037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vyhotovenie kolesa
Šírka
Šírka plošiny
Nosnosť
Materiál
Zobraziť viac
 

Ručné vozíky

Medzi dopravnými vozíkmi je jednoducho klasika. Ručný vozík. Ideálny na prepravu ťažkých, zle manipulovateľných tovarov, ktoré sa často musia prepravovať v priemysle, skladovej logistike a pod. A to najlepšie: Ručný vozík sa ťahá jednoducho ručne, ako to už aj jeho názov napovedá.
Našli sme 18 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 18 artikel/-e/-ov
Ručný vozík – a ťažké náklady Vám pôjdu ľahko od ruky!
Skôr ako Vám bližšie vysvetlíme výhody ručných vozíkov z nášho sortimentu, chceli by Vás vziať na malú exkurziu: skúste sa teraz pozrieť na ručný vozík z vedeckého hľadiska! Ručné vozíky, ktoré sa niekedy nazývajú aj ručné rudly alebo ručné valníkové vozíky, patria, samozrejme, predovšetkým do skupiny prepravných zariadení a vozíkov. Pritom sú blízki príbuzní nielen s dopravnými rudlami a skriňovými vozíkmi, ale aj s dopravnými plošinkami a dopravnými vozíkmi. Druh ručného vozíka sa zasa člení na rôzne podskupiny. Takto sa napríklad dvojkolesový variant ručného vozíka nazýva ťahaná kára. Štvorkolesový variant sa naopak často vyskytuje s bočnými stenami, preto sa hovorovo nazýva aj rebrinák. Štvorkolesové ručné vozíky však môžeme často vidieť aj v súkromnej oblasti, sú to známe a obľúbené štvorkolesové káry, v Nemecku nazývané Bollerwagen, čo by sme mohli voľne preložiť ako rachotiace vozíky. A tento názov má svoje historické pozadie: predpokladá sa totiž, že dôvodom tohto zvukomalebného pomenovania je rachotiaci zvuk, ktorý spôsobovali drevené kolesá so železným povrchom na kamennej dlažbe.

Váš nový ručný vozík – ktorý by ste radi vlastnili?
Na ručných vozíkoch z nášho sortimentu naopak nič nerachotí, veď predsa boli vyrobené špeciálne na profesionálne použitie v priemysle, skladovej logistike a pod. Primerane tomu sa môžete spoľahnúť na to, že všetky modely sú nielen stabilné, funkčné a robustné, ale zároveň sa dajú aj jednoducho nakladať a vykladať a ľahko manévrovať. Preto sa už potrebujete rozhodnúť len pre správnu alternatívu. Rôzne nosnosti, rôzne veľkosti ložnej plochy, rôzne materiály povrchov, s bočným stenami alebo bez… v našom internetovom obchode nájdete určite ten správny variant. A ak si nie ste istí, samozrejme Vám s výberom radi. Ruku na to!

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov