Skladovacie prepravky, skladovacie nádoby

Skladové zariadenia a skladovacie systémy predstavujú často komplexnú detailnú prácu. Ešte dobre, že pre ne máme vhodné produkty! Od prepraviek s viditeľným obsahom, stohovacích prepraviek a transportných boxov až po kade, nádrže a sudy nájdete u nás rozsiahlu ponuku pre vaše skladové zariadenie. Pri všetkých týchto produktoch je pritom vždy na prvom mieste bezpečnosť, funkčnosť a kvalita.

Skladovacie boxy a skladovacie nádoby – poriadok a prehľad v každej situáciiPrehľadný sklad je najlepším predpokladom pre plynulé pracovné procesy. Vďaka správnym skladovacím boxom a skladovacím nádobám si môžete udržať poriadok a prehľad v stiesnených priestoroch a uponáhľaných časoch. Na stránke kaiserkraft nájdete všetko, čo k tomu potrebujete, od zásobníkov na drobné súčiastky a prepraviek s viditeľným obsahom, transportných boxov a prepravných nádob, ako aj stohovacích alebo mriežkových boxov, až po silá a kontajnery s výklopným dnom.
Inteligentné stohovanie a využívanie existujúceho priestoru pomocou skladovacích nádobNa začiatku je regál. S rozšíriteľnými zásuvnými a skrutkovacími regálmi, regálmi s veľkým rozpätím a regálmi na vysoké zaťaženie alebo skladovými regálmi v správnych veľkostiach využijete disponibilné miesto a zostanete mobilní. Potom už potrebujete len vhodné nádoby na vyplnenie vašich regálov, napríklad:

Pri výbere dbajte na to, aby boli nádoba, obsah a regál vzájomne zladené. Dôležitú úlohu pritom zohráva materiál. V našom nákupnom poradcovi o druhoch plastov sa dozviete viac o rôznych druhoch plastov a ich vlastnostiach.
Tím snov: Bezpečné uskladnenie skladovacích nádob na paletáchČi už sa rozhodnete pre regály alebo uloženie na zemi, palety sú nevyhnutnosťou ako podklad pre každú nádobu. Stohované a zabezpečené na paletách sa dajú ľahko a rýchlo premiestňovať z jedného miesta na druhé pomocou paletových alebo zdvíhacích vozíkov. Pomocou nasadzovacích rámov môžete paletu obratom ruky zmeniť na box na drobné súčiastky a veľké diely. Viac o paletách a ich vlastnostiach si prečítate v našich nákupných poradcoch k europaletám a plastovým paletám.
Predpisy a tipy pre bezpečný sklad – bezpečnosť na prvom miestePri zariaďovaní skladu je potrebné dodržiavať určité predpisy a zákony. Dôležité informácie k tomu nájdete v pravidle DGUV 108-007. Takisto dôležité: stavebno-právne nariadenia a pravidlá protipožiarnej ochrany.Skladujete ľahko zápalné, jedovaté alebo iným spôsobom nebezpečné látky? V tomto prípade je smerodajné nariadenie o nebezpečných látkach. Správne nádoby a vhodné príslušenstvo na bezpečné skladovanie si môžete takisto zakúpiť u nás. V našom sortimente týkajúcom sa manipulácie s nebezpečnými látkami nájdete napríklad záchytné vane v stacionárnom a mobilnom vyhotovení. Postarajú sa o to, aby neunikli žiadne materiály, ktoré uniknúť nesmú. Podvozky či rudly na sudy vám umožnia prepraviť nebezpečné látky úplne jednoducho z bodu A do bodu B.Prečítajte si viac o rôznych typoch záchytných vaní v našom nákupnom poradcovi k záchytným vaniam GFK a našom nákupnom poradcovi k odolnosti záchytných vaní.
Zariaďovanie so systémom sa oplatíS funkčným skladovým zariadením pozostávajúcim zo skladovacích prepraviek a skladovacích nádob šetríte čas a peniaze, predchádzate úrazom a zanecháte dobrý dojem u zákazníkov a obchodných partnerov. Nie ste si istí, ktoré nádoby sú vo vašom prípade tie správne? Kontaktujte nás – radi vám poradíme!
Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Mriežkové rošty | Priemyselné palety | Transportné kufre | Vysoké skrine | Magnetické pásy | Olejové čerpadlá | Vyklápací kontajner Heson | Palety Heson