Mobilné zahradenia

So zahradeniami to bude viditeľne bezpečnejšie. Vďaka intenzívnym signálnym farbám sú zahradzovacie mreže, stĺpiky, parkovacie oblúky a zahradzovacie reťaze neprehliadnuteľnou prekážkou. Môžete nimi výrazne označiť predovšetkým nebezpečné zóny.

V kategórii Mobilné zahradenia Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Schake.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Cena s DPH
70
70
995
995
-
Relevantné
Počet výrobkov: 14

Zahradenia sa stavajú do cesty nebezpečenstvuMôže sa to stať rýchlejšie, ako by ste chceli: Neskúsený návštevník alebo zamestnanec prejde cez nesprávne dvere alebo si to nasmeruje nesprávnym smerom – a náhle sa ocitne v priestore, kde nemá čo hľadať alebo je dokonca vystavený nebezpečenstvu. S jednoznačne a jasne umiestnenými zahradzovacími mriežkami alebo inými zahradeniami z našej ponuky si môžete ušetriť túto obavu o prevádzkovú bezpečnosť – pretože tieto sa stavajú do cesty nebezpečenstvu.
Prečo sú zahradenia tak dôležité?To je úplne jasné: Pre bezpečnosť v podniku sú zahradzovacie mriežky alebo iné zahradenia jednoducho nevyhnutné. Síce bez slov, ale s jednoznačnými signálmi upozorňujú, kde číhajú zdroje nebezpečenstva. Okrem toho ušetria dlhé inštruktáže, do ktorých priestorov je dočasne alebo permanentne zakázaný vstup – výstražné a zahradzovacie pásky tu majú podstatne väčší signálny účinok. Okrem toho sa zahradenia môžu postarať o bezpečnosť aj vtedy, keď sa nebezpečenstvo už prejavilo.Nehody s prostriedkami pozemnej dopravy sa, žiaľ, vyskytujú stále častejšie. Ak jazdný priestor dimenzujete veľkoryso a pomocou príslušných označení a zahradení oddelíte jednotlivé jazdné dráhy, zamestnanci sa môžu navzájom bezpečnejšie vyhnúť a tak predísť kolízii. Produkty na ochranu pred nájazdom a ochranu hrán zabraňujú totálnemu nárazu na stenu alebo regál a náraz zmiernia, čo tiež podstatne znižuje nebezpečenstvo zranenia.Túto kombinovanú funkciu smerovej tabule, strážcu a navádzača na miesto sú schopné zabezpečiť všetky naše zahradzovacie zariadenia. Aj tam, kde by ste radšej dali decentné upozornenia, ako bezpečnostné inštrukcie s viacerými výkričníkmi.
Kde nájdem aký typ zahradenia?Jedným z týchto decentných upozornení sú naše stĺpiky s pásom z plastu, s ktorými môžete určité oblasti vo vnútorných aj vonkajších priestoroch zahradiť rýchlo, mobilne a flexibilne. Takto napríklad jemným upozornením odradíte zákazníkov od toho, aby pri prehliadke vstupovali do určitých prevádzkových priestorov – bez zbytočného poplachu.Ako vidíte: kaiserkraft je skutočne tou najlepšou adresou, kde nájdete akýkoľvek druh zahradenia požadovaný z hľadiska bezpečnosti a prevádzkových procesov. Tak ako vo všetkých produktových oblastiach, aj tu vám radi pomôžeme pri výbere. Kontaktujte nás!