očistiť pomocou špongie, vidieť na nej ešte stopy farby značkovačov alebo tiene na povrchu? V tom prípade vám odporúčame špeciálne na tieto účely vyrobené čistiace prostriedky, ako sú peny a handričky na čistenie bielych tabúľ. Tieto nájdete v kategórii Príslušenstvo k bielym tabuliam. Biele tabule nečistite čistiacimi prostriedkami s obsahom alkoholu, mohlo by dôjsť k poškodeniu povrchu tabule.
7 Výhody 1. Energeticky úsporné: použitie bez elektrického prúdu

 2. Neobmedzene využívateľné

 3. Ľahké čistenie so suchými stieračmi

 4. Trvalé použitie bez prípravy

 5. S magnetmi je možné pripevniť pracovné materiály

 6. S písacou podložkou s klipom rozšíriteľné na flipchart

 7. Použiteľné aj ako projekčné plátnoIné prednáškové steny a prednáškové tabule u nás v predajni • Flipcharty: Na rozdiel od bielych tabúľ, nepíšete priamo na flipchart, ale s priloženým značkovačom na papier. Výhoda: Popísané hárky vám zostávajú k dispozícii aj po prednáške na ďalšie spracovanie.

 • Projekčné steny: Najlepšie rozlíšenie napríklad pri PowerPointovej prezentácii dosiahnete na premietacích plátnach, pretože tieto majú špeciálny povrch.

 • Prednáškové steny: Pripravte si svoju prednášku vo svojej kancelárii priamo na prednáškovú stenu a presuňte potom tabuľu jednoducho do konferenčnej miestnosti.

 • Špendlíkové steny: Rýchle pripnutie malých dokumentov a ich nové zoradenie, to vám umožňujú špendlíkové steny napríklad z korku, textílie alebo linolea.


Teraz potrebujete už len kufor na prednášanie. Prečo? Pretože ten obsahuje všetko, čo potrebujete pre svoju perfektnú prezentáciu. A čo to je? značkovače/perá, nožničky, papier, kartotékové lístky, lepiace body, ukazovadlá a mnoho ďalšieho. Objavte teraz tieto produkty!