Značka
Dĺžka
Farba

Nádoby na odpad

Preč s tým do nádoby. Ale, prosím, nie hocikam, ale do nádoby na odpad alebo do príslušnej nádoby na odpadky. Tu nájdete veľkokapacitné kontajnery na odpad, systémové kontajnery na odpad a nádoby na odpad od spoločnosti EUROKRAFT, ktoré sú mimoriadne funkčné, ergonomické a dajú sa dobre uchopiť.

V kategórii Nádoby na odpad Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Gmöhling, Kongamek, VAR, rothopro, Rubbermaid.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 61
Zobrazenie:

Robustné nádoby na odpad a nádoby na odpadky v rôznych farbách na jednotné separovanie odpaduVšetko šedé a čierne? Žiadne čudo, že sa pri separovaní odpadu pomýlite. Naše nádoby na odpad v rôznych farbách vám pomôžu zachovať si prehľad pri vyprázdňovaní zberačov druhotných surovín a vedier na odpad. Zelená pre biologický odpad, modrá pre papier, žltá pre plasty… – takto ide triedenie samo od seba. A ak chcete do hry vniesť ešte viac farieb, nájdete u nás dokonca aj nádoby v antracitovej farbe.Naše nádoby na odpad môžete pritom nechať v každom počasí vo vonkajšom priestore. Veď sú vyhotovené z plastu, ktorý je trvanlivý a odolný voči chemikáliám a vysokým teplotám. Pretože tento plast je ľahký, zostávajú aj v naplnenom stave mobilné. Tlmenie spätného nárazu veka šetrí uši.
Uzamykateľné a ohňovzdorné nádoby na odpadky pre chúlostivé obsahyNiekedy je likvidácia nebezpečná z hľadiska vzniku požiaru. Pre tento prípad odporúčame nádoby na odpad zo žiarovo pozinkovaného oceľového plechu. Tieto sa postarajú o bezpečnosť dokonca aj pri odpadkoch obsahujúcich oleje a okrem toho vyzerajú dobre – aj bez farby.K bezpečnosti prispieva aj možnosť uzamknutia. So zámkom zabránite, aby sa do vašej nádoby na odpadky dostal cudzí odpad. Okrem toho zostáva obsah tam, kam patrí, aj keby sa nádoba na odpadky prevrátila. Chcete likvidovať dokumenty, ktoré by nemal vidieť ani sused, ani váš kolega? Nádoby na odpadový papier so štrbinou na vhadzovanie papiera garantujú, že dôvernosť citlivého odpadu zostane zachovaná.