Kliešte

Jedna hlava klieští, dve ramená, jeden kĺb – kliešte sú osvedčeným pomocníkom už niekoľko tisícročí. U nás nájdete klasiku v modernom vyhotovení a širokej škále variantov, od rúrkových kľúčov po kombinované kliešte a nitovacie kliešte.

V kategórii Kliešte Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: KS Tools.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Dĺžka
Relevantné
Počet výrobkov: 30

Kliešte – pre každého ten správny typ„Na to potrebujeme kliešte.'' – „Ktoré?'' Oprávnená otázka. Nech už je odpoveď akákoľvek, tu nájdete tie správne: rúrkové kliešte, kombinované kliešte, bočné strihacie kliešte, ploché kliešte, nitovacie kliešte… Musíte len vedieť, čo hľadáte.Uchopiť, rozrezať alebo pridržať?Kliešte možno rozdeliť do rôznych kategórií:  • Uchopovacie kliešte a pridržiavacie kliešte: Na začiatku to boli uchopovacie kliešte. Existovali už v starovekom Egypte. Modernou formou uchopovacích klieští sú rúrkové kliešte, nevyhnutné náradie pre inštalatérov. V našom obchode nájdete aj kliešte na rohové rúrky pre neprístupné uhly alebo jednoručné rúrkové kliešte. Ploché kliešte alebo kliešte s okrúhlym nosom sú ideálne na uchopenie obrobkov, klincov a podobne. Chýba vám tretia ruka? Škripcové kliešte si s prácou poradia.

  • Strihacie alebo deliace kliešte: Elektrická inštalácia bez bočných strihacích klieští nie je možná. Odizolovacie kliešte sú prvou voľbou pri izolácii káblov. Monierove kliešte sú ideálne na strihanie, ale aj na skrúcanie viazacieho drôtu.

  • Kombinované kliešte: Kombinované kliešte môžu strihať a pridržať, záleží na tom, ako ich použijete.

  • Špeciálne kliešte: S väčšinou klieští oddeľujete spoje. Pomocou nitovacích klieští ich vytvoríte. U nás okrem toho nájdete aj kliešte na plynové rúrky, pištole na viazanie káblov, dierovacie kliešte, kliešte na vodné čerpadlá a mnoho ďalších špecialistov.


Aby naše kliešte odvádzali dobrú prácu pri rezaní, pridržaní alebo uchopovaní, sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Kvôli maximálnej flexibilite sú k dispozícii v rôznych dĺžkach. Keď už hovoríme o flexibilite: so súpravami klieští si kúpite naraz viacero klieští. Aby bolo rezanie, uchopovanie a tvarovanie pre vaše ruky pohodlnejšie, môžete si v našom obchode zaobstarať pracovné rukavice. A mimochodom: chrómované kliešte nehrdzavejú tak rýchlo ako leštené kliešte.Ručné náradie pre každú potrebuNa stránke kaiserkraft nájdete nielen kliešte v mnohých rôznych variantoch, ale aj veľký výber ďalšieho ručného náradia, od skrutkových kľúčov a zahnutých čapových kľúčov až po nástrčné orechy a bity. Súpravy náradia vám poskytnú základné vybavenie – alebo viac než len to. Na prehľadné uloženie v dosahu odporúčame dielenské stoly alebo dielenské pulty, prípadne vozíky na náradie.Máte ešte otázky? V tom prípade nás kedykoľvek kontaktujte. Radi vám pomôžeme a poradíme.