Nádoby na odpad

Preč s tým do nádoby! Ale nie len tak hocakej, ale do nádoby na odpad alebo do zodpovedajúcej nádoby na odpadky. Na kaiserkraft nájdete malé a veľké nádoby na odpad pre priemysel, dielňu a prevádzku – od veľkých nádob na odpad, cez systémové nádoby na odpad a nádoby na odpad EUROKRAFT, ktoré sú mimoriadne funkčné, ergonomické a dajú sa dobre uchopiť.

V kategórii Nádoby na odpad Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Gmöhling, VAR, Kongamek, Rubbermaid, rothopro.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 62

Robustné nádoby na odpad a nádoby na odpadky na jednoznačné triedenie odpaduVšetko šedé a čierne? Žiadne čudo, že sa pri separovaní odpadu pomýlite. Naše nádoby na odpad v rôznych farbách vám pomôžu zachovať si prehľad pri vyprázdňovaní zberačov druhotných surovín a vedier na odpad. Zelená na biologický odpad, modrá na papier, žltá na plasty – s farebnými nádobami na odpadky si zachováte prehľad a triedenie ide samo od seba. A ak chcete do hry vniesť ešte viac farieb, nájdete u nás dokonca aj nádoby na odpad v antracitovej farbe.Naše nádoby na odpad a nádoby na odpadky môžete pritom nechať v každom počasí vo vonkajšom priestore. Koniec koncov, sú vyhotovené z plastu, ktorý je trvanlivý a odolný voči chemikáliám a vysokým teplotám. Vďaka tomu sú nádoby na odpad ľahké a zostávajú aj v naplnenom stave mobilné. Tlmenie spätného nárazu veka šetrí uši.Od veľkých po malé: Nádoby na odpad na každý účel použitiaOd nádob na priemyselný odpad, cez nádoby na zvyškový odpad, až po nádoby na odpadový papier: Správna veľkosť nádoby závisí od množstva odpadu, ktorý sa vo firme tvorí. V internetovom obchode na adrese kaiserkraft preto nájdete nádoby na odpadky rôznych veľkostí. Môžete si napríklad objednať nádoby na odpad s objemom nad 600 alebo 1000 litrov.Uzamykateľné nádoby na odpad a ohňovzdorné nádoby na odpadky na chúlostivé obsahyNiekedy je likvidácia nebezpečná z hľadiska vzniku požiaru. Pre tento prípad odporúčame nádoby na odpad zo žiarovo pozinkovaného oceľového plechu. Tieto sa postarajú o bezpečnosť dokonca aj pri odpadkoch obsahujúcich oleje a okrem toho vyzerajú dobre.Cudzí odpad v nádobe? Riešením sú uzamykateľné nádoby na odpad. So zámkom zabránite, aby sa do vašej nádoby na odpadky dostal cudzí odpad. Okrem toho zostáva obsah tam, kam patrí, aj keby sa nádoba na odpadky prevrátila. Chcete likvidovať dokumenty, ktoré by nemal vidieť ani sused, ani váš kolega? Nádoby na odpadový papier so štrbinou na vhadzovanie papiera garantujú, že dôvernosť citlivého odpadu zostane zachovaná.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Označenia parkovísk | Žľabové sklápacie vozíky | Kontajnery na odpad | Podlahové vysávače | Rozvoľňovacie stroje | Nástenné popolníky | Nádoby na odpad Hailo