037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Dĺžka
Ložná výška
Nosnosť
Šírka
Vyhotovenie kolesa
 

Ručné vozíky

Medzi dopravnými vozíkmi je jednoducho klasika. Ručný vozík. Ideálny na prepravu ťažkých, zle manipulovateľných tovarov, ktoré sa často musia prepravovať v priemysle, skladovej logistike a pod. A to najlepšie: Ručný vozík sa ťahá jednoducho ručne, ako to už aj jeho názov napovedá.
Našli sme 9 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
od 415,20
bez DPH
od 346,-
s DPH
170,28
bez DPH
141,90
s DPH
od 358,80
bez DPH
od 299,-
s DPH
od 658,80
bez DPH
od 549,-
s DPH
451,20
bez DPH
376,-
s DPH
od 966,-
bez DPH
od 805,-
EUROKRAFT - Ručný valníkový vozík
nosnosť 500 kg, so 4 bočnicami
s DPH
od 1.015,20
bez DPH
od 846,-
EUROKRAFT - Ručný valníkový vozík
nosnosť 1000 kg, so 4 bočnicami
s DPH
od 1.338,-
bez DPH
od 1.115,-
EUROKRAFT - Ručný valníkový vozík
nosnosť 500 kg, so 4 stenami z oceľových rúrok
s DPH
1.186,80
bez DPH
989,-
Našli sme 9 artikel/-e/-ov
Ručný vozík – a ťažké náklady Vám pôjdu ľahko od ruky!
Skôr ako Vám bližšie vysvetlíme výhody ručných vozíkov z nášho sortimentu, chceli by Vás vziať na malú exkurziu: skúste sa teraz pozrieť na ručný vozík z vedeckého hľadiska! Ručné vozíky, ktoré sa niekedy nazývajú aj ručné rudly alebo ručné valníkové vozíky, patria, samozrejme, predovšetkým do skupiny prepravných zariadení a vozíkov. Pritom sú blízki príbuzní nielen s dopravnými rudlami a skriňovými vozíkmi, ale aj s dopravnými plošinkami a dopravnými vozíkmi. Druh ručného vozíka sa zasa člení na rôzne podskupiny. Takto sa napríklad dvojkolesový variant ručného vozíka nazýva ťahaná kára. Štvorkolesový variant sa naopak často vyskytuje s bočnými stenami, preto sa hovorovo nazýva aj rebrinák. Štvorkolesové ručné vozíky však môžeme často vidieť aj v súkromnej oblasti, sú to známe a obľúbené štvorkolesové káry, v Nemecku nazývané Bollerwagen, čo by sme mohli voľne preložiť ako rachotiace vozíky. A tento názov má svoje historické pozadie: predpokladá sa totiž, že dôvodom tohto zvukomalebného pomenovania je rachotiaci zvuk, ktorý spôsobovali drevené kolesá so železným povrchom na kamennej dlažbe.

Váš nový ručný vozík – ktorý by ste radi vlastnili?
Na ručných vozíkoch z nášho sortimentu naopak nič nerachotí, veď predsa boli vyrobené špeciálne na profesionálne použitie v priemysle, skladovej logistike a pod. Primerane tomu sa môžete spoľahnúť na to, že všetky modely sú nielen stabilné, funkčné a robustné, ale zároveň sa dajú aj jednoducho nakladať a vykladať a ľahko manévrovať. Preto sa už potrebujete rozhodnúť len pre správnu alternatívu. Rôzne nosnosti, rôzne veľkosti ložnej plochy, rôzne materiály povrchov, s bočným stenami alebo bez… v našom internetovom obchode nájdete určite ten správny variant. A ak si nie ste istí, samozrejme Vám s výberom radi. Ruku na to!
Porovnanie produktov