Zberače odpadkov

Všetko v koši? Dobre tak. Veď do našich nádob na odpad a zberačov druhotných surovín sa toho zmestí veľa. Ale aj do malých systémových nádob na odpad pod kancelárskymi stolmi sa zmestia všetky druhy odpadu, pričom tieto nádoby uľahčujú ich separáciu. So stláčanými a nášľapnými košmi na odpadky zostane v kancelárii a spoločenských miestnostiach poriadok.

V kategórii Zberače odpadkov Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EKO, helit, Rubbermaid, Hailo, VAR, simplehuman, rothopro, AIR-WOLF, CWS.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Materiál
  Šírka
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 217

  Nádoby na odpad pre každú potrebu  Ešte ste neobjavili to správne kúzelné slovo, po vyslovení ktorého by odpadky zmizli bezo stopy? Žiaľ, ani mi ho nepoznáme. Ale s nádobami na odpadky z našej online predajne spravíte odpad obratom ruky neviditeľným. Aby sa to udialo tak rýchle a účinne ako po vyslovení kúzelného slova, ponúkame vám nádoby na odpad v mnohých rôznych veľkostiach do vnútorných aj vonkajších priestorov.
  Od koša po nádobu  Odčarovať a odhodiť sú dve rôzne veci. Ale pokiaľ má nádoba tú správnu veľkosť, je výsledok takmer rovnaký. U kaiserkraft nájdete koše na papier, ktoré sa dajú dokonale schovať pod váš písací stôl, a nádoby na odpad, ktoré poskytujú dostatok miesta pre dlhé pracovné dni vo výrobe. Pre obzvlášť veľké nároky máme ešte jeden tromf: Kontajnery na odpad robia svojmu menu všetku česť.  Vaši zamestnanci majú pri práci ruky plne obsadené? Koše na odpad so stláčacími alebo výkyvnými vekami sú komfortnou alternatívou k nádobám s vekom. Ak je k dispozícii aj nášľapný mechanizmus, môžete mať pri vyhadzovaní odpadkov takmer magický pocit. Našliapnuť, veko sa otvorí, veko sa zatvorí, hotovo. Zberače druhotných surovín s kolieskami alebo valčekmi obratom ruky dostanete tam, kde ich práve potrebujete. A pre prípad, že sa do vedra dostane čosi nesprávne, vám odporúčame samohasiace nádoby na odpadky, ktoré automaticky obmedzujú prístup kyslíka. Tiež žiadna mágia, ale rovnako efektívne.
  Nádoby na odpad do vonkajších priestorov – odolné proti poveternostným vplyvom a so strieškou  Aby ste sa nemuseli pokúšať čarovať kvôli čistým vonkajším plochám, nájdete u kaiserkraft nádoby na odpad špeciálne určené do vonkajších priestorov, s vrecom na odpadky alebo vnútorným vedrom. Tieto sú z robustných materiálov, aby vydržali dlhé šichty vo vetre a nepriaznivom počasí. Do nechránených priestorov majú vlastnú striešku a do vstupných priestorov vzhľadný dizajn. Chýba vám ešte správny popolník ako doplnok k nádobám na odpad? Naše kombinované popolníky sú kombináciou oboch v jednom. Takto sa definitívne zbavíte nepohodlných cigaretových ohorkov pred dverami.