Navijaky pre hadice, káble

Zbohom zakopnutia. Adieu káblový zmätok. Maj sa, chaos káblov. S navijakom na hadice a káble sa všetko dostane pekne na cievku. S cieľom dosiahnuť vyššiu bezpečnosť práce na staveniskách, v dielňach alebo garážach. Jednoducho odvinúť správnu dĺžku hadice, príp. kábla a po použití znova navinúť. A v okamžiku je všetko znova pekne upratané.

V kategórii Navijaky pre hadice, káble Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic, eurokraft pro, HAZET.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 16

Navijaky na hadice a navijaky káblov – profesionálne upratanéHobby záhradníci, hudobníci aj pracovníci v priemysle čelia rovnakému nebezpečenstvu: nedbalo sa povaľujúcim káblom a hadiciam. Našťastie existuje riešenie, ktoré umožňuje chrániť sa všetkým osobám, ktoré pri preprave elektriny, vody, vzduchu alebo oleja premosťujú dlhšie trasy a nemajú chuť na namáhavé navíjanie.Na stránke kaiserkraft nájdete profesionálne navijaky na hadice a káble určené najmä na staveniská, do dielní alebo garáží. Vďaka nim môžete poupratovať tak jednoducho, že zaručene nič nezostane pohodené.Navíjanie bez kľukyAj so starým dobrým bubnom sa dá predísť nebezpečenstvu zakopnutia. Nevýhoda pritom: krútenie kľukou. S automatickými navijakmi na hadice a káble si ušetríte namáhavú manuálnu prácu. Jedno rýchle potiahnutie stačí na to, aby sa hadica alebo kábel sami odpratali, a to naozaj rýchlo. Ak chcete zabrániť tomu, aby navijak predstavoval nebezpečenstvo zakopnutia, máte možnosť väčšinu našich modelov pripevniť na stenu.Modely pre rôzne potrebyČi kábel alebo hadica, to je len prvá otázka pri hľadaní správneho navijaka. Dôležitú úlohu zohrávajú aj nasledujúce faktory:  • Čo prepravujete: elektrinu, olej, vodu, vzduch alebo paru?

  • Aké rozmery sú požadované? Naše navijaky sú k dispozícii s káblami a hadicami rôznych dĺžok a s rôznymi menovitými priemermi.

  • Kam má byť umiestnený navijak na hadicu alebo kábel, na podlahu alebo na stenu?

  • V akom prostredí používate hadicové alebo káblové navijaky? Na stránke kaiserkraft môžete získať navijaky s telesom z hygienicky neškodnej ušľachtilej ocele, ako aj navijaky z nárazuvzdorného plastu na vonkajšie použitie. Ďalšími zaujímavými vlastnosťami sú otočné výstupné konzoly, obojstranná brzda a kábel odolný voči oleju.


Otázkou zostáva, čo ešte potrebujete – príslušenstvo na manipuláciu s nebezpečnými látkami, napríklad manipulácia so sudmi, čerpadlá alebo PC nábytok? Pozrite si náš široký sortiment pre sklady, továrne a kancelárie. Radi vám poradíme s výberom.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Gumené rohožky | Rohožky pre pracoviská | LED displeje | Rezačky | Stropné ventilátory | Podložky ESD